Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja pierdole XDDDD.
"Tworki i Straszęcin czekają na swoich pacjentow xD" - tutaj się akurat nie pomylił, jemu faktycznie potrzeba jest wyspecjalizowana opieka medyczna Wink
(03-05-2015 10:10 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Autor komentarza: rafaeltheo
W kazdej rundzie Pacman zadawal z 3 serie mocnych siarczystych ciosow na cale cialo.


Pewnie o takie chodzi:
https://youtu.be/VKh1iWpmvc4?t=1m9s
Autor komentarza: 0lekData: 05-05-2015 17:32:50
Po tym jak okradziono go z wygranej lub remisu z Mayweatherem troche mu sie zawali kariera

Pół youtube, Holyfield i prawie cala hala MGM widziala zwyciestwo Pacquiao, nawet ojciec Mayweathera to widzial (jako ze to typ wojownika nauczonego bicia rywala a nie spier.alacza jak syn) ochrzaniajac go w narozniku ze robi wszystko zle, ale niestety sedziowie okradli Pacquiao.

Gdy przyjrzymy sie walce zobaczymy ze wlasciwie Mayweather kompletnie niczym nie trafial- Pacquiao umiejetnie odchodzil na wstecznym gdy Mayweather atakowal, umiejetnie łapał praktycznie wszystko na rekawice, sam wyprowadzajac regularnie ładne serie i łapiąc Mayweathera nieraz ciosem po probie skontrowania.
W 4 rundzie podłączył Mayweathera
Autor komentarza: Pominiety
Data: 06-05-2015 23:49:10
Włodarczyk skończ boksować bo nie umiesz!
Nie walcz z Drozdem, bo on Cię zabije na ringu!
Znawca z fejsbuka w kontekście walki Corrales vs Castillo

taka walke mozna nazwac wszechczasow... a nie kasa wszechczasow. floyd moze im jak dla mnie buty czyscic... bo nigdy nie dal i nie da takiego widowiska. pewnie zaraz ogolnopolski hejt sie na mnie rzuci... ale mam to w nosie.

xDDDDDDD
Pozwole sobie tu wrzucic perlki z konkurencji:

Dariusz Chmielarski
A dlaczego to GGG ma "ruszać dupę" do nie swojej wyższej wagi? Żeby stworzyć wolną kategorię dla "megachampiona" Canelo? W średniej walczy z każdym, kto ma na to odwagę. W przeciwieństwie do Floyda, który nie ma jaj, by wyjść do Thurmana (chyba zresztą od ponad roku obowiązkowego pretendenta WBA, gdyby trzymać się przepisów) lub Brooka.


Dariusz Chmielarski
Kiedy Hopkins parę lat temu wyraził chęć walki z Floydem, to jakoś nie widziałem waszego oburzenia i nikt z was nie kazał mu ruszać dupy do HW, żeby walczył z Kliczką. No, ale on jest czarnoskóry,a to dla was wystarczający powód do podziwu. Posądzacie mnie o hejting, a sami hejtujecie każdego wyróżniającego się boksera, który nie jest Murzynem. Macie kompleks małego członka, czy co? Są bardziej odpowiednie portale dla ludzi z takim kompleksami.
Pierwszy koment @Hugo jak najbardziej trafny,o ile GGG może/powinien iść w górę o tyle co do Floyda wstrzelił się idealnie.Kiedy pieniądze ostatni raz bronił pasów z obowiązkowym?Jakoś mnie nie rusza pierdolamento o wielkiej gwiaździe,królu,TBE itp powinnien bronić z wyznaczonymi a jak nie to niech wakuje.Co do drugiego to też w tym jest trochę prawdy.
autor komentarza: Cooperek
Data: 07-05-2015 18:10:24
Amerykańska szczerość Smile
"Wiedziałem o wszystkim, co Manny robił
każdego dnia podczas obozu.(...) Gdy z kimś
walczę, muszę o nim wiedzieć wszystko. "
A wcześniej - "Nie obchodzi mnie to co robi mój
przeciwnik, skupiam się na sobie bo sytuacja w
ringu jest zmienna"
"I tak go szanuję. Chcę polecieć na Filipiny i
pomóc potrzebującym. "
A wcześniej - "Nie zazdroszczę mu, nie chcę żyć
na Filipinach, w tym całym gównie!!!"
Błagam Floyd, takie teksty to tylko w hameryce,
bo my tego nie łykamy. Skup się pan na boksie
bo to wychodzi panu genialnie, ale daj se luz z
wywiadami.
Ktoś tu zrobił z gęby dupe.
Przekierowanie