Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak myślicie jakie szanse mialby Wach z czolowymi zawodnikami wagi ciezkiej?

------------------------------------------------------
Dziwi mnie tak duża krytyka wobec Wacha. Przecież wiadomo, że on jeszcze nie dawno prezentował poziom podwórkowy, a jego kariera przez długi czas była beznadziejnie prowadzona. Nie miał tak naprawdę ani jednej walki z rywalem prezentującym coś sobą. Teraz wytrzymuje 12 rund z Kliczką i spada na niego fala krytyki. Nie zaprezentował się wcale gorzej niż poprzedni oponenci Wladimira. Ja mam jedynie nadzieje, ze po tej bolesnej porazce Wach dostanie przeciwnikow z wyzszej polki niz do tej pory.
Wg mnie każdy oprócz Haye'a i K2 jest do pokonania. Nie skreślałbym go nawet z Price'em, który jest mimo wszystko słabszy i wolniejszy od Kliczki. Mario mógłby go ustrzelić.
@Pakman
Szczerze mówiąc to myślę, że Adamek spokojnie wygrałby na pkt z Wachem chyba, że nadziałby się na jakiś mocny cios co jest mało prawdopodobne ze względu na szybkość Mariusza. Jest też kilku innych mniejszych ciężkich oprócz Adamka, którzy mogli by go pokonać. Nie mówiąc już o Wilderze,Price,Furym,Heleniusie... chociaż z tym ostatnim walka była by wyrównana ze względu na to, że obaj są drewniani.

A na powrót chciałbym aby Mariusz dostał solidnego Darnella Wilsona. Ostatnio ten gość mało nie sprawił sensacji pokonując Edmunda Gerbera.
Adamek przegrałby z Wachem i to przez ciężkie KO. Powiedzmy sobie szczerze: Adamek jest już wolniejszy od Władimira. Mariusz by go niemiłosiernie męczył klinczowaniem, aż w końcu skończyłby walkę prawą ręką. Viking cały czas się rozwija. Jego walka z Władimirem była moim zdaniem najlepszą w karierze. Jeszcze dostanie swoją szansę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
@Pakman
W takim razie mamy różne zdania na ten temat Smile
@AdamekFightPL

Ale przyznaj się, obejrzałbyś taki pojedynek z wypiekami na twarzy.
@Pakman, AdamekFightPL
Ciekawa dyskusja ale zapraszam tu: http://forum.bokser.org/thread-523-page-3.html
Sam chętnie się włączę ;]
(12-11-2012 06:33 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Adamek przegrałby z Wachem i to przez ciężkie KO. Powiedzmy sobie szczerze: Adamek jest już wolniejszy od Władimira. Mariusz by go niemiłosiernie męczył klinczowaniem, aż w końcu skończyłby walkę prawą ręką.
No bez jaj, to by znaczyło, że Wach lepiej by sobie poradził z Adamkiem od Witalija Kliczki. Ja tam nie sądzę, by Wach w pojedynku z Adamkiem pokazałby więcej niż Grant w 2010 roku. Adamek by go wypunktował, zadawałby znacznie więcej ciosów, sędziowie musieliby większość rund przyznawać Tomaszowi.
@Adamobp

Wach jest 5 razy lepszy od Granta, a Tomasz jest słabszy niż w 2010 r.
@Pakman
Szczerze? wolałbym zobaczyć walkę Adamka ze Szpilką. Wacha chętnie zobaczyłbym z Sosnowskim, ale nie Adamkiem.

@Jerome
Napisałem jeszcze te wiadomość do Pakmana w tym temacie i raczej więcej nie będzie więc nie ma potrzeby przenoszenia tej dyskusji gdzie indziej. Ja mam swoje zdanie, Pakman ma swoje i niech tak zostanie Smile
Przekierowanie