Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BOKS
Miało być "którego nie mamy w tym turnieju" Tongue

Dobre półfinały wczoraj w żeńską ręczną. Finał Francja - Rosja. Dla mnie Sborna dużym faworytem.

Wczorajszy mecz Rosja - Norwegia przebił wszystko co wwidziałem w handballu kobiet.
Chyba "obron (których nie mamy)".

Albo dalej nie rozumiem sensu tamtej wypowiedzi. Big Grin
To dopiero ciekawostka Big Grin
"Phelps jest bowiem najbardziej utytułowanym olimpijczykiem w historii. W Rio zdobył swój 22 złoty medal pobijając tym samym rekord sprzed 2 tysięcy lat, ustanowiony przez Leonidasa z Rodos."
Haha Big Grin Dobre. Szkoda, że Leonidas z Rodos nie ma już jak mu się zrewanżować. Tongue
BOKS
Odczytaj to tak, że Szmal nie jest w formie. Tak się mówi nieraz mówi, że kogoś nie ma, jeśli nie jest w formie i nic nie daje drużynie Tongue
(19-08-2016 02:03 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Haha Big Grin Dobre. Szkoda, że Leonidas z Rodos nie ma już jak mu się zrewanżować. Tongue

Ciekawe jakich specyfików używał ten Leonidas Tongue

Kubala

Jak obstawiasz pierwszy półfinał dziś Niemcy vs Francja?
Być może gdzieś już pisałeś o tym meczu ale tak krótko ostateczny
typ?

Ja jednak bardziej faworyzuje Niemców, mogą ponownie pokonać
Francuzów na wielkiej imprezie, tym bardziej że w takiej dyspozycji
jest Andreas Wolff, znakomity bramkarz, .Wiencek dobrze się spisuje,

Niemców widziałem praktycznie każdy mecz, ale Francuzów
nie udało mi się jeszcze obejrzeć, dzisiaj ten mecz jest w tvp 2.
wygrywają spotkania ale czy są w swojej optymalnej dyspozycji?
Jak prezentują się braćia Karabatić ?.
Dania pokona Polskę, a Francja Niemców.
Brąz zdobędą Niemcy a złoto Dania.
Co sie stalo z Hiszpanami w recznej na tych IO?
(19-08-2016 04:09 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Co sie stalo z Hiszpanami w recznej na tych IO?

Angel w ogóle ich nie było w Rio
To wiele wyjasnia Wink
W ogole nie sledze tego turnieju ale patrzac na polfinalistow dziwi mnie ze nie ma takich koksow jak Hiszpania. Z kim odpadli w el.?

Szkoda Marysi w oszczepie, ale jeszcze da nam duzo radosci.
Kula slaba, do Majewskiego zero pretensji bo on swoje zrobil i jak na te dyscypline to jest dziadkiem, ale kolejne trzy spalenia naszego "juniora" bola.

Bolt kapitalnie wygral 200m, szkoda wiatru i deszczu.

Dzis nasze kajakarki nie dostaly sie do scislego finalu, mega szkoda bo tam mogl byc medal.

Dzis mamy kolejne emocje w lekkiej, jeden bieg kobiet i mlot panow z szansami na medal.
Przekierowanie