Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(12-01-2014 08:39 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Cop ma konto na forum, ale nie sądzę aby chciał z nami podyskutować.

Dlaczego? Dopiero tu moglby pokazac swoje cale mozliwosci. Na forum on jest po nickiem cop? Jak go kiedys wyhacze, to normalnie go zaprosze do dyskusji.
Wiedzialem, ze hejterzy beda mieli pozywke:


Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 13-01-2014 06:11:35
SAM SOBIE ŁYSY WINNY WIĘC CO SIĘ FIODOR DENERWUJE.
Nie był problemu wyjechać na walkę z Mollo bo dokument był aktywny, a skoro wygasł z nowym rokiem to ALTUL powinien sprawy dopilnować...
Teraz będą pewnie wykręty typu HWDP i JP 100% w wykonaniu Giteczka.


Autor komentarza: rumburak
Data: 13-01-2014 06:49:47
Źli amerykanie...biedny Ajtuj...


Autor komentarza: maniekz
Data: 13-01-2014 07:17:23
haha
pisałem że będzie kontuzja, a tutaj proszę. Nie doceniłem ich kreatywności.
raz uratowany przed Bartnikiem, a teraz przed Jenningsem.
Nie ma co dalej komentować też żenady!
Fiodor jak zwykle udaje że nic nie wie.


Autor komentarza: Boder
Data: 13-01-2014 07:32:13
maniekz & BrunonTrock Idźcie drogie dzieci do szkoły bo już pół godziny do lekcji..


Autor komentarza: Patriota
Data: 13-01-2014 07:48:47
Ehhhh jeśli to celowe niedopilnowanie to jestem pod wrażeniem obrotności wasilewskiego. Ciekawe ile myśleli co tu zrobić żeby jednak do walki nie doszło. Zbyt wielu ludzi przewidywało kontuzję więc to odpadało. A tu proszę, proszę - ten sam dokument, który był wymagany podczas przyjazdu szpilki na walkę z Mikiem Mollo stracił ważność i jesteśmy uratowani. Można pompować balon dalej Smile Tylko skoro już raz mieli takie same problemy to kto im uwierzy, że tym razem zapomnieli dopilnować papierkowej roboty? Będzie umywanie rąk wasyla i zrzucanie całej winy na chory system w stanach (to, że chory to akurat prawda ale wiedzieliście o tym wcześniej więc w razie czego nie udawajcie zaskoczonych).


Autor komentarza: panradek
Data: 13-01-2014 07:57:35
Szpulka osral zbroje. Co nowego?


Autor komentarza: michal850814
Data: 13-01-2014 08:07:42
a może sparingi z Oquendo pokazały w którym miejscu jest Szpilka i dlatego w ostatniej chwili kombinują jak by się wykręcić z walki?
Autor komentarza: shogunteam
Data: 13-01-2014 09:48:51
kazdy, kto sledzi poczynania pana wasilewskiego wie, ze wersja z maczeniem palcow w tej sytuacji wcale nie jest taka nieprawdopodobna. to wyrachowany biznesmen dla ktorego nie liczy sie drugi czlowiek, a wylacznie wlasny zysk.
szkoda tylko szpilki, bo widac bylo, ze byl bardzo zmotywowany i napalony na walke.
a moze to zagranie mialo rowniez na celu ocieplenie wizerunku szpilki? bo jak go do tej pory nie lubilem, tak teraz wydaje mi sie nieco sympatyczniejszyBig Grin

Autor komentarza: OutLaw
Data: 13-01-2014 09:29:59
Strasznie to "zaniedbanie" wygląda na celowe.
Szpilka jest za bardzo napalony żeby w tym łapy maczał, nie lubię go ale w to nie uwierze. Możliwe że bez jego wiedzy Wasyl jest sprytnym hamulcowym jego ambicji.
Jeśli jednak do tej walki dojdzie i Szpilka przegra to te pertrubacje będą niezłym wytłumaczeniem jego kiepskiej postawy.
Teoria że to donos Amerykanów bo się Artura boją... nie no Smile

Autor komentarza: lukaszbiszczu
Data: 12-01-2014 22:32:02
Broner myslal ze Maidana sie przestraszy a tu spotkala go niespodzianka bolesna a teraz pcha sie na mine po raz drugi a jego zachowanie nie mozna zmienic bo debil zostanie debilem.
O Alvarezie, prawdziwy hit :

Autor komentarza: bak
Data: 12-01-2014 22:40:31
Wcześniejszcze walki z rozbitym Mosleyem (którego znokautował Mundine a Chanello nie potrafił)

Big Grin
Dzisiaj na glownej jest cos pieknego. Big Grin

Autor komentarza: Mario1977
Data: 13-01-2014 14:37:20
To było do przewidzenia. Było kilku trzeźwo myślących i mówiących ze Arurek jest za cienki na Jenningsa i Wasyl nie dopuści do wielkich beckow, a przez to mit "polskiego pierdolniecia" zostanie zmiażdżony. Ja się chciałem zakładać ze do walki nie dojdzie ale niestety nie było chętnych. No nic szara rzeczywistość powróciła do Szpuleczi i spółki


Autor komentarza: MatMaister90
Data: 13-01-2014 14:33:47
Żaden zabieg. Standard, traktują polaczków jak karaluchów, wielcy kurwa sojusznicy.
Sam jak leciałem do stanów, to stres był, czy na bramkach się przejdzie, bo chuj wie na kogo trafisz. Powie Ci jakiś czarnuch, że mu coś nie pasuje i po 11 godzinach w samolocie, odwracasz się na pięcie i odlatujesz kolejnym z powrotem, jak jakiś śmieć.
Tak jesteśmy traktowani w na świecie i nie ważne czy przeciętny kowalki, czy bokser, który ma walczyć na HBO.
Nie lubię Artura, ale współczuję, bo jest to chujowe doświadczenie, którego sam bym nie chciał przeżyć.
Jebać USA !!!
Przebrała się miarka, głosuję na Jarka !! Wink


Autor komentarza: Overfull
Data: 13-01-2014 15:46:06
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik Overfull piszący z IP: 144.76.202.66 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

Zydowskie pierdolony ku*wy zakonspirowane skurwi*yny rozpi*rdole ich


Autor komentarza: khorne
Data: 13-01-2014 15:48:47
Widzisz Szmineczko. Tak afiszowałeś się z pierdlem to teraz za pierdel ucieka Ci najważniejsza walka w karierze. Karma synu niepokorny.


Autor komentarza: Corduroy
Data: 13-01-2014 16:05:20
Khorne

Zgadzam sie z Tobą odegralo sie na nim ze te grypsy konfidentow i inne afisze wiezienne , ja i tak dalej sadze ze wasilewski ma w odwolaniu tej walki interes. Szpilka pewnie zaprezentowalby sie tam jak cycu w walce z povietkinem jego popularnosc w kraju mocnoby spadla i wasyl z wernerem nie mogliby na nim zarabiac wiec mozna bylo poswiecic troche grosze na spraringpartnerow po to zeby w naszym polskim piekle altulek obijal bokserow pokroju minto czy bidenko i zeby zapelnial hale i nadal mial zero w rekordzie , po co ryzykowac walki z jennigsem na pewno nie zaprezentowalby sie tam tak jak Łukasz Janik dla ktorego mam wielki szacunek za jego walkę afolabim
Nie no bez kitu hejty i trolle mają dziś swoje święto.
Gdzie jest RSC2 i jego opinie, ze poziom na glownej jest taki jak tu na forum?Big Grin
,Przebrała się miarka, głosuję na
Jarka !!'
*
Rozebrało mnie to po całości Big Grin
Świat jest pełen debili, dziś mamy ich szczególny wysyp, niektóre komentarze na głównej to nawet nie poziom onetu.
Już od dłuższego czasu onet=bokser.org jeżeli nie nawet onet>bokser.org
Przekierowanie