Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do "kserokopiarki"
Przerwa od szkoly dla niektorych oznacza, ze moga wiecej czytać i kopiować. Dla mnie to oznacza, ze moge wiecej sie posmiac. Zaczynamy jest godzina 15.30.5 kwietnia.
Autor komentarza: RSC2
Nie wystarczy przeczytać tego newsa
Bo stary mejłeter nigdy nie trenował ani Hattona , ani De La Hoya .
On miał jedynie z nimi kontrakt .



Big Grin
BMH
Manipulujesz moją wypowiedzią.

Jeżeli już ją cytujesz to cytuj w całości bo część wypowiedzi nie oddaje tego co jest w dalszej części.
Jesteś zwyczajnym manipulantem, A już miałem nadzieję ,że się ucywilizowałeś.
A skoro dalej ,,,,,,,


[cytat pochodzi z tematu MAYWEATHER SR: FLOYD SKOŃCZY Z BOKSOWANIEM, A JA Z TRENOWANIEM]
Nic nie zmanipulowalem, a wkleilem najsmieszniejszy fragment calej wypowiedzi. Dalsza czesc jest niewazna, no chyba ze, to co tu w wkleilem nie jest twoim zdaniem nieprawdziwe i w jakims stopniu sugeruje rzeczy o ktorych pisac nie chciales.(???)Big Grin
Odwrotnie. Zmanipulowałeś.
Dalsza część jest bardzo ważna , bo ona wyjaśnia dlaczego uważam .że Mayweather Sr. nie trenował Hattona i De La Hoya.

Jeżeli ktoś przeczyta tylko to co zacytowałeś to dojdzie do wniosku ,że piszę że Mayweather Sr. nie miał kontraktu trenerskiego z Hattonem i De La Hoya. A to jest nieprawda.


Na Twoją celową manipulację odpowiem także manipulacją w stosunku do Ciebie , którą już kiedyś Ci obiecywałem , ale wstrzymałem się ,bo myślałem ,że zaprzestałeś ataków „ad persona” na osoby piszące na tym forum.
"Oscar dał mu fikcyjny kontrakt na trenowanie ,aby wyciągnąć go z „gówna” w jakim się znajdował."
Skąd takie informacje trollu :v :v ?
"Trollu" w stosuku do mnie pisze się z dużej litery a nie z małej.

Ponadto należy pisać pełny mój tytuł "Naczelny Trollu" i w momencie kiedy się to robi należy wstać i robić to na stojąco.
Idź spać bo jutro nie wstaniesz,powiedziała mama do synka na wózku.
#suchar
Chyba cie pojebało kundlu :v :v :v
Zapomniałem jeszcze dodać ,że zwracając się do mnie należy jeszcze zdjąć czapkę.
Przekierowanie