Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Glupota dzieciakow z gimbazy siega zenitu, ale chociaz jest smiesznie, innym razem zenujaco.
Flomos jesteście zbyt poważni,jaja dam se ogolić że to był żart pana Adama.
Joker ty chyba nie znasz pana Adama, to największy hejter Floyd, a zarazem fanatyk Manego na orgu.
BMH
Co do rolingsa to zapomniałeś o pracy nóg ala młody Judah.
Nie wiem czy powodem do śmiechu jest zamordowanie kobiety.
Rozumiem, że ktoś gardzi Floydem ale wszystko musi mieć swój umiar.
(09-12-2014 09:35 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Flomos jesteście zbyt poważni,jaja dam se ogolić że to był żart pana Adama.


Nie golisz jaj? Szok Joker!Big Grin

Mowisz, ze Mr.Adam zartuje? Musi byc z niego niezly jajcarz, bo czesto jak czytam glowna, to nierzadko rzuca jakies glupie uwagi w strone tych za ktorymi najwyrazniej nie przepada. Przez ta zlosc, facet calkiem odplywa w tych swoich teoriach. Ale zeby nie bylo... lubie czytac te wszystkie zlosliwosci w strone Floyda czy Szpilki.. najlepiej poczytac je przed walka, i zaraz po. Mozna fajnie zweryfikowac kto jest faktycznie cieniasem, a kto parodia boksera.


Autor komentarza: MrAdam
Data: 14-09-2014 10:31:01
U Floyda nie powinno byc statystyki "ciosy mocne"

Autor komentarza: MrAdam
Data: 18-11-2013 16:22:23
Fury to parodia boksera także ze Szpilka mogą walczyć, bedzie to niesamowity pokaz braku umiejętności, szczególnie w defensywie. Ciekawie to na pewno. Obaj wywracają sie z częstotliwością min 1 na walke.


Autor komentarza: MrAdam
Data: 03-02-2013 16:28:59
Zimnoch wystarczy zobaczysz. Szpila to cienias.
Jaja nie są do golenia,ja tam lubie swoje warkoczyki hehe a jak wyjde z pod prysznica to moje wory wygladaja jak Czubaka.
Co do pp to rozjebalo mnie.
(09-12-2014 10:29 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Jaja nie są do golenia,ja tam lubie swoje warkoczyki hehe a jak wyjde z pod prysznica to moje wory wygladaja jak Czubaka.

Heh, dobre.
Jako, ze tamat lajtowy, to i ja napisze cos smiesznego, dla niektorych moze to byc zenujace.Wink Jaja sie goli, tak jak cala reszte wlosow "tam"!Big Grin Od ponad dekady(czyli od czasu jak przestalem byc prawiczkiem) nie wyobrazam sobie, by bylo inaczej. Szczerze, to mnie bardzo by brzydziloby, gdyby kobita z ktora spie tam miala tam dlugie futro(fujjj!Confused), tego samego wymagam do siebie. Inna sprawa, to higiena. Nie widze zadnych plusow wlosow tam, czy pod pachami, za to widze same minusy.
Witaj w klubie BMH. Też wyznaję zasadę: zero tolerancji łoniaczom Big Grin
To klub się powiększa.
Macie racje koledzy i jeszcze te małe robaczki które tam żyją,jak im tam no ten-ptaszniki.
Ja tam lubie gdy jest futro moja baba mówi że wyglądam tam na dole jak Zbyszek Wodecki u góry a to chyba komplement.Kolejny plvs nie potrzeba kaleson w zime itp mógłbym tak do rana.

Pozatym u mnie na wsi starsi mawiajo ,gdy jaja gołe bieda nawiedzi stodołe'*,Kiedy torba bez włosa wtedy nie namucisz ziarna ani prosa'*,Kto zaganiacza wĺosa pozbawi temu baba co miesiąc krwawi'
Przekierowanie