Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-05-2015, 07:53 AM
Post: #1241
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Chciałem przez moment coś tutaj wkleić, ale zostałem przytłoczony ilością debilnych komentarzy. Wiedziałem że niektórzy i tak dalej będą szli w zaparte i oszukiwali samych siebie, bo fanatyzm/nienawiść totalnie ich opanowała, ale zaskoczyła mnie ilość takich osób. Praktycznie liczba pactardów się nie zmieniła i ta walka nikogo nie wyleczyła.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:57 AM
Post: #1242
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Laicy, pedlay i trolle.Big Grin

Autor komentarza: tulipan
Data: 03-05-2015 07:53:33
To prawda ani jednej rundy nie wygrał Majweather.


Autor komentarza: janek02
Data: 03-05-2015 07:54:15
Floyd to wybitny bokser niema co do tego wątpliwosci,ale szkoda ze nie dostał po łbie bo nalezy mu sie za jego zachowanie zarozumiałe.Pozatym to huj mu w dupe.


Autor komentarza: cut
Data: 03-05-2015 07:57:24
na zbitego to manny nie wygladal, byl agresorem i ganial maya po ringu, may nie zlal mannego ani nie wygral walki, bo walki nie bylo, zebral wiecej punktöw, i to wszystko. To zawsze sprawa umowna, np w tajlandi taki styl jak ma may jest zwyklym pedalstwem, nie wygralby nawet jednej rundy, möwie o boksie tajskim, ludzie tam np chca zobaczyc prawdziwych twardzieli, a nie cwaniaköw, tak jak möwilem to sprawa umowna. Dla mnie may robi wszystko aby wygrac, ale pacman chce walczyc, ani nikt tu nie wygral ani nie przegral.


Autor komentarza: rafaeltheo
Nie dziwią mnie te slowa, bo Mayweather poza spier.alaniem w ringu i ulokowaniem max dwoch slabych jabow na runde po efektownym uniku nie zrobil nic. W 100% trafieniach byla minimalna przewaga Mayweathera, jednak serie Pacquiao sprawialy, ze rundy powinny isc w jego strone.
Generalnie remis lub nieznaczna wygrana ktoregos z nich.

Bez odbioru, z ludzmi chorymi na glowe ktorzy widzieli wyrazne zwyciestwo Mayweathera nawet nie ma sensu rozmawiac.
Ci sami ludzie twierdza ze Maidana ktory zadal ponad 800 mocnych ciosow w 1 walce przegral z Mayweatherem
To są ludzie chorzy umyslowo

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:10 AM
Post: #1243
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Chorzy umysłowo"? rafaeltheo to Joker?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:13 AM
Post: #1244
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Raczej nie, ale odwaga by przyznac sie do bledu i umiejetnosc czytania boksu na zblizonym poziomie. Trzeba sie wyspac. Yo

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:26 AM
Post: #1245
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie mam pojęcia, po co na głównej tak tego trolla rafaltheo cały czas karmią. Żenujący, to w odniesieniu do niego spory komplement.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:28 AM
Post: #1246
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(03-05-2015 08:26 AM)Maynard napisał(a):  Nie mam pojęcia, po co na głównej tak tego trolla rafaltheo cały czas karmią. Żenujący, to w odniesieniu do niego spory komplement.

Troche go karca. Kilka razy byl banowany, ale jak to troll, zawsze wraca madrzejszy i silniejszy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:40 AM
Post: #1247
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Floyd to wybitny bokser niema co do tego wątpliwosci,ale szkoda ze nie dostał po łbie bo nalezy mu sie za jego zachowanie zarozumiałe.Pozatym to huj mu w dupe."

HuhHuhHuhHuhHuhHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:59 AM
Post: #1248
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: truckerData: 03-05-2015 09:00:49
Polecam co rafaltheo odjebał...POzDro
rafaeltheo..

http://wiadomosci.oriet.pl/112/porwali-g...lbw==:Ui4=

Bravo Chłopcze....


HahahBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 09:22 AM
Post: #1249
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
To nie z bokser.org,ale mój ojciec to też taki Janusz niestety Big Grin to mówił że Pac wygrał,i nie uniknął tekstu o uciekaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 11:15 AM
Post: #1250
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: ttrroonnkkData: 03-05-2015 11:08:18
Gdzie zobacze walke ??
Tak sie schlalem i zcpalem ze przespalem :

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości