Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
21-18 i 52 minuta. Fajne dupy mamy w ekipie Big Grin
Wygraliśmy, kurwa, wygraliśmy!!! Masakra jakaś!! Polki są wielkie, nie wierzę!!
BRAWO NASZE!!!
Panowie wybaczcie mi ale czym Wy sie pasjonujecie, to jakieś mistrzostwa są czy jak?
A jednak są dyscypliny sportowe, w których Polska reprezentuje światowy poziom. I w te właśnie dyscypliny trzeba inwestować, a nie w tych pożałowania godnych grajków z piłki nożnej.
Martin
Mistrzostwa Świata...
@Kubala
Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet........wow...

@Metzger
Z tego co wiem, a może nie wiem, bo piłka ręczna w kobiecym wydaniu niezbyt mnie interesuje (to już napisałem najłagodniej jak potrafię) to Polki na MŚ grały ostatnio.......chyba nie za mojego życia, więc z tym światowym poziomem to nie przesadzaj...Smile
Jak ktoś gra w półfinale MŚ to musi być światowy poziom Smile

Martin
Rozumiem, że się nie interesujesz, ale nie psuj radości innym Tongue
@Kubala
Ależ ja się też cieszę i w żadnym wypadku nie umniejszam tego sukcesu. Szkoda natomiast, że osiągamy taki wynik w niszowej dyscyplinie sportu, która de facto na co dzień nie interesuje nikogo.
Niszowym sportem to jest szachoboks. Jeśliby stosować kryteria Martina to jedynymi nieniszowymi dyscyplinami są piłka nożna, boks, tenis i to chyba tyle. Piłka ręczna nie jest popularna w USA, ale nie znaczy to, że jest niszowa.
Przekierowanie