Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aga Radwanska w grudniu oglosi nazwisko nowego doradcy (trenerem ciagle bedzie Wiktorowski) - ma to byc jakas byla super gwiazda tenisa.
Co ona wogóle robiła poza kuchnią?
Artur Waś wygrał zawody PŚ w łyżwiarstwie szybkim na 500 m w Berlinie. To największy sukces w karierze 28-letniego zawodnika i drugie w historii zwycięstwo polskiego panczenisty w zawodach PŚ. Pierwszym był Zbigniew Bródka, który był najlepszy na 1500 podczas PŚ w Erfurcie w 2013 r.
Pięknie ,to pokazuje że w tym sezonie oprócz Zbigniewa Bródki możemy liczyć też na innych Zawodników, Dziewczyny też jeszcze dadzą powody do zadowolenia.
Męska drużyna również wygrała.
Jak pewnie wiecie, w niedzielę mistrzostwa Europy zaczynają nasze panny szczypiornistki. Wiem, że to pewnie nikogo nie obchodzi, ale jak tam wasze przewidywania? Ja mam złe przeczucia, bo grupa przetrudna. Hiszpania, Rosja i gospodynie to zdecydowanie najmocniejszy zestaw na jaki mogliśmy trafić.
Wyjście z grupy będzie sukcesem. Według mnie kluczowy będzie niedzielny mecz z Hiszpanią. Według bukmacherów nie mamy szans, ale na kilku pozycjach dorównujemy rywalkom. Musimy to wygrać, żeby myśleć o awansie do 2. fazy grupowej ME...
Jeśli ktoś chce coś poczytać na temat ME w piłce ręcznej kobiet zapraszam na sport.juventum.pl, zapowiedzi i takie tam inne duperele Smile

Przyszły tydzień wyczerpujący. Te ME, do tego gale boksu w nocy w czwartek, piątek i sobotę. Pytanie brzmi: Kiedy sen?
kurde Smile Nie za bardzo orientuje się które zespoły dominują w żeńskim szczypiorniaku, Oglądałem trochę MŚ z udziałem naszych dziewczyn i niesamowicie mi imponowały walecznością, Brakowało tak niewiele do brązowego medalu,z naszej Ekipy kojarzę
Kingę Grzyb i tę ładną bramkarkę(nie pamiętam jak się nazywa),Będę kibicował naszym dziewczynom z całego serca,Grupa wydaje się być szalenie ciężka, Hiszpaniato w każdym sporcie drużynowym walczy o najwyższe cele, Nasze zawodniczki pokazały jednak na mistrzostwach świata ze potrafią wygrywać z najlepszymi,będą emocje nie mnjesze jakich dostarczają nam na każdej imprezie rangi mistrzowskiej panowie (już niedługo mistrzostwa świata w Katarze, , bodajże we styczniu).Smile
Najbardziej martwi u nas brak Kingi Byzdry. Znaczy się, jeszcze nie wiadomo czy brak, bo sprawa rozstrzygnie się w ostatniej chwili. Obok Wojtas, to nasza najlepsza zawodniczka. Może nie posiada takiego uderzenia jak Alina, ale jest na pewno bardziej wszechstronna i lepsza technicznie. Przekładając to na męski odpowiednik. Wojtas to taki Bielecki, a Byzdra to Lijewski Smile
Jeśli nie wiesz jaki jest układ sił, to zapraszam ww. stronkę, gdzie znajdziesz sylwetki wszystkich 16 drużyn Big Grin
Smile a no trzeba będzie zajrzeć na tą stronę, ręczną zawsze ceniłem, w wykonaniu dziewczyn jest jeszcze piękniejsza stroną tego sportu.....
Przekierowanie