Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak to skąd takie wnioski.
Z Twoich wpisów.
Gdyby Ciebie zbanowano to ja byłbym pierwszy, który założyłby temat i domagałbym się publicznie „sprawiedliwości” dla Ciebie i stanąłbym w Twojej obronie.
A Ty piszesz rzeczy odwrotne i łatwo ci to przychodzi. Wiele razy dążyłeś do „załatwienia ” na forum bana. Każdy to wie.
Mozesz zawsze zapytac moderacje, czy zglaszam Twoje nic niewnoszace w tematy bokserskie posty. Dopoki tego nie zrobisz i nie poznasz prawdy, to przestan zmyslac bo nie wychodzi Ci to za dobrze.
Kazdego, no... prawie kazdego bym bronil, ale nie Ciebie. Jestes hejter, prowokator, samozwanczy naczelny troll, o boksie piszesz raz na ruski rok, a poziom tych postow jest rodem z gimbazy. Pan zero porazej, Rios by dojebal Panu ZERO Porazek etc. Cop, to jest przy Tobie ekspert i prawdziwy kibic boksu, ktory ma pasje. Niech wiec Cie nie dziwi, ze wole czytac jego.Wink
Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:14:36
A teraz powtarzam, tchórzliwe, forumowe cioty:

Dane swoje podałem, adres podałem. Niech no któryś z internetowych bohaterów odwiedzi mnie w celu zdementowania tego, że w przeciwieństwie do was, kretyni, potrafię nieźle przypierdolić.

Trochę to głupie z mojej strony, bo przecież nie po to internetowe cioty chowają się bezpiecznie za kompem, żeby nagle się ujawniać i przyjeżdżać, żeby dostać równy wpier...dol.



Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:16:00
A Homer gdzieś tam się raz zastanawiał czy nie postawić życia na szali i nie przyjechać :-
Gdzieś raz coś mruczał nieśmiało "kto wie kto wie"
Ja wiem
Wżyciu nie przyjedziesz, forumowy głupku :-)
Nara ciotki



http://www.bokser.org/content/2015/01/23.../index.jsp

Autor komentarza: rafalteo
dziecko, ja mam 182 cm 5'11 1/2"
Tyle ile śp Joe Frazier
Tak Ci mowie bo obawiam sie ze i tak nie umiesz przeliczyc jako reprezentant tutejszej "inteligencji"

Autor komentarza: Rollins
No, nuż się przygłupie tak zastanawiasz kilka lat. Może gdzieś tak koło 2020r. się weźmiesz na odwagę.
Radzę się pospieszyć,żebym czasem nie wyjechał.

Taka jeszcze uwaga
Jeśli już się w końcu zbierzesz na odwagę i uzbierasz na bilet, to przed przyjazdem umyj się pierwotnie, żebyś mi tu parchami miasta nie zanieczyszczał, czereśniaku z żółtymi zębami.
A i ja żebym się nie brzydził lać w mordę takiego smroda


Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:50:39
a bak cwelem Wasyla


Autor komentarza: progresywny
Data: 23-01-2015 23:51:48
@Rollins
A jak odwiedzimy Cię w kilku lub w kilkunastu na raz to co zrobisz? Big Grin


Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:54:02
ciebie na pewno zerżnę
Brudnych nie biję - Humanitaryzm wyższych lotów xDDD
Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:58:41
Słuchajcie przygłupy.
Ja do siebie nikogo nie zapraszam. Ale widzę tylu tu chojraków, sam jestem cwaniakiem, lubię napierdalanki, więc jeśli ktoś ma mi tu bluzgać i mieć ból dupy prze kompem, to po co ma to dusić w sobie?
Po co kisić złość na Rollinsa i knuć intrygi?
Po co robić śmietnik na forum?

Może przyjechać i ręcznie mi wytłumaczyć jak to bardzo mnie nie lubi.

Wiem, że dla internetowych ciot jest niezrozumiałe, że ktoś może nie bać się bójki z nieznanym przeciwnikiem.
Ale po pierwsze, nie po to jesteście internetowymi ciotami, żeby świecić odwagą w realu.
Po drugie, to ja sam wolałbym wytłumaczyć co poniektórym ręcznie, co mam mu do przekazania.


(24-01-2015 01:32 AM)redd napisał(a): [ -> ]Humanitaryzm wyższych lotów - brudnych nie biję xDDD

Ale mu leb pierd*lna.Big Grin Czytam i nie wierze. On kurde mac pisze o robienu smietnika na forum. Pyta innych po co to robia..Big GrinBig Grin No jest to naprawde geniusz!

Autor komentarza: Rollins
Data: 24-01-2015 00:19:43
Inna sprawa.
Nieraz mi tu wytykano, że brzydko się odzywam do zaczepiających mnie nieustannie użytkowników.
Udowodniłem tym mądralom, że mi zajmie krócej, żeby ci umoralniacze zaczęli jeszcze szybciej używać podobnego języka.
Tak czy siak wyszli na durniów


Autor komentarza: Rollins
Data: 24-01-2015 00:36:10
southpaw
Wiem o co chodzi.
Wiesz ile razy ja odpuszczam...
Jak to mówią moi kumple, jeżeli ja już komuś w mordę dam, to musiał mnie naprawdę wkurwić.
Zresztą już mi nie wypada. Po tych wszystkich bójkach, to tylko ręce mnie pobolewają od czasu do czasu.

Ale skoro tutaj (jak i na innych stronach) tylu chojraków, to chciałem zbadać kontrolnie stopień odwagi i waleczności internetowych wojowników zza kompa.

Jak się zapewne domyślasz, jestem nieco zawiedziony :-)
Nie no, zacząłem poważnie się zastanawiać , czy moje życie już tak nisko upadło, że siedzę przed kompem i śmiecham sam do siebie z takich kwiatków? xDDD

Serio zgniłem - na wpierdol jechać jak na randkę xDDD Z umytymi pachami i zębami, może jeszcze z garniturem wyprasowanym przez mamę xDDD

Mógłbym nawet zapłacić hajs za to, aby móc przeczytać polemikę Rollinsa z @ArchieMoorem z boxing.pl, co by się od*bywało, to ja nawet nie Big Grin

Myslałem że tutaj w necie to wszystko jest trochę tak pół - serio, a jednak to poważniejszy biznes niż do tej pory sądziłem Blush
Cytat:Jak to mówią moi kumple, jeżeli ja już komuś w mordę dam, to musiał mnie naprawdę wkurwić.

Ja pier*olę, ten gość jest niesamowity Big Grin Zmiażdżył tymi wpisami, myślałem, że po ostatnich jego aktywnościach lepiej już być nie może, a jednak myliłem się Tongue

@redd
ArchieMoore by go znokautował tekstami, nie wiem jak w bójce ulicznej Big Grin
@Sander kto, to @ArchieMoore
Masz może jakiś wywia/słynny tekst tego użytkownika Big Grin?
@Sander
Właśnie dlatego bym to czytał, Rollins straszyłby wpierdolem i rzucał lodowate spojrzenia z awatara, a Archie (gościa teksty są genialne) trollowałby go z luzu tekstami o "wąsie stawianym na żel przez mamę" Big Grin

Śmiać się można z Rolliego, ale takiego ruchu na głównej i ilości wątków z +100 komentarzami dawno nie było, chyba od czasów krucjat Copa w okresie przed Adamek vs Witalij. I to wszystko zasługa jednego człowieka Wink
Rollins to zapewne, 15, 16 letni troll ala Rsc, ale w odróżnieniu od Rsc, ma chociaż dobre teksty i pośmiać się można Smile
jeszcze jedna różnica, coś tam o Boksie chyba wie.
Przekierowanie