Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
u mnie też działa.

Ale kiedyś miałem tak że Boxrec mi nie działał a u innych było oka,pomogło przeinstalowanie,albo zmienienie(nie pamiętam dokładnie) przeglądarki.
No i po igrzyskach. 70% mieszkańców Krakowa nie chce kandydatury swojego miasta na gospodarza ZIO 2022. Widać, że ludzie jeszcze myślą. Miły akcent po wyborach do EP.
Za to propozycja wiekszej ilosci sciezek rowerowych zyskala najwieksza akceptacje - widac ze "male, a cieszy".
No wiesz, ja się nie dziwię. Wiadomo, że drugim Amsterdamem/Kopenhagą nie będziemy, ale ścieżek jest naprawdę malutko i to nie tylko w Krakowie. U mnie wyjeżdżanie rowerem na ulicę jest igraniem ze śmiercią.
Coś cisza w tym temacie, a się sporo działo Smile
Przede wszystkim Roland Garros, ogarniał ktoś coś? Piękny turniej, nie dość, że naprawdę fajnie się go oglądało, to dał trochę zarobić. Dzisiejszy finał kobiet Sharapova - Halep to jeden z najlepszych meczów kobiet jaki dane było mi zobaczyć. Panie grały kosmos, wygrała Maria, która wbrew przewidywaniom ekspertów wytrzymała kondycyjnie mecz, choć we wcześniejszych fazach turnieju w przeciwieństwie do Halep grała trzysetowe pojedynki. A przecież to koniec, bo jutro na deser finał mężczyzn, który z łatwością można było wytypować przed turniejem. Dwóch najlepszych tenisistów Nadal - Djoković. Wolałbym, żeby wygrał Djoko, ale patrząc na wcześniejsze mecze stawiam na Nadala. Gra równiej, lepiej, mocniej, szybciej, bardzo kreatywnie. Nie oczekuję, że to się skończy szybko, bo mam wrażenie, ze ten mecz może potrwać nawet do kilku godzin (5-6?), ale wygra Hiszpan, który wręcz uwielbia grać na kortach ziemnych. I mam nadzieję, ze ten Rafa wygra, bo może pierwszy raz w życiu uda mi się coś wygrać w konkursie typerskim Big Grin Jestem pierwszy w Polsce w klasyfikacji myrolandgarroscup.com i mam nadzieję, że tak już pozostanie, choć przewaga niewielka Smile
Druga sprawa to nasi siatkarze. No co oni wykminili w Brazylii to sukces. Pojechać drugim składem i ograć Canarinhos na och terenie, wielka sprawa. Co prawda Brazylia gra w tej LŚ fatalnie, dziś np. przegrała 0-3 z Iranem, no ale kto normalny spodziewałby się sukcesu, kiedy na przyjęciu grała para Buszek - Mika. Mam wrażenie, ze trener Antiga wie co robi. Póki co rotuje składem jak może, i dobrze, niech najlepsi chłopcy zachowają siły na MŚ, a może ktoś z młodych wystrzeli i będzie wzmocnieniem na tym turnieju? Fajnie to wygląda. Po drodze awansowaliśmy jeszcze do ME, ale to formalność była Smile
No i ostatnia sprawa to dzisiejszy mecz naszych piłkarzy ręcznych z Niemcami. Fajnie, że wygraliśmy, szkoda, że tylko jedną bramką. moim zdaniem, to nie wystarczy. Niemcy u siebie zagrają jeszcze lepiej i obejrzymy MŚ w telewizji.
Co tam mundial! Polki w ręczną awansowały na tegoroczne Mistrzostwa Europy! Awansowały... bramką zdobytą na wyjeździe! Co za mecz, co za emocje! Brak awansu zatrzymał by rozwój szczypiorniaka kobiet i to drastycznie. Ale jest pięknie!! Nie ma szans, żebym podczas mundialu przeżył coś takiego!

A jeszcze dzisiaj o 15.00 Polacy walczą o awans w Niemczech! Tutaj też będzie horror Big Grin I na dokładkę 4 mecze mundialu i na deser Provodnikov - Algieri. CO ZA DZIEŃ SIĘ SZYKUJE!! Big Grin
(14-06-2014 12:11 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Co tam mundial! Polki w ręczną awansowały na tegoroczne Mistrzostwa Europy!

@Kubala
A kogo to obchodzi? Wink
Martin
Cieszmy się ze zwycięstw Holandii, nie doceniajmy naszych sukcesów... Typowo polskie, narzekanie, że wszędzie jest lepiej niż u nas, a jak nam się coś uda, to "A kogo to obchodzi"... Tylko tyle...

Dodam tylko, że Polacy również awansowali, pokonując Niemców na ich terenie. Również wielka sprawa!
#ból #dupy
Nom.......
Przekierowanie