Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na forum brakuje kontrowersji, brakuje takiego capa na forum.
Przecież jest/był RSC-2. RedHawk też się stara Wink
RSC-2, i jego roznych wirtualnych wcielen to byc moze jest sporo. On jest jak duch, nigdy nie wiesz, czy to wlasnie z nim nie piszesz.Wink
BMH
http://www.bokser.org/content/2014/02/21.../index.jsp
Tutaj szorowanie po betonie czołem Smile
Bestia
Po kiego Ci kontrowesje na forum? Wink
@BESTIA
Kontrowersji czy głupoty/żenady?
Bo Ci którzy za te kwestie odpowiadali/odpowiadają na tym forum często mylili pojęcia...
@Sander
Dokładnie.
Kontrowersje napędzają dyskusje.(Jeśli ktoś pisze kontrowersyjnie to nie oznacza że pisze glupio i wulgarnie).
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-05-2013 13:32:37
NietrzezwyTomasz
taka szmatę jak szybko bym spacyfikował ale w necie napinać się możesz bo cwaniaka dawać nie jest wyczyn na odległość...w oczy nic bys mi nie powiedział bo jesteś zwykła parówa i frajer napinacz przez odległość.Moge się chwalić moją piękna kobieta chuj ci do tego szmato nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy nędzna kurwo.chuj ci do dupy i widelec w oko precz stąd kurwo precz!!!szkoda ze na bokser.org nie ma zdjęć przy loginach bo zapamiętałbym cie jebany napinaczu i ciwnaiczku w oczy powiedziałbyś mi wszystko jak taki jesteś
mądrala szmaciarzu.
Bestia
Coś w stylu Oscar wygrał z Floydem?
@Krychu

W jakim to temacie ? Big Grin
Przekierowanie