Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I co, pucowal sie UsAtmeI na glownej, czy wywiazal sie juz z zakladu? Big Grin Ale pasazer... zrobi gale kolegom, jak Szpilka przegra przed czasem. O.o
Też jestem ciekaw Smile Ja na jego miejscu uciekł bym z forum, bo nie będzie miał życia Smile
Ja na jego miejsca jednak nie wywiązał bym się z zakładu Big Grin
Na jego miejscu to ja bym sie nigdy nie zalozyl o takie cos jak o*ebanie komus galy.Big Grin
BMH
W zasadzie tak, ale po sporej ilości alkoholu dochodzi nieraz do trudnych do wyjaśnienia sytuacji Big Grin Ale raczej musiałbym być kompletnie nawalony i chyba mocno zjarany by o coś takiego się założyć Smile
Ale sądzę, że następnego bym tego nie pamiętał i znajomi zapewne też Tongue Nie byłoby tematu.
Swoją drogą ciekawe towarzystwo. Wszyscy się tak chętnie na ten zakład zgodzili... Big Grin
[Obrazek: SuperStock_1884-64292.jpg] Big Grin
Kubala zakład rzecz święta Wink
Dokladnie... zaklad to sprawa honorowa.Wink Nie zakladaj sie o rzeczy ktorych nie bedziesz w stanie zrobic, to piersza zasada. Pasazer UsAtmeI najwyrazniej nie mial oporow wyjsc z taka propozycja.
Ale jakby nikt nie pamiętał to chyba zakład nie ważny, no nie? Smile
Ja ogólnie staram się nie zakładać, a największą stawką o jaką kiedykolwiek się założyłem był zakład o tzw. przekonanie Big Grin
Autor komentarza: UsAtmeI
Data: 15-12-2013 00:07:27
Tylko jak się mamy
spotkać to 2 warunki
gdzieś w kawiarni na mieście,
więc wirtualną maczetę
zostawiasz w domu
ale jak z przyzwyczajenia
klękniesz przede mną i zrobisz
mi wstyd przy ludziach to
dostajesz plaskacza a ja
wychodzę.
*
Pewnie ściemniał...
Echhh... a mogło być ciekawie... Smuteczek Smile
Autor komentarza: Janusz1970
Data: 28-01-2014 14:14:00
Arturowi poprostu ten pojedynek nie wyszedl. Powinien dostac rewanz, a później niech bije arreole czy
Povietkina. Napewno z nimi da rade


Autor komentarza: Janusz1970
Data: 28-01-2014 14:25:52
Artur szpila bije jennigsa na cytryne , Zimnochowi robi dziecko , a Adamka uczy myczków
Przekierowanie