Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(02-04-2014 05:37 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]
Swoją drogą... chyba już wiem dlaczego matka Twojego dziecka Cie od niego odizolowała...

WIesz co RH? Mega chamskie zachowanie z Twojej strony. Wstydź się. Po jaki **uj wchodzisz na takie tematy i co Ty możesz wiedzieć o tej sytuacji z życia @BMH? Zabrakło słów by dalej się spierać to wszedłeś na prywatne sprawy? Słabiutkie to było. Napisz, że liżę dupę @BMH tym postem ale zachowałeś się jak gówniarz i cham.
RH usuń ten wpis, w przeciwnym razie dostaniesz ostrzeżenie.
Ale słoma z butów wyłazi.
Tak „prymitywnego” inteligenta na ma na tym forum.
Skąd to się wzięło?
Chyba nikt większego syfu na forum nie robi od tego kaptura.
RedHawk wyciąga do niego rękę, przeprasza go , a ten kopiuje jego przeprosiny w „prymitywnych i żenujących „ i kpi z niego.
Na takie zachowania moderatorzy powinni reagować bo takie zachowania psują tą niby „wspaniałą” atmosferę na forum i odechciewa się odzywać bo nie wiadomo co cię czeka.
Ten temat „Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org” miał chyba służyć to cytowania komentarzy z głównej.
A ten prymityw kopiuje wypowiedzi tych którzy tu piszą aby się z nich nabijać.
I to jest dbałość o atmosferę na forum?
Moderatorzy powinni poważnie się zastanowić w którym kierunku ma iść to forum . Jeżeli w kierunku „prostackim” to tak trzymać.

Prostacki cham i nic więcej.
Jego tekstów w tym temacie nie potrzeba przytaczać. On sam jest śmieszny i żenujący.

[Naucz się chłopie podstaw kultury. Jak ktoś cię przeprasza i wyciąga rękę to powinieneś wiedzieć jak się zachować]
RSC-2
BMH nie zachował się OK, ale tekst w tym stylu to grube przegięcie.
@RSC-2
Jak zwykle masz problemy z prawidłowym odczytem sytuacji.
@RedHawk znów napisał coś uszczypliwego w kierunku @BMH na co ten w odpowiedzi wpsomniał post z przeprosinami po których do takich sytuacji miało już nie dochodzić...

Jeśli Ty uważasz, że @BMH wstawił je tam by się z nich pośmiać to ... nie mam pytań.
BESTIA

Możesz mnie za to zbanować.

I tak nic tu nie piszę przez takich jak on.

Jeżeli Ty nie masz odwagi publicznie zwrócić mu uwagi to zrobiłem to ja.

I będę to robił tak długo, aż się tu coś zmieni , albo mnie zbanujesz.

Sander.
Najpierw przeczytaj kto pierwszy....
Co to za dziwne postrzeganie świata że od każdego trzeba przyjmować przeprosiny?BMH może tego nie chciał i koniec tematu nie widze tu żadnego skrzywienia.Może kieruje się zasadą że Bóg wybacza a on nigdy Big Grin
A ja @Joker zinterpretowałem to jeszcze inaczej. Po co przyjmować przeprosiny jeśli podejrzewa się, że niebawem dojdzie do recydywy? Lepiej być ostrożnym niż się zawieść. Jak widzimy długo @RH nie wytrzymał w swoim postanowieniu.
Dokladnie Sander, przekaz byl -wydawalo mi sie-jasny.
@Sander
Widzę że Ty też masz jakiś problem.
1. RedHawk przeprosił BMH
2. Ten nie odpisał ani słowem czy przeprosiny przyjmuje i czy też go przeprasza, albo czy jego przeprosiny olewa. I to już było chamstwo.
3 Skoro przeprosin nie przyjął i na nie nie odpowiedział to sprawa jest nieaktualna ,wiec po co powołuje się na przeprosiny , kpi z nich i cytuje ten jego tekst?

Odpowiem Ci
To zwyczajny manipulant. Całe szczęście ,że nie wszyscy dają mu się manipulować.
Tych którzy mu się nie dają różnymi sposobami próbuje pozbyć się z forum.


Tylko „wazeliniarze” przy nim siedzą i mu klaszczą.

Oczywiście ,że nie musi reagować na przeprosiny,
Ale niedawno to on i Ty żądaliście bana za psucie „wspaniałej atmosfery” na forum.
A teraz obydwu wam już nie zależy na atmosferze poprzez przynajmniej pozytywną reakcję na przeprosiny?
Wy się zastanówcie.
Bo, piszecie jak „chorągiewki”
Jak wiatr zawieje.
Jest tak jak pisałem –TWA Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Każdego „zmieciem” kto nie z Mieciem
Przekierowanie