Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To, ze inni sie chwalą to od razu ma znaczyc, że Wilder tez mialby tak robic? Dlaczego Ty masz takie proste i glupie myslenie?
@Crumb
Taki się urodziłem a Tobie jak zwykle coś przeszkadza. Wilder ze swoimi zapowiedziami jak to nie znokautuje braci Kliczko i jak to nie będzie przyszłym królem HW nie sprawia wrażenia kogoś skromnego.
Mi przeszkadzasz tylko TySmile NIC WIĘCEJ.
A Tobie przeszkadza wszystko co jest na tym forum, kazda wypowiedz.

Nie moge sie doczekac walki
@AdamekFightPL 1 i 2
To akurat może świadczyć o kulturze Wildera. Druga sprawa to nigdy nie widziałem, żeby Deontay mówił wprost, że znokautuje Braci Klitschko. Słyszę wielokrotnie, że jego czas nadchodzi i nikt mu nic nie zrobi.
@AdamekFightPL
Price sparował też z Haye'em i nic na ten temat nie mówił (był razem z Wilderem na sali). Fury sparował z Braćmi Klitschko i jedyny komentarz to taki, że Manny Steward powiedział, że Fury bije mocniej niż Władimir. Myślę, że to po prostu kultura tych Panów. Nie każdy jest Marco Huckiem.
@AdamekFightPL, @Crumb
Panowie, wyluzujcie. Nie chcę być jakimś mediatorem między Wami, ale to się już powoli robi męczące. Teraz każdy post w tym temacie będzie częścią wojny AFPL vs Crumb?
MAŁO TEGO! Haye sparował i z Wilderem, i z Price'em, z Heleniusem i NIC nie mówił na temat tych sparingów.

*Co zabawne.. Tomasz Adamek pozwolił sobie powiedzieć o Torze Hamerze, że nie miał z nim żadnych problemów i nie błysnął niczym szczególnym ;]
@Crumb
Twoje wypowiedzi pod moim adresem mi przeszkadzają, NIC więcej...

@Jerome
W sumie racja, ale nie zmienia to faktu, że jakoś dziwnie trzymają w tajemnicy co działo się na tych sparingach. Pamiętam, że Adamek raz się wypowiedział, że Wilder to świetny pięściarz, ale musi się jeszcze wiele nauczyć.
@AdamekFightPL
Hah! No widzisz.. to nasz Góral mówi co nieco na temat tajnych jakby nie było sparingów a reszta milczy ;] Ależ On niewychowany Tongue


Oczywiście żart, uprzedzam ;]
Nie widzę zależności pomiędzy tematem Mariusz Wach vs Włodzimierz Kliczko a tym kto zdradza szczegóły sparingów
@PeterManfredo
AdamekFightPL powiedział i przeprosił, że teraz wejdzie z offtopem..
Z resztą gadamy o Mariusza sparingpartnerach...
Przekierowanie