Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(10-05-2015 11:10 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Z innego forum, nawet sporo w tym sensu, ale niektóre teksty powalająBig Grin

"100x było pisane , że walka bezcelowa. Cotto jest stary, sztrucznie napompowany, bez kondycji, rozbity wpiz**u jak mało kto prowadzący jeszcze aktywną karierę bokserską i przeżarty psychotropami. W bajkach o całkiem nowym Cotto w 160 na końcu brakuje jeszcze tylko smoka i księżniczki , która zawsze miała orgazm. Miguel dostałby na pizdę w ciągu 6 rund tak że nie dałoby się zidentyfikować płci po twarzy, jego facjata trzyma make-up jak 80-latka ( która urodziła 10 dzieci) mocz, Clownello jest wbrew pozorom bardzo mądrym gościem i myślę że przyłożyłby się tu do tej okazji zycia i z Cotto zbierać co by nie było - on jest na Alavareza zbyt słaby fizycznie, zbyt długo pozostaje bliskim w zasięgu rywala składając kombinacje... poprostu za mały. Taki techniczny, ale malutki podpasiony swarmer, niezweryfikowany własciwie już od lat w grubej walce to by była woda na młyn Clownello i kolejny hit menagerski. Cotto może posypać się juz lada dzień, on na prawde ma obsraną wydolność, nie walczył na poziomie już od równo 3 lat - delwina nie licze nawet, Martineza z wypadającymi protezami kolan też, a Trout obskoczył go jak jakiegoś Wilczewskiego, więc w ogóle nie kumam ludzi co się tak zachwycają i wieszczą murowany upadek Geala w walce z Miguelem"

Po prostu Archie Moore w akcji Smile
Autor komentarza: progresywny
Data: 11-05-2015 15:57:48
Kurduple zawsze są problemowi. Floyd nie ma wzrostu więc chce zrekompensować sobie to byciem nr. 1 we wszystkim, nawet w głupim wyścigu samolotem. Myślę, że ten pilot (który ma zapewne jakieś 190 cm wzrostu) mógłby bez problemu po lądowaniu spuścić łomot Floydowi swoim wzrostem.

xDDD
Bak w formie Big Grin
No, wraca do formy z tekstów o złamanym kręgosłupie Kliczki w walce z Lewisem Big Grin
Autor komentarza: RSC2
Data: 11-05-2015 19:18:03
Ja w nikogo nie uderzam. A już na pewno nie w Ciebie.
Zaciekawiły mnie jedynie Twoje przykłady na to ,że mejłeter dobrze lokuje pieniądze.
To całkowicie odmienne od tego co mówi się w USA.
Fakty mówią że mejłeter spełnia prawie wszystkie przesłanki na to ,aby po zakończeniu kariery być bankrutem.
To co obecnie robi mejłeter jest dokładnie takie samo co robili sportowcy, którzy po zakończeniu kariery stali się bankrutami.
wątpię żeby Mayweather został bankrutem, po zakończeniu przygody z Boksem,
to biznesmen, dużo hajsu zainwestował , ma powsadzane na różnych lokatach itp, swój gym, grupe promocyjną, TMT,marki odzieżowe,oraz kilkadziesiąt baniek odłożone na czarną godzinę, też nie lubię Floyda, ale nie do tego stopnia aby życzyć mu bankructwa jak niektórzy pacjenci na głównej, .
Wietnam
Dodatkowo kupuje najlepsze samochody, które raczej tak szybko nie tanieją, a wartość niektórych rośnie.
Autor komentarza: sexo
Data: 12-05-2015 02:29:48
Redakcjo gdzie sa moje pieniadze???czekam na emaila z wyjasnieniami!Ok tak sobie tylko zartuje bo troche sie spilem i spalilem xD pozdrawiam

Naczelny troll, niby gardzi panem zero porazek, ale wie wszystko. Wie w co Floyd wklada hajs, wie w czym spi, i pewnie wie, jaki ma pan zero rozmiar fiuta..


Autor komentarza: RSC2
Data: 11-05-2015 21:32:23
W kolejnych wpisach przedstawię bardzo krótko przesłanki na to że mejłeter zostanie bankrutem.
1. Floyd nie posiada kontraktu reklamowego.
Taki przypadek, aby zawodnik o takiej marce sportowej nie był związany żadną reklamą z żadną firmą jest sytuacją wyjątkową
Sprawia to ,że po zakończeniu kariery pozostaną koszy utrzymania majątku bez bieżącego wsparcia finansowego.
Oddzielne siedziby MP oraz MBC w tak drogim mieście jak Las Vegas mają rację bytu tylko, gdy zarabia się miliony. I tylko w czasie ich zarabiania.


Autor komentarza: RSC2
Data: 11-05-2015 21:33:21
2. Inwestowanie jedynie w ruchomości i nieruchomości nie przynoszące zysku.
Kupienie stu kilkudziesięciu samochodów i ich utrzymanie nie jest problemem, gdy się zarabia.
Podobnie jest z nieruchomościami ,które nie przynoszą zysku ,a są jedynie wartością samą w sobie.
Floyd nie zainwestował w ani jedną nieruchomość która obecnie byłaby dochodowa.
Po zakończeniu kariery wszystkie te dobra będą jedynie kosztem utrzymania nie przynoszące zysku . [podobnie jak w przypadku Tysona.]
Koszty utrzymania tych nieruchomości wyczerpią zasoby finansowe właściciela i zaczną być sprzedane aby ratować swoje finanse .
I to jest pierwszy krok do bankructwa.


Debil roku:
Autor komentarza: progresywny
Data: 11-05-2015 22:16:49
Jak już mówiłem niejeden wysoki facet ok. 190 cm sklepałby Floyda na ulicy, ale widocznie żaden tego nie zrobił bo wysoki facet jest pewny siebie i nie zaatakuje nikogo pierwszy, to kurduple atakują pierwsi.
Bmh
Dziwne że nie poznałeś się na progresywnym,to troll z najwyższej półki,w mojej opinii humorem bije arcziego,rafała,rollinsa itp
Przypomnę tylko "The best of bak" xD

Autor komentarza: bak
Data: 25-02-2014 16:27:21
@MLJ

Vitali przegrał z kontuzjami a nie z przeciwnikami. Z Byrdem miał złamaną rękę, bark i plecy a z Lewisem oko.
Przekierowanie