Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy wiecie, ale użytkownik "conceptofpower", to nie jest cop. Nie raz zauważyłem, ze popełnia gafy z polskimi znakami, używając ich Smile.
Rollins znowu w akcji: http://www.bokser.org/content/2015/01/22.../index.jsp - Polecam, Fiotr Pronczewski xD
Nie wyczuł, że pisze o sobie. Jeśli idzie o liczbę wejść to org jest nr 1 w Polsce, nie wiem jak redakcja dopuszcza do takieg szamba w komentach.

Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 13:39:22
Dlaczego?

Bo te tępe trolle latają ze strony na stronę.

To nie jest tak że każda strona ma swoich. Po prostu trolle, znudzone życiem przygłupy, latają od strony do strony i szukają z kogo się tu pośmiać, z kogo poszydzić, kogo obśmiać, kogo obgadać za plecami.

To wszystko te same tępe wieśniaki
Trollins jest debesciak. Dlaczego nikt jeszcze nie zaprosil go na forum?
Z @copem też miało być fajnie a potem był ,bul dópy' i jak najszybsza chęć wypie*dolenia go stąd.
(22-01-2015 07:30 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Nie wyczuł, że pisze o sobie. Jeśli idzie o liczbę wejść to org jest nr 1 w Polsce, nie wiem jak redakcja dopuszcza do takieg szamba w komentach.

Autor komentarza: Rollins
Data: 22-01-2015 13:39:22
Dlaczego?

Bo te tępe trolle latają ze strony na stronę.

To nie jest tak że każda strona ma swoich. Po prostu trolle, znudzone życiem przygłupy, latają od strony do strony i szukają z kogo się tu pośmiać, z kogo poszydzić, kogo obśmiać, kogo obgadać za plecami.

To wszystko te same tępe wieśniaki

Jak w pysk strzelil... facio pisze o sobie.Blush
(12-01-2014 07:27 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Ejjj, dawac tego copa na forum. Zajebisty kolo! RSC2 ma jakies kontakty na glownej, niech poprosi copa zeby sie zalogowal na forum.

A później domagał się i kablował ,aby go zbanować bo nie pisał po jego linii

(07-03-2014 09:35 AM)BMH napisał(a): [ -> ]cop, to zwykly pospolity troll, spamer, i... oszust!


Teraz znowu pisze:
(22-01-2015 07:30 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Trollins jest debesciak. Dlaczego nikt jeszcze nie zaprosil go na forum?

Szuka sobie następnej ofiary?

I to jest żenujący facet i jego żenujące komentarze a nie te cytowane z głównej.

[Ciekawe czy Sander uzna to jako powód do zbanowania. No bo przecież nie było długiej kłótni. Więc chyba tak.
(22-01-2015 10:05 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Szuka sobie następnej ofiary?

Jedna juz mam RSC, drugiej nie potrzebuje.Cool Dziekuje, ze jestes. Co do copa, to jest znacznie bardziej wartosciowym userem niz Ty,bo chociaz ma pojecie jakies o boksie. Troll i mitoman-ok, ale chociaz ma pasje. Jak byl na forum to bylem jednym z tych, ktory najdluzej walczyl zeby on zostal i bardzo dlugo bylem temu przeciwny. W sumie to widze wiecej argumentow za banem dla ciebie, niz dla jego, bo ty jestes naczelny troll, to juz wyzsza ranga.Cool
Wiem ,że chciałbyś mnie zbanować.

Dobrze posługujesz się tym przyciskiem "Zgłoś post do moderatora"

Więc próbuj a na pewno będziesz ponownie wysłuchany.
(23-01-2015 08:15 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]Dobrze posługujesz się tym przyciskiem "Zgłoś post do moderatora"


Skad takie wnioski?Rolleyes
Przekierowanie