Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Był też roninuwodzenie czy jakoś tak.
Autor komentarza: rafaltheo
Data: 02-07-2014 22:03:10
Co do tego "zawieszenia barow". Pozwolilem sobie wykonac maly pseudorysunek, w ktorym tylko jest zarys tego o co mi chodzi:
[Obrazek: uud04z5v4xdh.jpg]

Zachowujac proporcje bo wiadomo ze tego dokladnie nie mierzylem, Gołota to jest ten po lewej. Szpilka to jest ten po prawej.
Jesli niektorzy mysla, ze to ma jakies male znaczenie i ze to jakies glupoty to niech przyjrza sie rysunkowi i zobacza ile ciala jako takiego stricte walczacego ma Golota a ile Szpilka. Z Jenningsem tez to bylo widoczne, dlatego Szpilka w ringu wygladal przy nim na malego.
Ale najbardziej bylo to widoczne z McCline'm.
Jesli ktos ma warunki fizyczne "na styk" do tego aby byc klasyfikowany jako np naturalny ciezki, to moim zdaniem dobrze mozna wtedy to okreslic po poziomie zawieszenia ramion, a wiec sprawdzic ile tak naprawdę ten bokser ma ciała jako takiego walczącego. Jak jest ubity.
Szpilka to ani troche nie jest naturalny ciezki.

Autor komentarza: CCConeser3


@Rollins
Mam do ciebie pytanie.
Jak wycieczka w jedną stronę do ciebie, kończy sie śmiercią, to co z twoimi sąsiadami? Tak serio pytam, bo ty znasz sie na ulicznej walce i np. jak sasiad do mnie skacze i jest taki silniejszy, to wez poradz jak go zalatwic tak szybko, bo im dluzej tym strasznie mnie pobije i w ogule taki wstyd bedzie.
Niestety pan Rollins nie udzielil mi odpowiedzi.
Polecam słownik jebania policji @Coneser. Wink
@Joker
Dzięki WOGULE nie wiedzialem, ze zrobilem blad. Dziekuje bardzo, ze mnie uswiadomiles. Serio, zablysnales Big Grin
Chcesz to obrócić w żart a zarazem mnie zdyskredytować jednak w tym momencie wyszedłeś na ...(dopowiedz sobie jesteś mądrzejszy).To tyle i nie pouczaj kogoś samemu robiąc gafy(wychodzisz na hipokryte).Aha i żeby nie było nie obchodzi czy ktoś robi błedy bo sam je robie.
Co jeszcze powiesz ? (PS. zaznaczyłem twoim ulubionym kolorem)

[Obrazek: de5zdomoj8ur_t.jpg]

Zacytuję pewnego użytkownika
Kogo ty chcesz oszukać??? mnie?? cwanego lisa??

+ Nie docinaj mi więcej, jak chcesz spróbować to OFFTOP
Ooo nawe ten wątek założyłem Big Grin kiedy to było Big Grin
Różowy to bardzo ładny kolor, chujowy punchline.
Piona Krychu Big Grin
[Obrazek: tumblr_mdpr0snRCR1qe25w3o1_500.gif]
Przekierowanie