Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Matys90Data: 13-05-2014 21:58:07
Sorry cop, że trochę przytrolluję, ale szukałem ostatnio walki Stiverne-Herring i przez to znalazłem newsa o tej walce na bokser.org oraz komentarze, a tam:

"Autor komentarza: cop Data: 11-04-2012 16:48:05
Pomijam juz Klitschkos. Mysle, ze Stiverne zostalby pokonany stosunkowo latwo przez takich jak Chambers, Arreola, Wilder, Jennings, Mitchell - by wymienic tylko kilku amerykanskich ciezkich. Nie rozumiem nawet jak mozna brac pod uwage piesciarzy pokroju Stiverne'a i kojarzyc go jako pretendenta do tytulu."

No i powtarzane od 2012 "zobaczycie Adamek celuje w WBC i będzie Arreola, IBF to przykrywka, Garczarczyk nic nie wie" Wink Zabawnie to dzisiaj wygląda.



Zwłaszcza ten Mitchell...
Ale zieja.Big Grin Co zabawne.. cop twierdzil, ze na ok. 230 walk pomysli sie ze wskazaniem zwyciezcy jedynie 5 razy.
Nie wiem czy sie smiac nad takimi przypadkami, czy plakac...

Autor komentarza: MrAdam
Data: 22-05-2014 19:09:42
Martinez wysle go na emeryturę. Nie wiem skąd zachwyt nad Cotto na bokser.org owszem to świetny pięściarz jednak co najważniejsze to przegrał z kretesem, Trout zrobił go jak dziecko.
@BMH
I co w tym śmiesznego lub żenującego? śmieszne lub żenujące jest to, że wstawiasz tutaj ten komentarz.

Jeden z najbardziej cenionych i szanowanych użytkowników na tym forum BMH a słynie na tym forum głównie z wklejania komentarzy jakiś użytkowników do tematu... Gość wyśmiewa się z każdego komentarza, to tylko świadczy o tym jaki jest zadufany... ja rozumiem wklejać jakieś na prawdę perełki, komentarze kompletnie debilne lub śmieszne... ale jeżeli ten gość kpi z komentarza powyżej no to coś tu jest nie tak...
Autor komentarza: bolos
Data: 24-05-2014 13:29:16
Smieszy mnie te gadanie ,ze Maweather jest najlepszym bokserem swiata,jezeli jest to niech Kliczko pokona.

Autor komentarza: MrAdam
Data: 24-05-2014 13:43:07
Hehe na ulicy możliwe, Floyd to chicken, ale te z takim Provodnikovem Ronda dostaje łomot wszędzie Tongue

Autor komentarza: Milan
Data: 24-05-2014 12:27:03
Żałosne typy
Andrzej mam prośbę jak już najebiesz tego pompowanego juniorsredniego Adonisa ( kurwa co to wogole za imię ) to wpadnij na chwile na trybuny pogonimy te kanadyjskie parodie bokserów
Łucje mega szklankę Bute biorę na siebie a ty sie zajmnij Stiverne chyba ze ten wcześniej spierdoli bo Wilder mówił ze poza ringiem to tchorz wiec może uciekać ...

Autor komentarza: SzklanyKhan
Data: 24-05-2014 13:19:15
Adonis sronis..., ku....a się pytam co to ma być???
Zrobili z niego boga, kogo ten człowiek pokonał poza Dawsonem i to obstawiam, że na 9 kolejnych pojedynków 8 by przegrał.
Stonka wymienił 10 szans Fonfary na wygraną, rozwaliła mnie ta:

"5- jeśli [Adonis] uderzy się tak jak kiedyś Tyson Fury, to przy swojej sile na bank się znokautuje"
Autor komentarza: jassinData: 25-05-2014 05:10:16
KURDE NIE CHIALBYM BYC WATROBA FONFARY....

Big Grin
Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 24-05-2014 22:12:29
Po niezbyt wnikliwej analizie bokserskiej widzę następujące szanse Andrzeja;

1- Adonis ma ukrytą wadę serca i dostanie zawału podczas walki
2- na łeb Adonisa spadnie oświetlenie ringu
3- z trybun zastrzeli go psychopata
4- przy wchodzeniu do ringu potknie się i złamie nogę
5- jeśli uderzy się tak jak kiedyś Tyson Fury, to przy swojej sile na bank się znokautuje
6- w przerwie między rundami zachłyśnie się się wodą i się udusi
7- trener włoży mu za głęboko ochraniacz na zęby i również się udusi
8- dostanie alergii na barwnik w skórze rękawic i padnie na astmę
9- trener za mocno zawiąże mu sznurówki, krew nie dojdzie do stóp i padnie
10- przy przechodzeniu przez liny ringu, puści napiętą line ringu która zmiażdży mu jaja

Więc kibice do góry głowa\!!!
O Danie Rafaelu Big Grin

Autor komentarza: Artur1969
Data: 25-05-2014 12:39:14
A co ten grubas może wiedzieć o boksie? Przebiegł w życiu parę kilometrów, uderzył kilka razy w worek?
Na stałego bywalca gymu to on nie wygląda, a jego jedyną aktywnością sportową mogę być ćwiczenia ale z gruszką, niestety nie bokserską...
(25-05-2014 03:47 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Stevenson - Fonfara
1. 10-8
2. 9-10
3. 9-10
4. 10-9
5. 10-8
6. 9-10
7. 9-10
8. 9 10
9. 8-10
10. 9-10
11. 10-9
12. 9-10
-----------
111-114 Fonfara

(28-05-2014 12:42 PM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Stevenson wygrał tę walkę wyraźnie

Big Grin

Jak to sie mowi.. glupich nie sieja, sami sie rodza.
Przekierowanie