Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Karmcie go dalej. Serio myślicie, że on na te forum nie zagląda? to jest chory człowiek (dosłownie) dajmy mu spokój, niech żyje sobie w swojej rzeczywistości.
Z Facebooka, o wyższości białych nad czarnymi - mocne Big Grin

Dzisiaj boksem rządzi biały-Władimir Kliczko Quillin?! Golovkin go zjada do 5 rundy, Mayweather ? Ucieka przed Pacqauio.. Zreszta pokonał go biały chłopiec -Oscar de la hoya, Hopkins ? Kovalov cieżko go znokatuje, Hernandez unika walk z czołówka Walczy z jakimiś Arslanami... Owszem Rigoundeaux jest wielkim bokserem , ale w wadze kogutów , którą mało kto ogląda .. Zreszta kto przed nim czuje respekt jak przeciętny "90 kilogramowy" Kowalski by mu najebal xd
Czemu wszyscy najwięksi idioci świata uczepili się akurat boksu? Nie ma innych dyscyplin?
@Krzych
Generalnie wolałbym żebyś się tak do mnie nie zwracał, aczkolwiek nie jestem obrażalski.
Generalnie to było to odniesienie do tego co wkleił @Sander.
Autor komentarza: conceptofpower
Data: 13-08-2014 21:42:47
Jak obiecalem, od czasu do czasu wrzuce cos smiesznego lub glupiutkiego z "forum" co zostalo mi przeslane na moj e-mail. Dzisiaj zostala mi zwrocona uwaga na styl przesmiewcow, ktorzy nagminie uzywaja imion uzytkownikow ze strony glownej, by leczyc swoje kompleksy:


"Sander
Moderator/Pasjonat
******
Liczba postów: 4,981
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 55

Poczytajcie komentarze Nietrzeźwego hahahah"

Hah, na mój mail Big Grin Chyba przez CharlesaIV, lub Ulę1990 Big Grin Przecież wiadomo, że ten nerd - mitoman śledzi to forum, byle tylko pochwalić się swoimi wykopaliskami na głównej Wink
Uff... Wyleczyłem kompleks w końcu Big Grin
Przeczytajcie to, bo nie uwierzycie że można być takim głąbem jak @rafaltheo:
http://www.bokser.org/content/2014/09/07.../index.jsp

Jak długo siedzę w PL boksnecie to widziałem wiele trolli - od analfabetów, po fanatyków. Ale takiego barana to ja nigdy nie widziałem Big Grin
Ja bym się zupełnie nie zdziwił, gdyby okazało się, że to kolejna reinkarnacja copa.
Nie, co wy macie z tymi reinkarnacjami. Mało kogo stać na to by zupełnie zmienić styl pisania, a już zwłaszcza copa. To jest na 90% zupełnie nowy user, który po prostu niedawno zaczął "poważnie" interesować się boksem (obstawiam, że od walki Szpilka-Jennings) naczytał się o historii boksu, obejrzał parę walk i wyzywa wszystkich od laików. Nie jest to też na pewno bak, bak obecnie pisze pod nickiem @progresywny.

Myślę, że z okazji walki Adamek-Szpilka czeka nas napływ sporej liczby podobnych userów Smile
Przekierowanie