Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem przez moment coś tutaj wkleić, ale zostałem przytłoczony ilością debilnych komentarzy. Wiedziałem że niektórzy i tak dalej będą szli w zaparte i oszukiwali samych siebie, bo fanatyzm/nienawiść totalnie ich opanowała, ale zaskoczyła mnie ilość takich osób. Praktycznie liczba pactardów się nie zmieniła i ta walka nikogo nie wyleczyła.
Laicy, pedlay i trolle.Big Grin

Autor komentarza: tulipan
Data: 03-05-2015 07:53:33
To prawda ani jednej rundy nie wygrał Majweather.


Autor komentarza: janek02
Data: 03-05-2015 07:54:15
Floyd to wybitny bokser niema co do tego wątpliwosci,ale szkoda ze nie dostał po łbie bo nalezy mu sie za jego zachowanie zarozumiałe.Pozatym to huj mu w dupe.


Autor komentarza: cut
Data: 03-05-2015 07:57:24
na zbitego to manny nie wygladal, byl agresorem i ganial maya po ringu, may nie zlal mannego ani nie wygral walki, bo walki nie bylo, zebral wiecej punktöw, i to wszystko. To zawsze sprawa umowna, np w tajlandi taki styl jak ma may jest zwyklym pedalstwem, nie wygralby nawet jednej rundy, möwie o boksie tajskim, ludzie tam np chca zobaczyc prawdziwych twardzieli, a nie cwaniaköw, tak jak möwilem to sprawa umowna. Dla mnie may robi wszystko aby wygrac, ale pacman chce walczyc, ani nikt tu nie wygral ani nie przegral.


Autor komentarza: rafaeltheo
Nie dziwią mnie te slowa, bo Mayweather poza spier.alaniem w ringu i ulokowaniem max dwoch slabych jabow na runde po efektownym uniku nie zrobil nic. W 100% trafieniach byla minimalna przewaga Mayweathera, jednak serie Pacquiao sprawialy, ze rundy powinny isc w jego strone.
Generalnie remis lub nieznaczna wygrana ktoregos z nich.

Bez odbioru, z ludzmi chorymi na glowe ktorzy widzieli wyrazne zwyciestwo Mayweathera nawet nie ma sensu rozmawiac.
Ci sami ludzie twierdza ze Maidana ktory zadal ponad 800 mocnych ciosow w 1 walce przegral z Mayweatherem
To są ludzie chorzy umyslowo
"Chorzy umysłowo"? rafaeltheo to Joker?
Raczej nie, ale odwaga by przyznac sie do bledu i umiejetnosc czytania boksu na zblizonym poziomie. Trzeba sie wyspac. Yo
Nie mam pojęcia, po co na głównej tak tego trolla rafaltheo cały czas karmią. Żenujący, to w odniesieniu do niego spory komplement.
(03-05-2015 08:26 AM)Maynard napisał(a): [ -> ]Nie mam pojęcia, po co na głównej tak tego trolla rafaltheo cały czas karmią. Żenujący, to w odniesieniu do niego spory komplement.

Troche go karca. Kilka razy byl banowany, ale jak to troll, zawsze wraca madrzejszy i silniejszy.
"Floyd to wybitny bokser niema co do tego wątpliwosci,ale szkoda ze nie dostał po łbie bo nalezy mu sie za jego zachowanie zarozumiałe.Pozatym to huj mu w dupe."

HuhHuhHuhHuhHuhHuh
Autor komentarza: truckerData: 03-05-2015 09:00:49
Polecam co rafaltheo odjebał...POzDro
rafaeltheo..

http://wiadomosci.oriet.pl/112/porwali-g...lbw==:Ui4=

Bravo Chłopcze....


HahahBig Grin
To nie z bokser.org,ale mój ojciec to też taki Janusz niestety Big Grin to mówił że Pac wygrał,i nie uniknął tekstu o uciekaniu.
Autor komentarza: ttrroonnkkData: 03-05-2015 11:08:18
Gdzie zobacze walke ??
Tak sie schlalem i zcpalem ze przespalem :
Przekierowanie