Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"@Bestia
Staraj się być bardziej konsekwentny, świat nigdy nie będzie idealny ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz jako mod na takie podjazdy wobec rodziny @BMH.

Pozwalam?? Napisałem do RH aby usunął post i określiłem co się stanie jeśli tego nie zrobi."
Nie kłóćcie się ;-)

____________________
Na tanie zakupy to tylko do nas! sprzątanie mieszkań warszawa zapraszamy!
@Sander
Takie wnioski wyciągam po Twoich wpisach skierowanych do mnie.
Bo to przecież Ty napisałeś że:
-na forum pojawiam się tylko przy konfliktach.[wiec napisałem ci ,że to nieprawda bo na forum jestem cały czas]
-napisałeś że ja zaogniam sytuację.
[nieprawda, bo gdyby nie ja, to wszyscy „wazeliniarze” włącznie z tobą jeździli by po RH jak po burej suce zwalając całą winę konfliktu tylko na niego, nie zauważając ,że druga strona zachowała się jeszcze bardziej chamsko. Tak przecież było w przypadku innego forowicza który niczym nie zawinił a był przez „wazeliniarzy” zaszczuty i w końcu zbanowany.]
Ponadto cały czas manipulujesz faktami. Szczególnie post Post: #655 to czysta manipulacja
Było dokładnie odwrotnie niż piszesz. Podobnie taką samą manipulację zastosowano w stosunku do innego forowicza twierdząc że wszystkich obraził ostatnim wpisem.
Sprawdź sobie jaka jest kolejność chamskich wpisów i zachowań , Kto pierwszy zachowuje się chamsko . Zorientujesz się że niekulturalne zachowanie było odpowiedzią na chamstwo tego pierwszego, a nie odwrotnie jak Ty twierdzisz.

Na tym forum istnieje grupa ,która chce dyktować warunki innym. Ta właśnie grupa poucza innych jak mają zachowywać się na forum i jak mają pisać ,aby nie mieś problemów nie zważając na to że od tego jest moderator a nie zwyczajny forowicz. Tak było w przypadku copa gdy BMH udzielał mu instrukcji jak ma „kulturalnie” dyskutować , bo inaczej nikt z nim nie będzie gadał.
Co to koorwa jest za figura,że zamiast zająć się pisaniem własnych opinii instruuje innych jak mają pisać na forum.
To w takim razie po co jest regulamin i moderatorzy?
Ja osobiście to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z „przywódcą stada” będę zwalczał do skutku.
Albo coś na tym forum się zmieni albo zostanę zbanowany.
To forum jest dla wszystkich i każdy powinien mieć swobodę wypowiedzi.
Wszystkich uzurpatorów , i pseudoprzywódców którzy na tym forum chcą dyktować zachowania innym będę sposób bezwzględny krytykował i zwalczał
Tak naprawdę merytorycznej dyskusji o boksie nie ma tu żadnej.
Jest tu kilku dyletantów, którym tylko wydaje się że rozumieją boks i piszą głupoty i bzdury jak dzieci w piaskownicy.
50% komentarzy to komentarze dzieciaków którzy żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości.
Być może ,że wydarzy się taka sytuacja że „załapię się” do tego forum i wtedy zrobię tu porządek.
Wtedy na tym forum będzie dyskutować po kilkadziesiąt osób .
A nie tak jak teraz że cztery osoby pieprzy głupoty o czymś co nikogo nie interesuje,
No bo kogo ze zwyczajnych kibiców interesuje punktacja walki Nigel Benn vs Thulani Malinga I?
A jak ktoś przedstawi własny ranking nawet nielogiczny to jest wywierana presja aby z nim nie dyskutować. Tak przecież było w rzeczywistości.
A „wazeliniarze „ na czele z Toba niech wchodzą do tyłka temu kto obwieszcza się tu za wielkiego eksperta a rzeczywistości pojęcie ma mizerne.
A ja taki stan rzeczy będę wyśmiewał , krytykował go i pokazywał jaki jest prostacki.
(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Być może ,że wydarzy się taka sytuacja że „załapię się” do tego forum i wtedy zrobię tu porządek.



@BMH
Olejcie go jak copa bo jest tutaj chyba najmądrzejszy i nie daje się nikomu zmanipulować? a może dlatego, że nie jest twoim przy nożnym psem? biedny BMH Sad RSC taki zły, nie zgadza się z BMH.
Być może ,że wydarzy się taka
sytuacja że „załapię się” do tego
forum i wtedy zrobię tu
porządek.
*
A co z Ciebie za figura żeby robić tu porząek?Myślałem że od tego jest mod ale pewnie żyłem w błędzie...
(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Na tym forum istnieje grupa ,która chce dyktować warunki innym. Ta właśnie grupa poucza innych jak mają zachowywać się na forum i jak mają pisać ,aby nie mieś problemów

Poproszę link do postów w których znajdę potwierdzenie tych słów. To jedno z Twoich głównych haseł więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem i okazaniem dowodów. Czekam.

(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Ja osobiście to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z „przywódcą stada” będę zwalczał do skutku.

[Obrazek: chuck_norris_01.jpg]

(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]50% komentarzy to komentarze dzieciaków którzy żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości.

Dokładnie. Sprzedawane walki, maszynki do mierzenia siły ciosów - tutaj przyznaję Ci rację.

(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]A nie tak jak teraz że cztery osoby pieprzy głupoty o czymś co nikogo nie interesuje,
No bo kogo ze zwyczajnych kibiców interesuje punktacja walki Nigel Benn vs Thulani Malinga I?

Jeżeli nie wiesz do czego służy dział punktacji walk to mogę Ci wytłumaczyć.
(03-04-2014 06:26 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Ja osobiście to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z „przywódcą stada” będę zwalczał do skutku.

Najważniejsze to znaleźć sobie w życiu cel i dążyć do jego realizacji. Moje gratulacje Smile
Kontynuujcie, panowie Big Grin

[Obrazek: 13894558-zaskoczony-chlopak-jedzenia-pop...-kinie.jpg]
Matys.

Ty wiesz co.

Pomiętasz moją propozycję po której dałeś dyla w krzaki?
Chodzi o sytuację, gdzie wypunktowałem zdanie po zdaniu Twoją wypowiedź, a Ty w odpowiedzi zaproponowałeś mi prywatną korespondencję na tematy prawne? Nie, dziękuję Smile Jeśli mam potrzebę wymiany poglądów w tej dziedzinie, to wolę ją realizować na uczelni. Prywatne konsultacje są odpłatne Smile
Przekierowanie