Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O kurdeee... Atmosfera na meczach w Płocku podoba Ci się bardziej niż to co się wyrabia w Atlas Arenie? Confused
Tak. Taka atmosfera mi się podoba. Duże znaczenie ma też jak napisałeś hala. Wolę uczestniczyć w imprezie, gdzie wszyscy biorą udział czynny w dopingu na hali tak jak w Płocku 5 500 niż w Atlas Arenie na 11 000 ludzi, gdzie dopinguje może 1/3, a reszta jest zajęta sweetfociami i innymi pierdołami.
Jasne, że to zupełnie coś innego, ale mimo, że siatkówka kibicowsko to mega januszowa dyscyplina, to przez następnych 100 lat nikt nie powtórzy takiej atmosfery na wszystkich meczach MŚ w siatkówce. I za to mam szacunek dla tych kibiców. Miło się to w tv ogląda przy takiej atmosferze.
Cytat: Z tym, że akurat na meczach USA to tłum robiły dzieci z polskich szkół podstawowych, które dostały darmowe bilety na te mecze i wymachiwały amerykańskimi flagami.

Podałem jedynie przykład. No to niech będzie mecz Francja - Włochy na którym było ponad 12 tysięcy ludzi... A to w sumie ciekawe co mówisz. Obejrzyj sobie mecz USA - Argentyna, gdzie cała hala skandowała "Argentina, Argentina" - czy to na pewno dzieci z amerykańskimi flagami byli?

Cytat:Na meczach naszych to wszystko jest dla mnie trochę zbyt cukierkowe i hałaśliwe. Dużo bardziej mi podchodzi doping jaki jest na przykład w Płocku na meczach Wisły w ręczną, czy w ogóle atmosfera meczów szczypiorniaka.

Mi najbardziej się podoba atmosfera w meczach okręgówki, ale to raczej nie będzie nigdzie niezauważone.

Cytat:w Atlas Arenie na 11 000 ludzi, gdzie dopinguje może 1/3, a reszta jest zajęta sweetfociami i innymi pierdołami.

To są akurat kompletne bzdury, bez obrazy. Byłem w Atlas Arenie kilka razy i tam KAŻDY drze ryja. Nie ma osoby, która by zajmowała się cały czas słitfociami. Każdy zrobi sobie zdjęcie, ale najczęściej w czasie przerw, potem każdy obserwuje mecz i dopinguje. A przynajmniej udaje. Połowa ludzi nie wie natomiast na czym polega siatkówka. Pamiętam mecz Polska - Belgia w el MŚ kobiet, gdzie Polki wywalczyły punkt na 25-24. Połowa hali myślała, że to już koniec seta, bo nie miała pojęcia, że gra się na przewagi...Huh

Cytat:że siatkówka kibicowsko to mega januszowa dyscyplina

Pełna zgoda, tylko jak to napisał Marek Magiera w swoim felietonie "Lepiej być januszem niż frajerem..."
@kubala

No to mamy różne doświadczenia. Ja byłem na meczu Polska vs USA na otwarcie hali o ile dobrze pamiętam i prawie cały sektor był zajęty wszystkim tylko nie siatkówką i dopiero gdy odzywał się wodzirej to coś tam podśpiewywali.
@kubala

Ale co pan Magiera chciał przez to powiedzieć? Bo nie rozumiem...
Pakman
Może dlatego, że było to otwarcie nowej hali i ludzie byli ciekawi jak ona się prezentuje? Nie wiem. Inna sprawa, że jak im Magiera nie powie co mają śpiewać sami nic nie zorganizują.

Powiem wam szczerze, że żal tyłek mi ściska, że rok akademicki nie zaczął się we wrześniu, bo pewnie dziś, jutro i w czwartek śmigałbym na mecze w trójkącie Polska, Brazylia, Rosja Smile Nawet na szybko miałem się zorganizować, ale po losowaniu wszystkie bilety się w godzinę rozeszły...

Sander
Sam oceń
http://www.kulaga-magiera.pl/en/krotka-p...-i-petarda
@Pakman sprawdź to, bo Magiera o Tobie napisał haha Big Grin. Ja generalnie nie mam nic do tych ludzi, mi się taka forma kibicowania na siatkówce bardzo podoba.
@Sander

Wątpię aby red. Magiera tu zaglądał Big Grin

Odniosę się jeszcze do MŚ w koszykówkę. Moim zdaniem jest to impreza w ramach tej dyscypliny drugiej kategorii podobnie jak Mistrzostwa Europy. Najlepsi zawodnicy NBA albo nie startują albo są pod formą, bo akurat przeszli ciężki trening przed sezonem w lidze. Najważniejszą bezsprzecznie imprezą koszykarską międzynarodową są Igrzyska Olimpijskie, gdzie nie dość, że Amerykanie ściągają najmocniejszy skład to w innych zespołach są faktycznie maksymalnie najmocniejsze składy. W tym roku z naprawdę wybitnych koszykarzy w DreamTeamie był tylko James Harden, a mimo to nikt Jankesom nie podskoczył nawet na -20 punktów ( najbliżej był Meksyk (!) ). Z kolei 2 lata temu na Igrzyskach byli LeBron, Durant, Westbrook, Kobe itd., a mecz finałowy z Hiszpanami był naprawdę wyrównany. Rozrzut pomiędzy igrzyskami, a mś w koszykówce jest dużo większy niż w siatkówce.
Ale odjebali z tą minutą ciszy ku pamięci Arka Gołasia..
Przekierowanie