Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-12-2015 05:23 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Szpilka wie na czym polega boks zawodowy, tylko "POlaczki" ( specyficzna grupa podludzi mająca żal do ludzi sukcesu) go szkalują jedynie dlatego, że nie udało im się w życiu i ich marzenia nimi pozostały. Ajtuj sprawia, że jego sny stają się rzeczywistością, robi to co kocha za co zgarnia dobre pieniądze, przez co stać go na buty gucci których równowartość wynosi z 10 wypłat przeciętnego hejtera. Pokończyli jeden z drugim filologie czy inne biotechnologie i na samą myśl o patolu bez szkoły który odniósł sukces nie trzymają ciśnienia w gaciach XD.

A wez hejterom i laikom wytlumacz, ze za darmo to mozna dostac w ryj, a nie zapierniczac w robicie.Smile
Rozbawiło mnie to, tak bardzo pozytywnie Smile

Autor komentarza: F30
Data: 09-12-2015 09:34:52
Ciężki rok przed Arturem najpierw Wilder a potem obowiązkowa z Powietkinem
Na glownej jak zawsze gdy Szpilka, to mozna sie usmiac do sniadania.Smile
Unifikacja z Furym albo Kliczką na początku 2017 Big Grin
Autor komentarza : Zawojda

Polecam wszystkim aby prześledzili listę tych, z którymi walczył Dillian. Można się złapać za głowę. Dziwię się że musiał jechać na dopingu. Najlepszym przeciwnikiem był Hastings Rasani: 22 wygrane, 68 przegranych, w tym 25 razy przez nokautSmile Dodam, że przed potyczką z Dillianem przegrał 25 walk pod rządSmile Pompują go na najgroźniejszego przeciwnika jakiego Joshua miał do tej pory. Nie przeczę że jest to prawda
Glowna szaleje
Autor komentarza: CELko
Data: 13-12-2015 13:23:09
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$​$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Joshua nie potrafil znokautowac odslonieta buma bez obrony ktory chcial wygrac, tyle kombinacji tyle czystych ciosow i nic.Gdzie ta jego sila, gdzie ta jego moc .Wszystko bil na sile i nic to nie dalo.Czałapiący Steryd bez pracy nog, balansu, zero luzu jak on ma zostac mistrzem.Przereklamowany najbardziej w historii.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$​$$$$$$$$$$$


Autor komentarza: AutorKomentarza(Rollo)
Data: 13-12-2015 13:26:12
Oczywiście, że wyciąganie jakichś głębszych wniosków jest (można powiedzieć) głupotą, ale tutaj głównie wina leży po stronie jebanych mediów i reklamy. Wiadomo - reklama dźwignią handlu. Poza tym media bokserskie też lubią karmić się gwiazdami i rewelacjami, więc stale pilnują i szukają rewelacji, przyszłej wielkiej gwiazdy, aby móc o niej pisać w nieskończoność, aby "się działo".

Wielu już było takich obiecujących, takich "zbawicieli" danej wagi stworzonych przez media, przez bokserski światek dziennikarski. Wielu jak szybko przyszło, tak szybko odeszło w zapomnienie po weryfikacji wcześniejszej bądź późniejszej.

Media tak nakierowują ludzi. Duża część ludzi bezmyślnie łyka wszystko i powiela dalej opinie, sporo osób myśli chłodniej, rozsądniej. Stąd rozbieżności i "poematy" na temat danego boksera.

Taki Anthony Joshua. Promocja zaczęła się przed Olimpiadą. Media ogłosiły Joshuę wielkim faworytem. A ponieważ Olimpiada była w Anglii, w Londynie, to wiadomo było, że będzie im zależeć, żeby jednak on wygrał.
No i wygra.
Większość ludzi nawet nie oglądała, nie interesowała się tymi wydarzeniami, więc nawet nie wie jak to wyglądało.
A prawda jest taka, że sędziowie sporo pomogli Joshule tę Olimpiadę wygrać.
Przy uczciwym sędziowaniu Anthony złota by nie zdobył, a może nawet "wróciłby" bez medalu.
Ale złoto zdobył, przechodzi na zawodowstwo i promocja trwa dalej.
Przecież on jeszcze nie zaczął, jeszcze nie stoczył żadnej zawodowej walki, a media już ogłosiły go przyszłym dominatorem HW. Już rozpływały się w zachwytach jaki to on nie wspaniały.
Później kolejni rywale (wiadomo, że słabi, bo przecież na takim etapie nie dostaje się solidnych przeciwników) a zachwytom nie ma końca.
Przecież wiadomo, że na tle słabych rywali, to każdy obiecujący pięściarz będzie wypadał świetnie. Dopiero poważniejsi rywale, po pokonaniu ich można o pięściarzu powiedzieć coś więcej.
Joshua właśnie takiego dostał. Dillian Whyte takim rywalem był. Poważnym, ale bez przesady.
Jak wypadł Joshua?
No wygrał. Pokazał,że potencjał niewątpliwie jest. Ale pokazał też, że ma sporo wad. Sporo do poprawy, jak to się mówi. Ale należy pamiętać, że to nie tak, że to wszytko później musi zostać poprawione. Nie wszystko bokser potrafi poprawić. Nie wszystko jest w stanie poprawić. Nie wszystko się da poprawić.
Dlatego o Joshule powiedzieć można co najwyżej, że jest potencjał, że dobrze rokuje, ale ile tak naprawdę jest wart, przekonamy się dopiero później. Być może dużo później, bo ten pięściarz ma wad sporo, ma tyle do zrobienia, że szybko do poważnych rywali na pewno go nie puszczą.

Rollo to moj faworyt do progresu roku. Nawet bak i rafalala takimi kotami dzis nie sa. Moze Korniev tbe, ale teraz ma juz rywala
Andy Ruiz Jr odwołał najbliższą walkę, ten komentarz mnie położył:
"Autor komentarza: Ramirez82
Data: 06-01-2016 22:24:55
Bez względu na to co mówi trener, mam wrażenie, że Andy po świętach nie był w stanie zrobić limitu HW hehe "
Autor komentarza: jantraData: 28-01-2016 19:19:03
Niby Ward to taki wielki mistrz a on od kilku lat tak naprawdę unika Kovaleva.
Big Grin Big Grin Big Grin
Adrian Golec 11:33 Dzisiaj
Bzdura kompletna.
Jones to był geniusz; Gołowkin to
pięściarz absolutnie wyjątkowy.
Toneyów było setki..
"Prości zawodnicy.."? Każdy
prostotę definiuje na swój
sposób... Wracanie do przeszłości
i wychwalanie to standard, a
nawet kurtuazja. Bonsante to
dość literacko ubrał w słowa.
Hagler nie miałby żadnych szans
z Kazachem; odstaje we
wszystkim, zwłaszcza
technicznie, a przygotowanie
fizyczne z lat 70-tych jest bez
porównania. Co innego Jones, ale
to była perła.
Przekierowanie