Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki sportowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nieoficjalnie, ale jednak pokonała. Czyli można Smile
No to Azarenka powygrywała Australian Open, nie ma co Big Grin

Fajny dzień do oglądania się dziś szykuje, od 16:00 decydujące mecze w ręczną z daniem głównym o 20:30, a potem o 3:30 Aga walczy w półfinale.

Ogólnie sporo emocji się szykuje, bo przed Agą praktycznie niewykonalne zadanie, a przed Polakami cholernie trudne.
Przerąbana ta Azarenka, taka forma, tak grać i bach.
Dziś będzie ciekawy mecz Agi, zobaczymy co się wydarzy.
Co do ręcznej, wczoraj znów oglądałem Duńczków - podobali mi się 1,5x bardziej niż Szwedzi, bramkarze Szwedzcy jacyś dziwni - a remis siadł.

Ten cały Hansen z Danii to jakiś Messi handballa czy co? Bo komentatorzy tak mi go kreują Wink
Nagy z Węgier też słodziak, 9/9 Wink
Bo Duńczycy są ogólnie 1.5x lepsi od Szwedów, jakim cudem wczoraj zremisowali? Nie wiem, ale wydaje mi się, że po wyjściu na prowadzenie 11-6/7 stwierdzili, że mecz jest wygrany. Trochę sobie skomplikowali sytuację, bowiem jeśli dziś przegrają z Niemcami to braknie ich w półfinale. Cholernie ciekawie będzie. Niby Dania faworytem, ale Niemcy mają młody i głodny sukcesu skład. Są w świetnej formie, typowałem, że z powodu braku m.in Gensheimera czy Gretzkyego nawet nie wyjdą z grupy. Ale zachwycają grą. Do tego będą świeżsi, bo wczoraj nie grali. Może być mecz na styku. Osobiście delikatnie kibicuję Niemcom Smile
Co do Hansena to dwa-trzy lata temu zapowiadał się na Boga piłki ręcznej, ale moim zdaniem nie rozwinął się tak jak mógł. Oczywiście, to wciąż TOP5 P4P w ręcznej, ale nie przewyższa konkurencji (Jureckiego, Karabaticia, Duvnjaka czy Gensheimera) o dwie klasy, jak Messi w piłce.

Taki plan na dziś:
16:00 Macedonia - Białoruś 18:15 Francja - Norwegia!/Dania - Niemcy 20:30 Polska - Chorwacja 3:30 Aga - Potworek 9:30 Federer - Djoković

PS. Tak, naprawdę troszeczkę kibicuję Niemcom Big Grin
Aga vs Potworek ?
Mam nadzieje że piszesz tylko o grze Sereny, bo jako kobieta jest całkiem ok, twarz spoko , gòrna cześć ćiała super, no może nogi ma troche za pulchne, ale jest ok
Smile
Kubala nie lubi Sereny i od roku nie chce napisać dlaczego Big Grin

Dzięki za info, Kubalo! Big Grin

Ja liczę na Duńczyków w finale z Polakami, miło by było. Wink
Co się odjebało przed kilkoma minutami na Mistrzostwach Europy w ręcznej to jest coś niesamowitego. Dania przegrywa (!) z Niemcami i już może pakować walizki, bo ich szanse na półfinał są małe.
Francja - Norwegia? Skandynawowie rozgromili mistrzów świata i zameldowali się w półfinale! Polsce wystarcza porażka mniej niż 4 golami. Można zagrać spokojniej.
Półfinały bez Francji i Danii to byłoby coś nieprawdopodobnego i niewyobrażalnego. Norwegia i Niemcy w półfinale - no ludzie...
Z mojej bardzo pobieżnej obserwacji tego turnieju wynika, że Norwegia wyrasta na głównego faworyta do tytułu mistrza Europy.
Dobra, no to mamy po półfinale... Ja pierdolę, wierzyć się nie chce..
Nie po to zwalniałem śie godzine wcześniej z roboty aby oglądać trzećią lige w wykonaniu Polaków,,
14 bramkami....
Chorwacja w 1/2
Już może ci ta Radwańska humor poprawi Kubala...
Przekierowanie