Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hhahaha.. wszystko jest mocne, ale ostatnie zdanie, to miazga!
Nie znam gościa, nie wiem co on robił, więc nie będę się wypowiadał jak on zarządzał, bo po prostu nie wiem. Ale takie myślenie, jakie przedstawił autor postu przedstawionego wyżej w ostatnim zdaniu powoduje śmierć boksu w ogóle jako dyscypliny. Zapewne Sauerland i Arum myślą tak samo Big Grin
Matys o Jonaku w Top Rank

Autor komentarza: Matys90
Data: 07-02-2014 09:34:39
No to Mayweather będzie mieć kolejną wymówkę Sad
No nareszcie!Smile

Autor komentarza: RSC2
Data: 09-02-2014 11:24:16
Bradley przegrał trzy ostatnie walki, a w przedostatniej walce o wiele słabszy bokser od Pacquiao spuścił mu niezłe lanie.




LUBIE TO!Big Grin
A ten znowu z tym samym.Big Grin

Autor komentarza: bak
Data: 09-02-2014 13:52:36
Bradley to nowy Holyfield:

1.Też ma betonową szczękę, ale watę w łapie.
2.Jest swamerem walczącym w półdystansie, nawet jak jest mocno naruszony.
3.Jest łysy i ma wąsa.
4.Walczy ze wszystkim kogo mu dadzą niezależne od klasy (Alexander, Pacquiao, Provodnikov, Marquez).
BMH
Zapomniał dodać że z LHW Big Grin
Zabawny gosc z tego baka.Smile Szkoda, ze takie persony nie pisza tu na forum, a mi sie nie chce zakladac konta na glownej... pozostaje mi czytac i sie uczyc.
BMH
A twoje stare konto?
Cos tam bylo na glownej, ze poznikaly konta(juz kilka michow temu, jakas awaria) i od tamtej pory, tylko zagladam tam dla newsow, ewentualnie dla copa, baka, czy kilku innych.Smile
Początkiem września pozżerało konta.Dlatego też cop wrócił po awarii bo mu się ban odwiesił Smile
Przekierowanie