Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na opasce było napisane ''No Fear''
Mariusz poczynił podczas tego obozu przygotowawczego ogromny postęp. Myślę, że z niejednym czołowym ciężkim miałby szanse. Jednakże wystarczy porównać jego dynamikę do dynamiki Włada nawet z treningu medialnego i kaplica. Przed Adamek- Witalij Kliczko też był entuzjazm, nadzieja, a wiadomo jak się skończyło. Wład jest w mega formie jak zawsze, dlatego uważam, że jeśli Mariusz dotrwa do 8-10 rundy to będzie sukces. Wątpię, żeby Władimir go posłał na deski jednym ciosem w 1-2 rundzie, bo podobno Mariusz potrafi trochę przyjąć, ale obawiam się, że może być TKO w drugiej połowie walki.
Czyli mój typ: Kliczko TKO po 6 rundzie. Liczę na waleczną postawę Wacha, ale nic więcej.
Juan ma dobry towar Smile



@Pakman
On jest zajebisty! na prawdę. Życzę każdemu takiego trenera. Gołym okiem widać, że dla niego to cały życie, że żyję tą walką, wspiera Mariusza. Jego niektóre wypowiedzi są co prawda trochę buńczuczne, ale we wcześniejszym wywiadzie wyjaśnił dlaczego takie są. Gdyby o mnie tak mówił to chyba sam uwierzyłbym, że mogę pokonać Władimira. Widać jaka jest przepaść pomiędzy Bloodworthem a Juanem. Dwa różne światy, Roger robi to dla kasy...
Leon wymiótł;p
A już jutro...
[Obrazek: 521642_10151296051811743_1231960650_n.jpg]
cóż.. obowiązki nie pozwoliły mi na dokładniejszą analizę ważenia i pogawędki z Wami ale teraz nadszedł już czas..

O trenerze Wacha. Oglądałem wczoraj wywiad (ten emocjonalny, o którym mówił AdamekFightPL) i również się do niego przekonałem. Nie dlatego, że mnie rozczulił swoją historią ale takim szczerym przekazem. Dobrze, że Mariusz ma takiego człowieka koło siebie. Mam nadzieję tylko, że euforia Juana nie przeszkodzi w szczerej rozmowie jeśli Mariusz będzie zdenerwowany. Czasem trzeba inaczej niż dopingować...

O ważeniu. Po ch*j Mariuszowi ta opaska? Nie mógł wejść, zważyć się, zmierzyć Włada wzrokiem i wyjść? Nie rozumiem tej szopki wokół Polaka. Jak Juan robi szopkę to Mario wygląda na zmieszanego.. Czasem nie wiem już co o tym myśleć. Samo ważenie na plus. Wład niby był "zesrany" według niektórych speców na YT a ja widziałem u niego odwagę i chęć walki.. Mariusz jednak ciśnienie nie tyle co zniósł a Władkowi odwzajemnił. Vitali był niewidzialny...
Widziałem rękawice Wacha - tragedia. Taki sam syf jak Thopmsona.
@Pakman
Obejrzałem ten wywiad i masz całkowitą rację. Albo Juan ma wyjątkowo dobry dzień, albo wyjątkowo dobrego dilera.

Swoją drogą, to odświeżyłem sobie parę ostatnich walk Wacha i tylko utwierdziły mnie one w przekonaniu, że Mariusz nie ma niemal żadnych szans na zwycięstwo. Ktoś może powiedzieć, że przecież Wach ma za sobą świetny obóz przygotowawczy. Racja, z tym że o ile może zmienić się/rozwinąć zawodnik po zaledwie jednym konkretnym obozie, na którym de facto nie sparował? Sparingi "Wikiniga" zawiodły po całości. Miał być Wilder, Price i tak dalej. A na kim się skończyło? Na Longu. Czy Long pozwoli Wachowi zrobić formę życia i wygrać walkę z absolutnym królem najwyższej kategorii? Wydaje się to być wątpliwe, delikatnie mówiąc.
Cóż, podtrzymuję swój poprzedni typ: Władimir znokautuje Mariusza około 5, 6 rundy. Już wytrzymanie przez Mariusza pełnego dystansu będzie dla mnie dużą niespodzianką. A jego wygrana chyba największą sensacją w historii walk mistrzowskich w wadze ciężkiej.
@Szakal
Ja nie będę zdziwiony jak Mariusz wytrzyma pełen dystans. Szczękę ma dobrą a może i Władimir za bardzo sobie nie będzie radził żeby tak Mario od razu kłaść. No zobaczymy...
Wygrana będzie oczywiście sensacją ale ja w nią wierzę i jeśli się spełni to nie będę zdziwiony... skoro w nią wierzę.
http://www.youtube.com/watch?v=g_gIRZOOg...re=related
3:18
To są dopiero kibice! Nasi z "dajesz Waszka" się trochę wygłupili Tongue
(3:35 - najlepsza jakość wchodzi ;] )
@Szakal

Może sparingpartnerów nie miał najlepszych, ale zobacz o ile poprawił sylwetkę.

@Jerome

Tak jak pisałem ta opaska może mieć jakiś związek z jakimiś portorykańskimi obrzędami. Felix Trinidad też taką nosił.
Przekierowanie