Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Komentarz pod newsem o znokautowaniu Price'a przez Thompsona:
Cytat:Autor komentarza: Matys90 Data: 23-02-2013 23:51:23

Czyli Thompson NAPRAWDĘ odnalazł swoją naturalną wagę i Rodżer ma rację! Jest masa, siła rośnie.
Autor komentarza: grzemill
Data: 23-02-2013 23:54:47
Cios w zwarciu w bok głowy to powala chyba tylko przedszkolaki, lalki barbie i świnki morskie. Jak się okazało boks to za brutalny sport dla Price'a, gdyby choć nie bili w głowę...
Autor komentarza: bak
Data: 24-02-2013 13:15:12

Szpilka vs. Zimnoch- walka wieczoru na Polsat Boxing Night III. Stawką tymczasowy pas Polsatu (Super Championem jest Adamek, Regularnym Saleta a tymczasowym Szpilka/Zimnoch)

Padłem Big Grin
Pod newsem o powrocie Mariusza Wacha na ring:
Cytat:Autor komentarza: SmokinMike86 Data: 27-02-2013 19:14:42
podobno z saletą to będzie walka pokazowa jakie możliwości daje nowy Omnadren
Padłem ;D
News o karze dla Chaveza za Trawkę.
Autor komentarza: Barni
Data: 28-02-2013 21:51:20
"maryśka podnosi próg bólu, działa pobudzajaco, wyostrza wzrok, rozkurcza mieśnie przez co człowiek sie mniej meczy. tylko nie pamietam czy to była ruderalis czy sativa"

No takiej trawy to ja jeszcze żem nie jarał w swojej długoletniej karierze.Za to raz byłem u dentysty po "buszku",przerażająca sprawa.

Szakal
Big Grin
Pod wywiadem z Włodarczykiem na głównej:
Cytat:Autor komentarza: speed Data: 06-03-2013 09:35:05

Diablo z czym do Vitaliya?
Cytat:Autor komentarza: bartektko Data: 06-03-2013 09:37:38
speed

Jak to z czym z podwójną gardą : D
No popłakałem się ze śmiechu ;D Niesamowicie celne i trafne!
Pod newsem o Canelo walka cop vs Asfalt. Polecam Tongue
Pod newsem o Canelo walka cop vs Asfalt. Polecam Tongue
Huh ?
Tu sie ktoś nabija z łba Bradleya Tongue Provodnikov pogłaskał go po głowie a tu taki koment Tongue

utor komentarza: wszawypomiot
Data: 16-03-2013 09:54:10
Znając sposób walki Bradleya tzn. (lubi wziąć przeciwnika z głowki) Rusłan sprawdzał powierzchnię czaszki Bradleya poszukując górek, nierówności, rogów diabelskich.
Padłem:

Autor komentarza: Casini Data: 17-03-2013 10:25:33

Cytat:Ladies and gentelmen I can easily see z waszych postow iz one of the most celebrated Polish przywar i also reasons do dumy jest alkohol. I can only hope that zachowujecie rozsadek i nie wsiadacie do swoich cars when being na podwojnym gazie gdyz takie behaviour to horrible wiocha. Alkoholizm pomimo iz deeply rooted in polskich sercach powinien byc pietnowany by everyone. A regula aby nie drink and drive should apply to wszystkich bez wzgledu na to czy jest particular osobnik some well known piesciaz z Gilowic czy nie. Thank you for wasze attention. Best regards and vice-versa. A na koniec posypuje my head swieta sola.

Pracowałem trochę w USA i Anglii, ale tak pisać ciągle nie potrafięWink
Przekierowanie