Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
90 minut podoba mi się, dużo o ekstraklasie,2 lidze zwanej pierwszą, i ogólnie o polskiej piłce.
Podoba mi się, dzięki.

Igrzyska 24 pl, też już widzę że strona dla mnie idealna na Pjongczang.
Zajebiscie że Karolina wygrała Australian Open, jak nie można mieć
polskiej tenisistki w czołówce to chociaż szlema wygrała Dunka która
mówi po polsku Big Grin.
Ja kibicowałem Simonie, ale cieszę się że obejrzałem dobry kobiecy finał w Wielkim Szlemie bo o to dość trudno.
Dziś Federer osiągnął dwudzieste zwycięstwo wielkoszlemowe. Czapki z głów.
Przeciwnik postraszył, wygrał dwa sety, ale piąty to był występ jednego aktora.
Czy ja wiem? Pierwsze trzy gemy piątego seta były na nożu. O mały włos Cilić zacząłby od przełamania, a wtedy różnie mogłoby być Potem trochę pękł, mówiłbym bardziej o doświadczeniu Federera niż jakiejś jego dominacji. Sam meczyk w porządku, Cilić znów pokazał, że jest tenisistą niesamowicie nierównym, który, jeśli utrzymywałby najlepszą grę przez dłuższy czas, byłby w TOP3.

Natomiast co do finału pań to poziom duże zaskoczenie. Ja akurat nikomu nie kibicowałem, zarówno za Halep, jak i Wozniacką nie przepadam. Liczyłem na dobry meczyk i go dostalem.
Ile medali obstawiacie na IO? W soczi było 6, ale teraz Kowalczyk już bez formy, past prime ostatnie
podium miała trzy lata temu, drużyna panczenistòw brązowa z soczi nie zakwalifikowała się na igrzyska,
złoty Bròdka bez formy, nie ma go w czołówce pucharu świata, tak szczerze to ja myślę że będą góra dwa
medale co i tak będzie niezłym wynikiem, dwa w skokach, Kamil i drużyna, może jakaś niespodzianka w
postaci jeszcze jednego Polaka na podium w skokach indiwdualnie, a tak? Może w Biathlonie, Nowakowska.
Sztafeta pań nie istnieje, no i to wszystko.
W skokach są dwa konkursy indywidualne i jeden drużynowy, więc tutaj może trzy medale będą. Może coś w biathlonie, ale to byłaby niespodzianka. Na nic innego nie ma żadnych szans.
W zimowych IO mamy tak mało okazji na medal, że jak wpadnie jakaś niespodzianka
obok skoków to na pewno będzie to fajne wydarzenie, wszystko tak mocno ograniczyło
się do skoków, cała kasa tam idzie, że aż szkoda, nie ma torów saneczkarskich, nie ma
chętnych zawodników, wszyscy chcą tylko skakać, fajne te sukcesy skoczków ale odbija
to się kosztem innych sportów zimowych.
Koszta pozostałych sportów zimowych są naprawdę bardzo duże. Ja się nie dziwię, że prawie cała kasa idzie w skoczków. Dyscyplina cieszy się olbrzymią popularnością, wpływy z transmisji są olbrzymie, więc pewnie każda wydana złotówka zwraca się z nawiązką, młodzież garnie się do uprawiania tego sportu. A wydać kilkanaście milionów złotych na tor saneczkowy czy bobslejowy? Ja tego nie widzę. Najpierw musiałby być sukces, hype na dyscyplinę. A na to się nie zanosi, bowiem dużą rolę odgrywa też sprzęt, a my takich nie mamy na niego 1) pieniędzy 2) specjalistów od tego. Zresztą, jak widać, potrzebne są również talenty. Po sukcesie Zbigniewa Bródki zbudowano wreszcie mega profesjonalny i nowoczesny tor łyżwiarstwa szybkiego w Tomaszowie Mazowieckim i czy poszła za tym fala sukcesów? Nie śledzę łyżwiarstwa szybkiego, ale z tego co się orientuję to raczej nie.
Może sanki czy bobsleje nie, ale w biegi narciarskie powinny iść trochę większe pieniądze
na zaplecze czy sprzęt, i szkoleniowcòw, trasy są, nie wierzę po prostu że nie ma u nas innych
zdolnych zawodniczek na miarę jednej Justyny, nie wierzę że koszta biegów narciarskich są
za duże. Zawodniczki, jakieś talenty muszą być, w mistrzostwach Polski startuje wiele zawodniczek
czy zawodników, nie ma kasy na odpowiednich trenerów czy serwismanòw.Nie ma kasy na podróże
i te inne sprawy, skończyły się dobre wyniki Justyny to zostawiamy tą dyscypline, a zawodników
jest dużo widzę po listach startowych mistrzostw Polski, i co nie ma ani jednej zawodniczki która
była by chociaż w 20-stce pucharu świata? Talenty są w juniorach, tylko pozostawieni na pastwę
losu, a juniorów w skokach się klepie , głaszcze i dofinansowuje na każdym możliwym kroku.
Ja słyszałem o 7-9 szansach medalowych z czego 3 ze skoków narciarskich Wink
Ale nie wiem jak PZN to wyliczył.
Przekierowanie