Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O kur... pozwol Pyra, ze wkleje te perelki.

Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 16:38:26
Nie, ale wydaje mi się, że Chris Byrd był na dopingu. Był jakoś wyjątkowo ruchliwy w tej walce a i tak Vitali go deklasował


Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 15:42:42
Witalij już zapisał się na kartach historii jako najlepszy mistrz świata wagi ciężkiej boksu zawodowego to teraz zapisze się jako najlepszy prezydent w historii Ukrainy.


Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 15:47:21
Witalij jest bohaterem narodowym na Ukrainie, to dzięki niemu i protestom zapoczątkował, Janukowycz ustąpił z władzy i wystraszył się presji.


Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 16:11:32
Ale wg. niektórych ekspertów Vitali jest najlepszym mistrzem w historii


Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 16:27:21
Vitali przegrał z kontuzjami a nie z przeciwnikami. Z Byrdem miał złamaną rękę, bark i plecy a z Lewisem oko.



Stwierdzam z calym przekonaniem, ze bak, to jest zalosny prowokator. No chyba, ze on tak serio, to tym bardziej wydaje mi sie to wszystko zalosne, a jednoczenie tak glupie, ze az smieszne.
O fuck... "Z Byrdem miał złamaną rękę, bark i plecy"

Tekst roku Big Grin Witalij to nie człowiek, to terminator!
Panowie user @bak nie pisze tego z przekonania tylko by trollować i prowokować.Nie
wiem jak wam ale mnie on już nie śmieszy a może mi się przejadł?Smile
"Jeśli ktoś na jego chamskie zaczepki zaczyna reagować, to daje mu to fizyczną wręcz przyjemność i troll zwiększa swoje wysiłki."

Czytam to, a przed oczami na pierwszy plan wychodzi mi jeden samozwanczy(to sie chwali) troll, i drugi RedHawk.Big Grin
Hahaha, złamane plecyBig Grin Złamane oko! O nieee, leżę....Big Grin Ten człowiek ma chyba złamaną głowęBig Grin Dziś słyszłem historię o pewnej dziewczynie, która napisała na sprawdzianie z niemieckiego miasto-bydgoszcz i datę urodzenia cyframi zamiast słownie ale bak jednak przebił to wszystko!Big Grin Ciekawe czy on tak na poważnie... Ehhh, czym by był świat bez takich ludziSmile Ich liczba ciągle się zwiększa co osłabia nasz gatunek przybliżając go do wyginięcia ale jednak no nie wyobrażam sobie tych stron głównych bez takich komentarzy...
Co za urwa , Bydgoszcz piszę się z wielkiej .
(25-02-2014 09:46 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Co za urwa , Bydgoszcz piszę się z wielkiej .

Nie wiem za bardzo do czego ten komentarz, ale tam chyba chodziło o to, że ma napisać jak jest miasto po niemiecku a nie w jakim mieście mieszkaBig Grin
Teraz to Ty @Krychu spaliłeś Smile
Przekierowanie