Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"ZAB JUDAH KOLEJNYM SPARINGPARTNEREM MAYWEATHERA"

Autor komentarza: szansepromotions
Data: 07-03-2015 12:55:08
To jest przypadek , gdzie obóz Moneya zabiera Pacowi sparingpartnerów .
Zab Judah byłby idealnym sparingpartnerem , podobny styl do Moneya , szybki i poukładany techniczny

Autor komentarza: tolek78
Data: 07-03-2015 16:10:47
Rafał to musiał być molestowany seksualnie przez jakiegoś karła że tak nie lubi jak to on nazywa karakanów
O Floyd vs Alvarez

Autor komentarza: beniaminGT
Każdy kto punktował wyżej jak 116-112 dla Mayweathera jest laikiem, który nabiera się na sztuczki Floyda i punktuje jego trafienie x3, bo jest zazwyczaj bardziej finezyjne niż trafienie rywala.
Zawsze mnie śmieszą wypowiedzi "psychologów mimiki" takie jak ta:

Autor komentarza: Jaguar87Data: 11-03-2015 22:13:18
Obydwaj spięci w twarza w twarz.Widać,że nie są pewni siebie.Zdają sobie sprawe,że jeden z nich przegra,albo przed czasem lub wypunktuje drugiego,każda myśl sie pojawiła w głowie w walce o szacunek i zapis w historii boksu.Ale to dobrze,jeden z nich opanuje strach przed porażką i zamieni w zwycięstwo.
Dla mnie face to face dla tych gości to tylko formalność, podobna do źiewania przed snem, ale ci eksperci z głównej już nie pierwszy raz dyskutują o mimice, Szpilka -Jennings, jakie to dyskusje trwały, że ten się poći, a tamten czerwony, , ,.
Autor komentarza: hero21
Data: 18-03-2015 23:46:55
Również zgadzam się z Champion20 i Woolite. Wiem bo sam stukam mężatki i nie mam z tym problemu. Mało która odmawia

Autor komentarza: Woolite
Większość (w mojej ocenie 90%) jak to niezgrabnie ujęliście "daje", ale biorą tylko Ci, którzy wiedzą, jak do tego dojść

Autor komentarza: zeitgeist
matki tu nic nie maja do rzeczy ,a kobieca natura ,bardzo czesto dupa pomaga w karierze ,np sponsoring studeentek ,za pare lat beda powazanymi kobietami majacymi rodziny ich sprawa jesli krzywdy tym nikomu nie robia .Wiele zwiazkow jest zawieranych dla kasy i tam tez nie ma milosci ,to jak nazwac taka kobiete ,jezeli dobrze sie spelnia w roli zony ,wierna kuwa ?
Ale tam jebaki siedzą, można się wiele nauczyć :-) pamiętam że parę lat temu był tam koleś który skończył jakieś kursy mające zmienić podejście do kobiet, zwiększyć pewność siebie i obudzić samca alfa, linkował te kursy czytałem sobie z ciekawości.
Strona główna jest natchnieniem dla wielu tu piszących.
Bez strony głównej to forum nic by nie znaczyło
Zauważyłem nawet ,że niektórzy pisząc opinie na tym forum ściągają je z „Głównej”
I piszą tutaj jako swoje.
Ilość przekopiowanych tu postów z „Głównej” świadczy o tym ,że dla niektórych stroną „macierzystą”
jest Bokser.org pomimo że tam nie piszą a nawet nie są zalogowani. Natomiast czytają wszystkie komentarze i to bardzo wnikliwie.

Zastanawiam się co jest bardziej żenujące, śmieszne, i ciekawe..
Ci którzy to piszą ,czy Ci którzy ich cytują.
(19-03-2015 02:28 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Zauważyłem nawet ,że niektórzy pisząc opinie na tym forum ściągają je z „Głównej”
I piszą tutaj jako swoje.


I co ja moge....





Ten jest ciekawy:
Autor komentarza: cut
Data: 20-03-2015 10:28:17
ja uwarzam ze zawodnicy powinni trenowac wogole caly czas z igla w d..., a krew powinna im pobierana codziennie wieczorem do koncia zycia. A jesli kots zostanie przylapany, powinnien sie wstydzic i spowiadac tez codziennie wieczorem do konca zycia. Powinien oddac wszystkie pieniadze na cele dobroczynne i zyc do konca zycia z jalmuzny, oczywiscie nie zapominajac o pobieraniu krwi i spowiedzi.
Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-03-2015 23:55:20
Hmm nabstachując choć nie znam ich osobiście prywatnie i nie poznam zapewne hhe Maywether to zarozumiał bufon a Pcaman skromny gośc żaden pozer to faworytem nieznacznym jest Mywether

Gdyby ta walka była zprzed nokatu Z MArqezem lata 2009-2011 wyraznym faworytem byłby PAcman
obaj prawdpodobnie lekko pastprime
a co do walki cieżko powiedzieć ale niebędzie się Pacmanem bił MAywether choć kto wie
Przerwa od szkoly dla niektorych oznacza, ze moga wiecej pisac. Dla mnie to oznacza, ze moge wiecej sie posmiac. Zaczynamy jest godzina 15.30.5 kwietnia.
Naczelny hejter Floyda w natarciu. O Floydzie Seniorze.
Autor komentarza: MrAdam
Data: 05-04-2015 13:30:23
Przyczepiło sie gowno do okrętu i mówi plyniemy ?

Ten sam temat co wyzej.
Autor komentarza: Baboon
Data: 05-04-2015 13:23:05
Dobra decyzja. Wszak senior poza własnym synem nic nie osiągnął jako trener. Gdyby nie Floyd, to nikt by o nim nie słyszał. A sam junior więcej zawdzięcza swojemu talentowi niż staremu.

O BKB... jakby boks byl bezpieczny.Wink
Autor komentarza: rogal
Data: 05-04-2015 11:40:11
To jest jakaś anomalia, pięściarze niempowinni tracić zdrowia w tej formule...


Perelka.. albo nie... brylant wielkosci pilki do kosza!
Autor komentarza: Champion20
Data: 05-04-2015 13:16:18
Ja mam swoją opinie na temat tego typa. Dla mnie jest cienki jak barszczyk. Wolny na nogach z kiepską obroną nic nie osiągnie ok wiem ze jest młody ale na dzień dzisiejszy to Wilder go zabija strzalem nie mówiąc o Kliczce. Nawet Szpilka by go zlał. Joshua jest wolny i jakiś taki drewniany przereklamowany jest
Przekierowanie