Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O KURWA Big Grin Big Grin


Autor komentarza: Donxxx1987
Data: 08-04-2014 13:11:11
i tylko czekać na artykuł " Joseph Ratzinger: WRACAM!!" wielkie powroty mnie już nigdy nie zaskoczą...
Autor komentarza: CELko
Data: 08-04-2014 15:49:04
starcie z Franciszkiem interim Papieżem o tytuł Super Pope.
Autor komentarza: Adih4shData: 13-04-2014 07:33:30
To jakaś masakra. Wygrał przegraną walkę z Provodnikowę a przegrał dzisiejszą wygraną. No nieee....ja już tego boksu nie rozumiem. Nie ma co się łudzić. To jest szyte grubymi nićmi albo ci sędziowie lubia balansować zwycięstwa.

HahaBig Grin Swoja drogą ciekawe z kim Provodnikovęążrzchżóv będzie teraz walczył.
Autor komentarza: jassin
Data: 14-04-2014 00:33:50
Alvarez wybije z glowy boks temu pseudobokserowi vo 75% ciosow bije na wstecznym. Lara to tchorz i ucieka przez wiekszosc czasu. Nieznosze tchorza. Oby go alvarez dobrze rozlozyl.
BMH
Champion

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 44

RE: Proponowane tematy
Byc moze tematy o ktore chce zapytac juz sa, tylko jeszcze nie znalazlem. Wiec poprosilbym o pomoc.

-Czy istnieje na forum temat, gdzie mozna dzielic sie spostrzezeniami co do przyszlych mistrzow, mlodych talentow itp.

-Czy istnieje temat ogolny, gdzie mozna wpisywac swoje punktacje walk. Np. dzis w nocy mam zamiar obejrzec walke, ktora bede rownoczesnie punktowal... gdzie taka punktacje moglbym na swierzo po walce dodac?

-Czy na Bokser. org poza boksem, sa tematy gdzie mozna wypowiadac sie o innych sportach walki(np.mma)

Chyba byloby na tyle. Na ta chwile jestem swierzak, dopiero odnajduje sie w tych wsztystkich tematach, wiec jak cos przoczylem, to sorry

Koniec cytatu.


Jak się pisze "świerzy" ty nie do uczony draniu?
HehSmile Ortografia daje i zabieraBig Grin
Tylko problem w tym ,że nie chodzi o to ,abym komukolwiek zwracał uwagę .
.Błędy popełnia każdy. Ja też

Ale jeżeli ktoś komuś zwraca uwagę zamieszczając w swej sygnaturze naśmiewający się tekst z błędami a sam również popełnia podobne błędy to jest to dopiero „żenada” ,i „śmiech”
Będę o tym pisał do znudzenia i codziennie aż „gość” usunie tą swoją sygnaturę i zrozumie ,że nie jest taki „chojrak” za jakiego się tu uważa.
Ja to się dziwię, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, że RSC jest przeze mnie opłacany Big Grin
RedHawk
Ja głupotę tępię zawsze bez względu kogo ona dotyczy.
Jeżeli będzie taka sytuacja to stanę się także obrońcą BMH krytykując Ciebie.Ale póki co jest „beka” z trzyliterowca. Zresztą nie pierwsza i nie ostatnia.
To taki forumowy "Dyzma"
@RSC-2
Już nie wiem który raz wypowiadasz sie o sytuacji której nie rozumiesz. A jeszcze przed chwilą w innym temacie pisałeś coś o rozumieniu tekstu Sad
Forumowy szeryf czuwa Big Grin
Przekierowanie