Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zniszczył mnie ten gość Big Grin

Autor komentarza:
SpecjalistaodBoksu
Data: 16-09-2013 16:22:41

Ciekawe komu loda zrobila ze
dostala licencje sedziowska
hehe skąd się Ci ludzie biorą...Big Grin
http://www.bokser.org/content/2013/09/25.../index.jsp jakieś kłótnie,prowokacje i inne tego typu rzeczy,znów w roli głównej WARIATKRK oraz niejaki Bunkrek + kilka innych Smile BEKA
To jest żenujące .. Beka z Wariata który twierdzi ,że jest kibolem,patriotą i prawicowcem a popiera PiS.
Mam nadzieję, że nastanie kiedyś taki dzień, że wszyscy wartościowi userzy z głównej przejdą tu i będzie to największe i najlepsze forum bokserskie w kraju.
Nic nowego. Wszystkie tematy o Michalczewskim sprowadzają się do dwóch kwestii: obywatelstwo i Adamek vs Michalczewski vs Gołota.
@Pakman
Michalczewski vs Golota... jakim laikiem bokserskich trzeba być żeby porównywać tych dwóch pięściarzy pod względem ich ew. starcia... Darek to półciężki a Gołota to prawdziwy ciężki z krwi i kości.
@RedHawk

Ja ich nie porównuję, robią to gimbusy na głównej.
Typowy hejt na Michalczewskiego:
"Sprzedał się dla Niemców, a poza tym walczył w jakiejś wadze półśmiesznej, a nie to co prawdziwy Polak Gołota, co byłby mistrzem tylko przed każdą ważną walką czarnuchy narkotyków do żarcia mu dosypywały".

Szczerze mówiąc to prawie w ogóle nie czytam komentarzy na głównej. Wczoraj jednak poczytałem sobie te spod tematu "Kliczko trenuje z Banksem". Pisanie o olejkach i emulsjach do solarium. Większy offtop niż u nas w offtopie Wink
Przekierowanie