Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Jeden lubi córkę a drugi teściową"

Każdy śmieje się z czegoś innego.
@RSC-2
Czy ciebie już całkiem popier*oliło?
Na razie tylko trochę.
Autor komentarza: macko8
Data: 01-02-2014 23:28:31
2 rundy dla Oliego w tym jedna 2 pkt(chociaż liczenie kontrowersyjne). daje to wynik 77-74 dla Rexa. zimnoch mniej wyraznie wygrał, a może nawet zremisował, dali mu zwycięstwo, rex wygrał załuzenie, a go oszukaliSmile polski cyrk

Autor komentarza: adolfinio
Data: 01-02-2014 23:28:59
Rekowski wygrał i to nie minimalnie. Dla każdego koto ma oczy, a nie kawałki gumy to nie może podlegać dyskusji.
Dlaczego Rekowski przegrał (niby) na punkty?
Albo don Wasyl i ekipa oraz Babilon postanowili w ramach oszczędności poświęcić T-rexa.
Stawiam na to drugie wyjście
Generalnie rozwaliło mnie czytanie komentarzy świeżo po walce, mniej więcej w takich klimatach:

Co za wał - oszukali McCalla! Można się było tego spodziewać.
--- zmiana wyniku---
Co za wał - oszukali Rexa! Można się było tego spodziewać.

Big Grin

Jak dla mnie, to dał o sobie znać stronniczy komentarz Kostyry, który cieszył się wraz z Gmitrukiem, że Rex już nie leży i jakoś sobie daje radę by przetrwać Wink
"Autor komentarza: fop
Data: 01-02-2014 22:11:54
SOŁDRA TO ZWYKŁA KOŁDRA!

WSTYD!"

Zniszczył mnie Big Grin
Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2014 01:58:57
"SAM TAK PISAŁEŚ"
Where and When?? Może masz problemy ze zrozumieniem??? Ale widać że tak skoro ciąglę na jedno pytanie odpowiadasz zmianą tematu,
Pytam ostatni raz. Masz jakieś dowody że Scumbag cop to nie ty? że pojawiasz się jak go nie ma?? Jesteś zwykłym liżydupem który do tego copiwował tak charakterystyczne dla Copa rankingi użytkowników pisząc że nie zauważył on robił to samo ////
lol////

"MOŻE OKAZAŁ SIĘ ZAMKNIĘTY NA KRETYNÓW????"
Jak masz siłę to zaloguj się i poproś o dowody że Blackdog ma coś wspólnego z Rollins czy jak oni go tam nazywali...
To że są zamknięci niech świadczy o tym żę gości pisali tam napradwdę nieładnie a ja zostałem źle osądzony za nazwanie jąkałą Wawrzyka...
lol
Ale masz teraz argument... Zbanowali ,mnie...
problem w tym że że stąd mnie nikt nie wypraszał mistrzuniu a sam pewne rzeczy przeanalizowałemmm
Także pudło worku spermy...
A i zamiast mną się zajmować wydawaj te miliony z którymi nie wiesz co zrobić...
A i wyślij te zdjęcia w końcu pdajrze z gali Floyd Alvarez...
Co za looser,..

Ciop./...
Co to znaczy zaftzy???
coś ci się pomieszało???
Bez odbioru chroniona ciotooo...
Miłego lizania dupy facetommm///
hmmm.
Scumbag Cop.
Cop.
Dziwne co nie Big Grin D: ;d

Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2014 02:19:30
"jedno muszę ci przyznać - jesteś do znudzenia konsekwętny w tym co tam sobie ubzdurałeś"

Lol
Odpisz wyślij foty albo dalej czaruj man...
pozdrawiam,
I zamów dziwkę.
Odstresujesz się bo Black Dog już was dwóch nie bedzie dziś gryzł. Bo już ledwno żyjecie...
heh,
A jak tam na gali??
Zapomniałeś nawet jednego zdjęcia zrobić czy znów napiszesz że może redakcję podratujesz i rok znów się nie pokażesz///
Naprawdę mój piesek Brutal jest więcej wart niż wy dwaj wzięci razem di KUUPY....
@BMH
Masz zdrowie wklejać te rozmowy Wink
Nie szkoda czasu na coś takiego? Tongue Detektyw do spraw absurdów w Polskim boksnecie Wink
Prawie „naczelny” Redahtor jest może zalogowany na głównej pod innym Nickiem bo wie wszystko co tam wypisują.
Potem kopiuje to do forum tylko nie wiem po co skoro można przeczytać to na głównej?
Te kopiowane teksty nie są ani śmieszne , ani żenujące . To raczej on sam robi się śmieszny i żenujący.

@BMH
Przenieś cały Bokser.org tu na forum i wtedy będziesz mógł „zarządzać” tym tekstem jak „prawie naczelny” I tym sposobem powrócisz na miejsce z którego kiedyś Cię wykopali
Champion20 Data: 02-02-2014 10:23:30 Gołovkin jest zajebistym bokserem! Prawdziwa maszyna ! Mysle ze spokojnie mógłby nokautować kilku z wagi ciężkiej siłą ciosu by nie odstawał. Szpile by zjadł na sniadanie a na kolacje np. Wawrzyka
Przekierowanie