Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A co to jest 27 miejsce???
Edit: Mnie wkurza to że na tych przynajmniej 30 miernot przypada po 5 działaczy na łebka,
chleją po nocach. Nie mam nic tylko do skoczków i panczenistòw, i Justyny bo ona jest
zasłużona, nic nie musi ,nic od niej nie wymagałem, w przeciwieństwie do dziennikarzy hien.
Reszta która cieszy się ze zwiedzania pjongczang po zajęciu 50 miejsca- no comment....
Hiszpania brązowy medal w snowboardzie.Pierwszy medal od 26 lat dla tego
kraju w zimowych igrzyskach.
Trochę zabawna sytuacja na IO w turnieju kobiet hokeja na lodzie. Rosjanki wygrały w ćwierćfinale ze Szwajcarkami 5:2 i znalazły się w strefie medalowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że dla przed tym meczem Szwajcarki wygrały wszystkie trzy mecze, natomiast Rosjanki wszystkie przegrały i uzyskały bilans bramkowy 1:15.

Trochę niesprawiedliwe Big Grin
http://boxrec.com/en/boxer/442108

Bumobij czy może tragicznie prowadzony bokser? Monroe jr.owi ukradł 1-2 rundy...
Kamil wielki, brawo. Jeszcze medal w drużynie.
Oby się udało!
Kamil Stoch wygrał dziś turniej RAW Air, a jednocześnie zapewnił sobie triumf w końcowej klasyfikacji pucharu świata.
Całość skoków w Vikersund w studio umilał nam Izu Ugonoh.
Ofensywa bokserska TVP trwa Wink
A wczoraj w studio był Sulęcki. W sumie nie jest to
taki bucowaty źiomek jak myślałem, chyba dziecko
go odmieniło lekko, jest pewny siebie ale to akurat
dobrze, pogadali też troszkę o losowaniu ligi mistrzów
Striczu kibic Barcy.

Kamil super, zdominował ten sezon, lotów nie wygrał
ale niech nacieszą śie trochę rywale.

Puchar świata ma Stoch.

Ofensywa TVP z boksem, ekstra.

A propo, 4 Kwietnia TVP 1 pokaże mecz Barcelona vs Roma.
Nie oglądałem oby dwóch spotkań Radwańskiej, Kubala to Simona była w słabszej dyspozycji, Aga jak za dawnych lat
czy trzecia opcja z dzisiaj juz, Azarenka za mocna.?
Przekierowanie