Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Joker
Kostecki,Diablo ,Zegan ,pisał nawet Wasilewski ale krótko potem obraził się.
Takie persony były na forum a ja nic o tym nie wiedziałem Smile
(17-12-2013 08:11 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów

O.o

Prawdziwy git , nienawidzi konfidentów ale co tam . Big GrinBig GrinBig Grin
(17-12-2013 08:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]
(17-12-2013 08:11 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów

O.o

Prawdziwy git , nienawidzi konfidentów ale co tam . Big GrinBig GrinBig Grin

Do tego pisze teksty na główną o.O Najlepsze było, gdy temu drugiemu kolesiowi zaczął tłumaczyć, że próbuje podnosić poziom strony przez walkę z hejterami xDDDD Powinien mieć swoją rubrykę z cyklu "Prosto spod celi" ;p

Aż strach o nim pisać, bo jeszcze do Dudasa na prywatny zadzwoni, dostanie nasze ip i przyjedzie nam wpierdolić xD
Co gorsza zapewne tym swoim straszeniem niejednego małolata porządnie przeraził...
To nie pierwszy raz kiedy kozaczy o tym, że zdobędzie IP itd
Patrząc na jego posty , odnoszę wrażenie , że Dudas więcej czasu włożył w poprawę błędów ( tzw . korekta) w jego "artykułach" niż sam Wariat na ich napisanie .
Pewnie @redd , prawilnie z maczetą w ręce Smile .
Właśnie w tym całym ,pierdolniku' najśmieszniejsze jest to że on ma się za usera który świeci przykładem a tak naprawde jest zaraz po copie drugim złem głównej.Ja sam udzielałem(teraz rzadko) się na głównej dobre pół roku i tam naprawde jest z kim fajnie pogadać o boksie:Legia,Stonka,Kochamboks,Szanse,Sajnal czy Lukaszz ale przez takich osobników jak ten krakowianin odechciewa się.

Pamięta ktoś temat jakoś z sierpnia gdy straszył dziarami oziego(ten też był dobry spinacz) jak znajde to podrzuce.
To jego nie pierwszy taki wyskok, kiedyś widziałem podobny. Ale cóż, widać ma immunitet. Na żadnej innej stronie o boksie w pl takie coś by nie przeszło.
Haha ale jazda,to już któryś raz z rzędu u tego pana...Boże co za chlew najgorsze to że skumal się z redakcją ostentacyjnie się z tym obnosi i "robi porządek".Odkąd wlazł na forum to się tak zachowywał,zaczął od jakichś plotek o panience szpilki.Dla mnie Wariat to najgorszy z forumowych chwastów,gorszy niż cop,tamten przynajmniej wiedział co robi i był ogarnięty.
Dobrze że jest ten wątek,wiem co mnie omija i ile tracę.
Przekierowanie