Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
05-04-2015, 03:06 PM
Post: #1141
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Do "kserokopiarki"
Przerwa od szkoly dla niektorych oznacza, ze moga wiecej czytać i kopiować. Dla mnie to oznacza, ze moge wiecej sie posmiac. Zaczynamy jest godzina 15.30.5 kwietnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 03:28 PM
Post: #1142
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: RSC2
Nie wystarczy przeczytać tego newsa
Bo stary mejłeter nigdy nie trenował ani Hattona , ani De La Hoya .
On miał jedynie z nimi kontrakt .



Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 06:29 PM
Post: #1143
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
BMH
Manipulujesz moją wypowiedzią.

Jeżeli już ją cytujesz to cytuj w całości bo część wypowiedzi nie oddaje tego co jest w dalszej części.
Jesteś zwyczajnym manipulantem, A już miałem nadzieję ,że się ucywilizowałeś.
A skoro dalej ,,,,,,,


[cytat pochodzi z tematu MAYWEATHER SR: FLOYD SKOŃCZY Z BOKSOWANIEM, A JA Z TRENOWANIEM]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 06:49 PM
Post: #1144
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nic nie zmanipulowalem, a wkleilem najsmieszniejszy fragment calej wypowiedzi. Dalsza czesc jest niewazna, no chyba ze, to co tu w wkleilem nie jest twoim zdaniem nieprawdziwe i w jakims stopniu sugeruje rzeczy o ktorych pisac nie chciales.(???)Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 07:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2015 07:01 PM przez RSC-2.)
Post: #1145
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Odwrotnie. Zmanipulowałeś.
Dalsza część jest bardzo ważna , bo ona wyjaśnia dlaczego uważam .że Mayweather Sr. nie trenował Hattona i De La Hoya.

Jeżeli ktoś przeczyta tylko to co zacytowałeś to dojdzie do wniosku ,że piszę że Mayweather Sr. nie miał kontraktu trenerskiego z Hattonem i De La Hoya. A to jest nieprawda.


Na Twoją celową manipulację odpowiem także manipulacją w stosunku do Ciebie , którą już kiedyś Ci obiecywałem , ale wstrzymałem się ,bo myślałem ,że zaprzestałeś ataków „ad persona” na osoby piszące na tym forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 07:31 PM
Post: #1146
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Oscar dał mu fikcyjny kontrakt na trenowanie ,aby wyciągnąć go z „gówna” w jakim się znajdował."
Skąd takie informacje trollu :v :v ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 08:08 PM
Post: #1147
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Trollu" w stosuku do mnie pisze się z dużej litery a nie z małej.

Ponadto należy pisać pełny mój tytuł "Naczelny Trollu" i w momencie kiedy się to robi należy wstać i robić to na stojąco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 08:12 PM
Post: #1148
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Idź spać bo jutro nie wstaniesz,powiedziała mama do synka na wózku.
#suchar
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 08:17 PM
Post: #1149
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Chyba cie pojebało kundlu :v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 08:32 PM
Post: #1150
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Zapomniałem jeszcze dodać ,że zwracając się do mnie należy jeszcze zdjąć czapkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości