Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@RSC
Odnieś się do mojego posta łaskawie czekam z niecierpliwością.
Do mojego też możesz.
Sprecyzujcie swoje pytania ponieważ nie ma w nich logiki

@Sander.
Czy chodzi Ci o wypowiedzi które są narzucaniem warunków innemu userowi przez osobę któa nie jest moderatorem?



Cytuję :
Skup sie czlowieku. Pisz, i po 100 postow dziennie, i wkurwiaj tym 90%forum. Myslisz, ze ktos bedzie Cie prosil, czy straszyl? Kazdy pojdzie droga Matysa, a ty bedziesz pisal do "sciany", i tak sie skonczy kariera copa. Naprawde chcesz tego? Grzecznie zwrocilem uwage na to, ze Twoje pisanie odbiega od standardow, i jest to zbedne. Zalezy Ci na milej atmosferze, to sie dostosuj do tego o co prosza inni. Jezeli dalej bedziesz pisal do mnie jak powyzej, to zrobie tak jak kolega Matys. Sadzisz, ze inni beda sie z Toba cackac? Zwroca Ci uwage raz, pozniej drugi, i zrobia to samo.
Masz jakies ale do innych, to napisz do kogo, i o co. Ty, nakurwiasz tak te posty, ze wszystko inne ginie pod ich iloscia... post, pod postem.. x3, x4... Nie jest to fajne. Masz opcje edytuj, to korzystaj.

"Powtorze to co napisalem wczesniej. Golovkin pokonal Prokse i Rosado (obie te walki ogladalem przy ringu)"

Nie wiem jaki widzisz sens, w powielaniu tej samej rewelacji? Powaga.. to sie nazywa spam kolego. Zaciela Ci sie plyta? Chwalisz sie? Byles na walce, to gratuluje. Jako dorosly czlowiek, widzisz sens w powtarzaniu tego co kilka postow? Prosze Cie, zachowuj sie powaznie.


Jestes ograniczony? Drugi raz pisze, ze strzelasz postami jak szalony... 60 na dzien, co jest meczace. Pozniej jak przystalo na doroslego czlowieka, powolujesz sie po raz ktorys, ze byles na tej walce. Chwalisz sie? A Ty niby nie wiesz ocb, i starsz sie to przedstawic tak, ze ja mam zal o Twoje inne zdanie w kontekscie boksu... Jak nie zrozumilales mojego przekazu, w czym tkwi problem, to jestes smieszny.

Zreszta... ide do klubu Matysa. Jak dojda mnie sluchy o Twoich dyskusjach RSC-2, to dopiero zaczne Cie znow czytac, teraz nie ma mowy. Jak sie nie zmienisz, i dalej bedziesz w swoim stylu walil spamem, to szybko zakonczysz kariere. Bez odbioru.
________________________________________


Sander, Gogolius, nie karmcie trolla. Nie dajcie sie prowokowac. Jak wali spamem.. pisze nie na temat.. czy najnormalniej trolluje, to jest opcja zglos post do moderatora. Niech spamuje, a jak mod uzna, ze tresc nie jest zwiazana z tematem, to bedzie usuwal te wypociny. Jestem przekonany, ze nic tak nie zaboli go, jak kasowanie czesto glupich, i niezwiazanych z tematem postow.

Macie jakis problem? Zglaszajcie nic niewnoszace posty modowi, lub ignorujce glupka. W innym razie, nawet gdy chcecie zwrocic grzecznie uwage, to przyczynicie sie do rozmycia tematu, bo przeciez jemu o to wlasnie chodzi. Sam musialem sie spazyc, zeby odkryc, ze cop to laik, ktory kreuje sie na znawce, tylko mu nie wychodzi. Bidak jest dobry.. to wszystkie portale na ktorych go banuja, i smieja sie z nigo sa zle. Specjalnie bedzie pisal glupoty niezwiazane z tematem, az ktos mu zwroci uwage i tym samym bedzie go karmil.
Ja tam nie jestem przeciwny pisaniu z copem, jednak jak jest to nie zwiazane z tematem(np. Angulo-Alvarez), to proponowalbym przenosci takie rozmowy tu, do offtop'u.
________________________________________
I co Ty w tym widzisz niewłaściwego? Nie widziałeś co ten mitoman wyprawiał i jak zawalał wszystkie tematy? Mam nadzieję, że jak już kupisz udziały w orgu to tacy jak cop nie będą tu mieli prawa bytu Confused

I te kilka zdań ma potwierdzać tezę o istnieniu grupy userów prześladującej innych?
Chodzi o zasady.

@Sander.
Bez względu co "wyprawia" user zwracanie mu uwagi, banowanie itp. należy do moderatora ,a nie kogoś z forum.

Ustawianie kogoś , straszenie, i pouczanie odnośnie zachowania na forum nie należy do obowiązków uczestnika forum.

Namawianie do zbanowania kogoś jest zachowaniem nieetycznym bo do takich czynności są instrumenty regulaminowe i moderator.

Szczucie innych na jednego z userów jest niemoralne.
Te wszystkie zachowania nie miały miejsca pierwszy i jedyny raz.
Miały na celu usunąć go z forum co powinno być w gestii moderatora ,który powinien być wolny od presji i nacisków.
Te wszystkie czynności nie były „dobrymi radami” lecz kolejnymi etapami to unicestwienia kogoś kto miał inne zdanie i chciał innej formy dyskusji na forum.
Nie rozumiem dlaczego forma dyskusji przyjęta przez was ma być obowiązująca a każda inna jak choćby duża ilość postów nawet 30 dziennie i kontrowersyjny tryb pisania niezgodny z ogólnie przyjętymi opiniami to jest robienie syfu na forum. [Bo wyście tak ustalili? Z kim? Ze mną na pewno nie. A regulamin zabrania pisania 60 postów dziennie?]

Jeżeli Ty pojmujesz to inaczej to masz do tego prawo.
Moje zdanie jest takie jak przedstawiłem .

Dobranoc . Jutro też jest dzień.
(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]50% komentarzy to komentarze dzieciaków którzy żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości.
No i co? Czy regulamin zabrania pisania ludziom w młodym wieku oderwanym od rzeczywistości? Kim jesteś by tu oceniać i kategoryzować rodzaje komentarzy?

(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]A nie tak jak teraz że cztery osoby pieprzy głupoty o czymś co nikogo nie interesuje,
No bo kogo ze zwyczajnych kibiców interesuje punktacja walki Nigel Benn vs Thulani Malinga I?

To, że coś nie interesuje Ciebie to nie znaczy, że nie interesuje nikogo. Co z Ciebie za figura żeby pisać jakie tematy mogą się pojawiać na forum a jakie nie? Jesteś członkiem TWA!
Sander
Daj na luz, dawaj bedziemy pisac o boksie, a tematy kupna udzialow forum, zostawmy samozwanczemu trollowi. Z drugiej strony... Czasem zapominam o tym, jak wartosciowym userem(szkoda, ze niemal nikt tego nie dostrzega-czuje sie rowniez troche winnySad) jest Szanowny Pan RSC-2.. Jak sobie przeczytam raz jeszcze ponizsze posty, to znow dochodze do wnisoku, ze RSC-2, jest cool, i on moze tylko polepszyc poziom tego i kazdego innego forum. Bez kitu RSC-2, na moderatora!!Wink


Posiadam dostęp do bardzo zaawansowanych programów komputerowych ,które potrafią wyliczać na podstawie dobrej jakości filmów, prędkość biegnącego zwierzęcia, jego masę oraz ile centymetrów w czaszce przesuwa się mózg w czasie uderzenia samochodem w np. ścianę.
Siła ciosu jest wyliczana na podstawie kilku danych.
Prędkości rękawicy, wagi zawodnika, reakcji uderzanego przedmiotu [odrzut].
Do programu wprowadzone są także dane na jakim ramieniu ręki zadawany jest cios.
Czy na pełnym wysięgu czy np. w połowie.
To praca na którą poświęciłem prawie 2 miesiące i posiadam wyliczenie każdego osobnego ciosu.
Możesz krytykować te metody ,ale nie pisz ,że te dane są brane z sufitu.


Ale jeżeli nie Kostyra to kto?
Trzeba nie mieć wyobraźni, aby postawić kogoś ponad nim.
Nawet komentatorzy niektórych amerykańskich telewizji przy Kostyrze prezentują się jak „fryce” Nie będę ich z nazwiska wymieniał we wpisie o Kostyrze ,aby go nie obrazić takim towarzystwem.


Wink
@Sander
@BMH
Teraz zwracam się bezpośrednio do Ciebie więc pilnuj ,czy Cię nie obrażam, bo w tym przypadku i tylko w tym byłoby to obrażanie. Każdy inny przypadek ,gdy zwracam się do szerszej grupy nie może być obrażaniem kogoś konkretnego z mojej strony. Tak to rozumuję choć wiem ,że ty masz inny pogląd na tą sprawę
Ale jeżeli w takim przypadku czujesz się obrażony to przepraszam.
Nie przeszkadza mi to ,że kpisz i naśmiewasz się z moich tekstów.
To świadczy jedynie ,że nie masz za bardzo rozeznania w boksie.
Dla Ciebie boks to tylko to co dzieje się między linami.
Sprawa badań jak chociażby siły ciosu i reakcji organizmu na ten cios jest prowadzona w wielu instytutach i instytucjach medycyny sportu na całym świecie i także w Polsce.
Wykorzystywani są do tego nie tylko bokserzy ale i inne sporty walki a także skoczkowie narciarscy, siatkarze ,lekkoatleci, ciężarowcy……
Te badania są prowadzone nie tylko po to ,aby pomóc bokserom.
Niewielu wie ,że oprócz sportu walki bokserskie są jak „Formuła 1” To swego rodzaju poligon doświadczalny dla zachować organizmu poddawanego uderzeniom ,czy innym obciążeniem. Wyliczane są siły ciosu, przemieszczania mózgu ,odchylenia kręgosłupa czy „zmęczenie materiału” czyli kości, mięśni itp.
Ponadto są kamery przy pomocy których można wyznaczyć wiele parametrów obciążeń organizmu.
Te badania są w medycynie wykorzystywane do leczenia urazów powypadkowych i innych.
Niektórzy zawodnicy takie badania mają ujęte w kontrakcie na walkę i po walce udają się do szpitala na badania i mało kto wie ,że ten pobyt w szpitalu nie zawsze jest związany ze zdrowiem boksera po walce , a często chodzi o badania dla nauki i medycyny.
Dlatego Twój śmiech w tym temacie jest nieuzasadniony.
To forum jeżeli chodzi o tematy „około bokserskie” jest bardzo ubogie.
A ja w tych tematach miałbym wiele ciekawych rzeczy do napisania.
Sprawy medycyny sportu, zapisów kontraktowych na walki, prawo w niektórych krajach a walki bokserskie, czyli w jakich krajach boks zawodowy jest prawnie zakazany i dlaczego
Ponadto jak religia ustosunkowuje się do sportów walki , czy polski boks zawodowy dostaje dotacje państwowe, ile wynosi stała pensja kontraktowa polskiego boksera ,a ile w USA. Dlaczego byli amerykańscy bokserzy nie wszyscy dostają emerytury, itp. itd. I jeszcze wiele innych pokrewnych spraw.
Ale zauważam ,że takie tematy nikogo tu nie interesują ,a raczej mogą być tematem kpin i naśmiewania się ,a w przyszłości mogą być wykorzystywane do polemiki a dokładniej do dyskredytacji przeciwnika.
Dlatego też nigdy nie poruszyłem tego zagadnienia na forum i raczej już nie poruszę.
Nawet tak błaha sprawa jak to dlaczego Mayweather wyszedł do walki z DLH w sombrero i dlaczego później nigdy tego nie uczynił jest przedmiotem drwin pod moim adresem pomimo ,że ta historia z sombrero ma wiele podtekstów jest ciekawa opisywała ją meksykańska prasa i mało kto w Polsce ją zna.
Podkreślałem wielokrotnie ,że dyskutowanie w kółko kto jest szybszy Rigo czy Floyd nie jest moim szczytem marzeń dyskusji o boksie.
Ale nie stoję nikomu na przeszkodzie, aby i takie dyskusje tu prowadził skoro to go bawi cieszy i interesuje.

Dlatego też częściej zabierałem głos na tematy „obyczajowe” na tym forum niż na tematy czysto bokserskie.
Ponadto zauważyłem że piszących tu w ogóle nie interesują tematy pośrednio związane z boksem jak ekonomia, prawo, stosunki międzynarodowe itp.
W związku z tym postanowiłem ,że nie będę narzucał swoich zainteresowań pozostałym i nie będę nikogo „katował” tym co go nie interesuje.
Bardzo mała liczba tu piszących powoduje ,że znalezienie osoby zainteresowanej moim postrzeganiem boksu jest prawie niemożliwe.
Deklaracji żadnych składał nie będę ale…………………………………………………………. pomimo ,że w kaszę dmuchać sobie nigdy nie pozwolę ……………………………..i na pewne zjawiska nigdy nie patrzę obojętnie.
Autor komentarza: KnockKnock
Data: 04-04-2014 18:03:55

Redaktor:
Panie Tomku, jakie sa Pana propozycje na ozywienie europejskiej gospodarki , ograniczenie wysokiego poziomu bezrobocia I redukcje dlugu publicznego?

Tomasz Adamek:
Na pewno wiara, bo ona gory przenosi……….
To z tych śmiesznych a nie żenujących:

Autor komentarza: JabbaData: 08-04-2014 19:35:41
Będzie Ya YA Ya - klincz - Ya YA Ya - klincz itd. itp. Devon to taki bokser co najlepsze walki daje albo gdy przegrywa albo z trzecią ligą.

HahahaBig Grin Nie wiem czy w kontekście innego boksera by mnie tak to rozśmieszyło ale w przypadku Devona to dosłownie leżę...Big Grin
Przekierowanie