Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Teraz Joker jest ten zły? Panowie i panie widze że już trolem mnie zrobiliscie a prawda jest taka że maialem 116-112 dla Moneya,troche to smutne koledzy... Z ranca bylem skacowany jak kot na zime ,gdy już zaczalem trrolic to mi się spodobalo przeciez to wszystko było tak widoczne że...
Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:19:30
A dlaczego nie Gołowkin? W junior średniej albo umownym limicie. Zresztą GGG powiedział, że może zejść do junior średniej. A rozmiarów jest podobnych, co De La Hoya. Tylko wtedy Floyd mógłby zostać uznanym za jednego z najlepszych w historii, może nawet za top 3, bo pokazałby, że potrafi przekraczać limity wagowe, że jest prawdziwym królem P4P. No ale wg.mnie Floyd by się bał na to zdecydować.

Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 03-05-2015 14:29:19
Po zakończeniu kariery zacznie mu walić na dekiel.Facet nie ma żadnego pomysłu na życie, nic oprócz boksu nie potrafi i jeszcze chciałby się w gangsterke bawić . będzie miał straszne doły i depresję po odstawieniu sterydów. Bankructwo, więzienie, samobójstwo. Takie widzę dla niego perspektywy. Nie żebym hejtowal, hejtowal poprostu jest to bardzo prawdopodobne. Taki czarny scenariusz

Autor komentarza: dywizjon303
Data: 03-05-2015 14:31:24
Nie widziałem drugiego takiego idioty który palił by pieniądze lub obstawiał 100 tyś u bukmacherów i chwalił się tym na Facebooku.
Daje mu 5 lat na powrót do slamsów. Tam jego miejsce.

Dziwisz się???bo ja wcale czarnym się zawsze we łbach przewracalo jak mieli za dużo kasy..wieki temu byli niewolnikami traktowanymi gorzej od zwierząt...muszą w końcu odreagowywać

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 14:43:17
Choc oczywiscie Maidana pokonal Mayweathera w ich 1 walce.
Ponad 800 ciosow- po prostu poturbowal Mayweathera i definitywnie wygral tamta walke
Ale jak wiadomo zbiorowa choroba naet gdyby zadal 8 tysiecy ciosow nie pozwoli chorym przyznac walki rywalowi Mayweathera
To juz powinno sie leczyc, ale coz poradzic- zbiorowe oglupienie laików

Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:52:18
I jeszscze jedno: chcę Gołowkina dla Floyda nie dlatego, że chcę zobaczyć przegrywającego Floyda, ale bardziej chcę zobaczyć przegrywającego Gołowkina, bo w takiej walce stawiałbym na Mayweathera. Znaczy przede wszystkim chciałbym dobrej ciekawej walki.
Autor komentarza: PanJanekTygrysData: 03-05-2015 14:12:46
Nie widziałem drugiego takiego idioty który palił by pieniądze lub obstawiał 100 tyś u bukmacherów i chwalił się tym na Facebooku.
Daje mu 5 lat na powrót do slamsów. Tam jego miejsce.
Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 13:43:59
Walka bardzo wyrownana, Pacquiao mial na widelcu Mayweathera w ktorejs rundzie- byly tam solidne 2 shoty na twarz Mayweathera- oba weszly. Bylo blisko nokautu, Mayweather byl zamroczony.
Na takie komenty czekałem bardziej niż na samą walkę :v :v :v
Kryśiek, odroczysz mi karę roku karwasz, ? Wink ; )
sygnaturę oczywiście zmienię wieczorem, a odpoczywa niech rsc,, wolę komentować Boks, tutaj niż na konkurencjach,
Porażkę Mannego przyjołem całkiem spokojnie, ,a on jest znakomitym pięściarzem,,, Za to com zrobił, propsy dożywotnie,,
Chciałabym zobaczyć go jeszcze w jednej walce, najlepiej 5 z Marquezem, ..
Floyd, boksował wczoraj wyśmienicie, tak jak już pisałem w wątku o walce, nie będę podawał tego 1000 razy, , , miałem 8-4 dla Floyda w rundach, mam nadzieję że zmierzy się we wrześniu z Wymagającym przeciwnikiem, skoro nie ma to być walka mistrzowska,,pozdro.
Jako iż nie gadałeś bzdur po walce to niech Ci będzie, ale sygnatura musi być. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 22:34:39
Dawno wiekszych dupereli nie czytalem jak ten felieton.
Po 1 Mayweather nikogo nie rozszyfrowal, bo wygral walke bardzo minimalnie jesli w ogole.
Po 2 do konca walki w kazdej rundzie byl zaskakiwany przyjmujac czysciocha na srodku ringu gdy probowal kontrowac- w kazdej rundzie przyjal co najmniej jeden taki strzal.
Nawet taki Szczesny o tym ciagle mowil, wiec zastanowcie sie czasem zanim sie wypowiecie i skompromitujecie do reszty.

Po 3 Mayweather jak zwykle został zwyciezca glownie w wyniku zbiorowej paranoi ktora daje mu rundy mimo ze nic nie robi, ucieka cala walke i trafi raz- gora dwa razy lekkim jabem rywala. W zamian otrzymuje bardzo ostre regularne serie jak od Pacquiao. Przyjmuje tez ciosy niecalkoeim czyste ale dosc bliskie w okolice ucha, szyi, etc.

Ale grupa oglupionych ofiar zbiorowej paranoi wmowila sobie ze w boksie albo trafisz w 100% czysto, albo Twoj cios sie nie liczy.
I na takich zasad daje Mayweatherowi "zwyciestwo" za to gowno ktore ten odstawia w kazdej walce.

W normalnych czasach bylo nie do pomyslenia zeby za takie gowno wygrywac walki.
A juz nie wspomne o apogeum zbiorowego opętania kiedy przyznano zwyciestwo Mayweatherowi nad rywalem ktory zadal od niego ponad dwa razy wiecej ciosow i obil mu cale cialo obijal go i poturbowal ponad 800 ciosami w walce.
Wzamian Mayweather trafil go ledwie 400 razy jakimis lekkimi głaskaniami jabami, Maidana nie mial zadnych sladow walki. I guess what- UROCZYSTE ZWYCIESTWO DLA MAYWEATHERA.

Zbiorowa parajona, histeria i uposledzenie intelektualne - nie sadzilem ze dozyje tak nienormalnych czasow
Jeżeli to nie jest high level trolling to ten typ jest ładnie pojebany :v
Boks niby taki niszowy sport, a nawet tutaj przypałętają się chorzy ludzie Smile.
Obadaj to:

Autor komentarza: rafaeltheo
Cala paranoja w skrocie polega na tym, ze fani Mayweathera stworzyli nową definicję punktowania walk.
Otoz wedle nich jesli trafisz w 100% czysto to masz punkt, a jesli nie trafisz w 100% czysto to masz 0 punktow. I chocbys zadal 50 bardzo mocnych nieczystych ciosow na cale cialo, a Twoj rywal zadal jeden lekki jab 100% czysty, to on wygrywa runde xD
I na takiej zasadzie "wypunktowali" "zwyciestwo" Mayweathera


Slowem paranoja laikow ktorzy kompletnie nic nie wiedza o boksie, nie czytają go, nie maja wlasnego zdania, nie rozumieja go ale ze nie wierzą w swoja inteligencje to wolą popierac innych w tej paranoi niz miec wlasne NORMALNE na temat oczywistosci zdanie

W kazdej rundzie Pacman zadawal z 3 serie mocnych siarczystych ciosow na cale cialo. Wzamian za to Mayweather odpowiedzial jednym lekkim celnym jabem.
Zgadnij kogo ofiary zbiorowej paranoi uznaja za zwyciezce takiej rundy? Wink


Tworki i Straszęcin czekają na swoich pacjentow xD
Przekierowanie