Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Pakman
Hehe, w takim razie Władimir też wcale nie obrażał Wacha - to był tylko element promocji pojedynku. Akurat w tych walkach, które wymieniłeś Władimir był zupełnie innym bokserem... w walce z Haye'm może przez pierwsze 2-3 rundy był trochę spięty, ale nic więcej. Nie poniosły go emocje, nie chciał ustrzelić za wszelką cenę Davida itd...
A poza tym właśnie obejrzałem wywiad z trenerem Wacha i on sam powiedział, że to nie jest promocja walki, to się dzieje na prawdę.

O to ten wywiad. Bardzo emocjonujący. Juan to na prawdę świetny trener i człowiek. Oby to co mówił było prawdą.



Wedlug mnie to jest idealny trener dla Mariusza i w ogole caly spoko koles. 0 sztucznosci z jego strony. Jest prawdziwy i szczery w tym co mowi. Czytaliscie wywiad z Mariuszem ze zostawi w ringu serce? To najlepszy wywiad z nim jak do tej pory. Bardzo pewny siebie Mariusz uspokoil mnie tym wywiadem i pozwolil na to abym mogl jeszcze bardziej w niego uwierzyć. Jestem bardzo dobrej myśliWink o ktorej ważenie?
Co ci bokserzy mają z tymi różańcami? Strasznie modne to się zrobiło.
@Metzger
Wach chciał pokazać, coś w stylu ''Bóg daje mi siłę''. Różaniec na szyi to też oznaka w pewnym sensie niezłomności. Bardziej zastanawia mnie ta opaska na czole Wacha.
Z tą opaską przypomina mi Felixa Trinidada. Może ma to związek z ojczyzną Tito oraz DeLeona czyli Portoryko.
@Pakman
Na tej opasce coś było napisane... coś co miało pokazać Kliczce, że Wach nie pęka, tylko co ? Smile
Kapitalna postawa Wacha! Chustka/opaska na głowie świetne,różaniec wyglądał jak prawdziwy wojownik-DUŻE ZASKOCZENIE NA PLUS!
Podobne opaski nosili japońscy kamikaze. Zbieżność mam nadzieję przypadkowa.
Co do tej opaski, to po zobaczeniu fotki z ważenia od razu mi się przypomnieli bracia Chavez: tak Julio Jr jak i Omar wychodzą zawsze w takich do ringu.

Wach na ważeniu wyglądał naprawdę nieźle. No i nie opuścił pierwszy wzroku - miła niespodzianka jak na rywali Braci. Pomimo tego jutro niespodzianki się nie spodziewam i mój typ to nadal Kliczko przed czasem.
Wygląda jak średniowieczny skandynawski wojownik. Po prostu Wiking ! Na opasce widniał napis : "No fear !"
Przekierowanie