Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zawsze mnie śmieszą barwne opisy ciosów Kovaleva Wink


Autor komentarza: tolek78Data: 09-11-2014 06:22:15
Ciekawe czy Kowaliow odpali pocisk typu ziemia powietrze mata?
Ja zaglądam na Główną stronę, tylko przy okazji newsów, to mam wrażenie że poruszają się tam sami arystokraći Smile piszą jako to oni baranine, kuchnie wietnamską, , afrykańską się żywią, niektórzy mieszkają w USA,
Gogolius ty też tam się udzielasz,myślisz że to wszystko prawda ? :)ja od kilku lat tam czytam komentarze pod newsami,ale w październiku zdecydowałem się jednak na forum, bo tu odnalzłem spokój i rozwagę Smile,, ale ci na głównej to tekstami prześcigają czasami Kostyre Smile
Ooooo!
Jeszcze go tu nie ma?
Wietnamski, co do prawd to ciężko stwierdzić. Użytkownik twojstary mieszka w...w...Singapurze? Kurde, teraz nie pamiętam, ale gdzieś w Azji i myślę, że to prawda. Ale myślę, że 80% to bajkopisarze. Mnie na głównej rozwala absolutna chorągiewkalność (ale słowo Tongue) ludzi. Stevenson po Dawsonie był zabijaką nie do powstrzymania, teraz jest moda na Kovaleva. Ogólnie jak się rejestrowałem na głównej to liczyłem, że znajdę tam naprawdę wysoki poziom, ale nie da się ukryć, że trzy-cztery osoby z tego forum zjadają wiedzą 90% głównej Wink
Twójstary mieszka gdzieś w Chinach kiedyś podawał gdzie dokładnie ale nie pamiętam.
(09-11-2014 05:44 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Ogólnie jak się rejestrowałem na głównej to liczyłem, że znajdę tam naprawdę wysoki poziom

Też tak myślałem, ale z czasem było coraz gorzej. Teraz komentarze na głównej to jest gąszcz niezmierzonej głupoty przeplatany czasem jakimiś sensownymi komentarzami. Boks to niestety taki sport, który zawsze przyciągał masę głupków na i nadal będzie, a że jest ich coraz więcej to strony wyglądają tak jak wyglądają. Z jakiegoś powodu forum jest prawie wolne od tego. Pewnie dlatego, że głupki zazwyczaj potrzebują uwagi, a tutaj może być jej trochę za mało przy kilku aktywnych użytkownikach.
RobertKubica napisał(a):Witam może ktoś coś powiedzieć o Lennoxie czy był średniakiem czy dobrym bokserem? bo mój kumpel mówił że Lennox nawet w szczycie formy nie dał by rady Rekowskiemu co mi sie raczej wierzyć nie chce to możliwe że Rekowski by pokonał Lennoxa?

Big Grin
Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 13-11-2014 17:55:50
Pytanie konkursowe ?
Co mowi twarz wasyla na tym zdjeciu Smile najlepsze odpowiedzi beda nagrodzone 2 miejscami w pierwszym rzedzie na niedzielnej mszy przed oltarzem plus uscisk reki ojca dyrektora
Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 13-11-2014 13:18:02
Jak będzie zdrowy i szybki może
wygrać z każdym.
Chyba, że trafi na kogoś
zdrowszego i szybszego.
*
Prawdziwe
Autor komentarza: adambw
Data: 13-11-2014 19:52:35
odp....Wasyl napewno ogladal i podziwial jego tatuaz pieknej dziewczyny z .......i pomyslal ze jesli dawidku przagrasz to ona dostanie do dzioba.....
Przekierowanie