Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To ten sam, co zakladal sie o robienie loda kolegom, jak Szpilka przegra...Jak widac od czasu przegranego zakladu, juz calkiem przerzucil sie na panow. Biedne, chore dziecko.Sad

Autor komentarza: UsAtmeI
Data: 12-03-2014 15:16:49
Beibut wygraj, jesteś dla nas najlepszy, dobra technika, szybkie nogi, atrakcyjny, inteligentny, elokwentny, na takiego Mistrza czekamy. Hopkins jest za stary, Kowaliow nieestetyczny (kłaczki na klacie - bleech), Stevenson za bardzo brutalny, Fonfara za prosty, jedynie Pascal daje radę, ewentualnie Dawson jest trochę ciacho ale za bardzo szorstki. Prawe Beibuta zdecydują, na PTS wygra "Beybe", pozdro dla kumatych.
UsAtmeI podszywa się pod UsAtmela choć pierzyn wie po co.
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 14-03-2014 07:32:26
Zauważyłem, że Tomasz gdy jest w wielkiej formie tomek pozuje z paluszkiem skierowanym ostro do góry. Oznacza to, że wzrosła naturalna masa oraz siła ciosu przy jeszcze większej szybkości, oraz że jest zdrowy, obóz był uczciwie przepracowany i że Bóg da...

W walkach z Dawsonem, Kliczko, Cunninghamem i Chambersem pozował z paluszkiem w poziomie (na szczęście z Cunninghamem i Chambersem był już z Kaśką Duvą ufff)

Ps jak myślicie? czy paluszek Tomcia działa podświadomie? czy też Tomasz specjalnie daje znaki kibicom - np. Księdzu Rydzykowi jak obstawić pieniądze z tacy?
Autor komentarza: Dixell
Data: 14-03-2014 12:27:01
typowo murzynskie zachowanie. pewnie poszkodowani byli biali i byla to zbrodnia na tle rasistowskim. no i oczywiscie chce uniknac mannego bo obsral zbroje po raz kolejny. to tylko potwierdza, ze filipinczyk jest wybitniejszym sportowcem.

Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 14-03-2014 15:00:05
Mając do wyboru walkę z Mannym (i utratę zera w rekordzie) albo uciekanie przed Filipińczkiem do końca kariery (i utratę do reszty szacunku kibiców) wybrał pójście do "paki". Lepsza "paka" niż "Pacman"

Gejoza rzadzi!!!
Autor komentarza: UsAtmeI
Data: 14-03-2014 15:10:05
Nawet ładna (jak na kobietę), ale Pacman i tak ładniejszy.
Ktoś kto śledzi główną może mi odpowie, czy Atmel napisał jak rozwiązała się sprawa jego zakładu z kolegami przy walce Szpilki z Jenningsem? Big Grin
Jakiego zakładu ? O co chodzi w ogóle z tym Atmelem ?
(14-03-2014 09:15 PM)redd napisał(a): [ -> ]Ktoś kto śledzi główną może mi odpowie, czy Atmel napisał jak rozwiązała się sprawa jego zakładu z kolegami przy walce Szpilki z Jenningsem? Big Grin

Po przegranym zakladzie, juz calkiem przerzucil sie na chlopow, co daje do zrozumienia w kolejnym juz poscie.
(14-03-2014 09:20 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Jakiego zakładu ? O co chodzi w ogóle z tym Atmelem ?

Pisał na głównej, że założył się ze swoimi kumplami o to, że zrobi im pałę jak Szpilka przegra przed czasem z Jenningsem.

Jak to powiedział jeden koleś:
"Serce można złamać, ale obietnicy nigdy" Big Grin
Autor komentarza: RSC2
Data: 17-03-2014 21:07:31
O Gołocie już po walce z Bowe mówiono że to już jego koniec.
Autor komentarza: Ernesto
Data: 17-03-2014 22:24:27
Adamek boksersko po prostu szybko się postarzał, twarz mu puchnie jak purchawka, był dobrym pięściarzem, mądrym bo wiedział w kogo celować by zdobyć tytuły, ale oprócz swoich firmowych serii na przemian na korpus i potylicę, ringowej inteligencji (w dawnych walkach potrafił w środku walki dostosować taktykę pod przeciwnika) i szybkości nie miał talentu na miarę Gołoty. Gołota kaleka po wypadku, starszy, ale i tak nadrabiał wszystko właśnie talentem.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby Saleta zgłosił swoją chęć do pojedynku, a Saleta skoksowany i w prime miałby 40 procent szans z Tomkiem. Aktualnie to Przemek mógłby wytrzymać do 5 rundy potem by się udusił, z Gołym (zjebany sędzia) w następnej rundzie by przesrał.

Autor komentarza: Ernesto
Data: 17-03-2014 22:30:47
Myślę, że Adamek będzie dalej walczył zresztą jego żona by też tego chciała. Teraz może w końcu zacznie rzucać się z motyką na słońce dobierając niebezpiecznych rywali, przegrać z niesamowitym prospektem to nie wstyd, do tej pory Tomek walczył tylko tak aby dostać dobrą lokatę w rankingu. Ludzie mogą się śmiać z wraków świetnych pięściarzy lat 90tych i początku XXI wieku ale to goście którzy mieli jaja i nikogo się nie bali, walczyli z obecnymi prospektami, gdyby nie Klitschko którzy czekali aż najniebezpieczniejsi rywale się po prostu zestarzeją to ciekawe jak wyglądałaby obecna waga ciężka (Vit tak czy siak tytuł by zdobył, Wład to szmata)

Autor komentarza: Ernesto
Data: 17-03-2014 22:32:22
P.S. Głazkov to nie niesamowity prospekt, to konkluzja walk na zasadzie ''by tylko się dobić do mistrzostwa'' przegrać z Glazkovem to wstyd.
Przekierowanie