Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cop nie jest zły, ale po jakimś czasie mu odwala. Popisał tu chwilę normalnie a potem zaczął z siebie robić wielkiego wszystkowiedzącego eksperta, że czego to on nie widział i co my w ogóle możemy wiedzieć i kim my jesteśmy przy takim ekspercie jak on. Takie rzeczy to sobie może robić na głównej z tymi wszystkimi głupkami, którzy i tak nie rozumieją co on mówi, ale nie tutaj.
Ciężko o dialog i dobre relacje z kimś kto ma motto "wiem co to boks zawodowy, byłem na wielu galach, gadałem z bokserami - a Wy nie"...
Autor komentarza: JenningsFanData: 31-07-2014 16:25:56

Kołodziej wygra a wy dalej sapcie Rosyjskie kur***wy Smile
Nie ma to jak we własne gniazdo srać brudasy.

Autor komentarza: Sajnal07Data: 31-07-2014 15:44:09

Sherman Williams to wrak boksera,ktory padnie po pierwszym strzale,góra po drugim,skoro go Wawrzyk znokautowal w 1 rundzie to Parker go zmiażdży....
Autor komentarza: R031Data: 01-08-2014 10:45:42

Dla tych co myslą ze Haye wycofal sie z walki z Furym ze strachu albo przez kontuzje,
ja mam zupełnie inną teorie Haye wcale sie nie wycofal z własnej woli po prostu Fury ma kontakty z mafią,
i nasłal ludzi którzy zmusili Haye to wycofania się, to samo było z Chisorą , po wadze Furego bylo widac ze nie przygotowywal sie do zadnej z tych walk(od poczatku wiedzial ze się nie odbędą), i to dlatego ze nie przewidzial ze znajdzie sie zastepstwo w postaci Ustinowa sprawilo ze sam sie wycofal w ostatniej chwilii.(prawdopodobie zlecil otrucie wlasnego wujka aby miec alibi)

Plan Furego to dopchac sie w ten sposob do walki z Kliczko, na ktorego tez nasle mafie ktora nastraszy Wladka ,dzieki czemu wygra i zostanie mistrzem.

Pewnie sie teraz smiejecie ale jak wyjasnicie to ?

http://www.bokser.org/content/2014/01/16.../index.jsp

"FURY POKORNIE PRZEPRASZA FEDERACJĘ WBC" Data 16 styczen 2014 !

http://www.bokser.org/content/2014/01/17.../index.jsp

"NIE ŻYJE JOSE SULAIMAN!" Data 17 styczeń 2014 ! Dzień pozniej !

Przypadek ??

Od dawna mu sie przyglądam i myśle że jest to grubsza sprawa z która stoi mafia.

Licze na wsparcie innych uzytkownikow ktorzy maja podobne odczucia do moich.

Pozdrawiam
To chyba kolejne wcielenie nietrzeźwego.
Cytat:prawdopodobie zlecil otrucie wlasnego wujka aby miec alibi

Leżę i kwiczę.
Na głównej w newsie o Wilderze, cop przekonuje swoich wyborców o tym jakie to forum jest ujowe itd Tongue
(05-08-2014 05:48 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Na głównej w newsie o Wilderze, cop przekonuje swoich wyborców o tym jakie to forum jest ujowe itd Tongue
Ujowy to jest ten, kto pozwala na obecność copa na stronie.
Ostatnio nie ma najmniejszych podstaw do bana. Patrząc na to co tam się teraz dzieje stwierdzam że koleś się marnuje,bardzo podupadla strona a mieli banowac i karać wszystkich łącznie ze starą gwardia
Cop to mitoman, który gra na kompleksach innych. Jako ten "oświecony z Ameryki" próbuje prostować opinie "polskich fanów - cebulaków, którzy boks oglądają na komputerach na żetony". Są tacy, którzy mu przyklaskują do teraz, mimo że facet zrobił z siebie nie raz pośmiewisko. Chociaż to co jest teraz, to nic w porównaniu do okresu przed Adamek vs Kliczko.

To jest pospolity troll i mitoman. Jego żywot tu był krótki i ograniczył się do zaśmiecania wątków nic nie wartymi wpisami, a także pompowaniem swojego ego. W sumie obecność copa to niejako papierek lakmusowy dla moderacji i jakości danego portalu.
Przekierowanie