Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam za tego posta, ale muszę zadać to pytanie...

Znowu się zaczyna?
@Jerome
Chodzi mi o to, że nie ważne kim jesteś zawodowcem,amatorem,księdzem,kominiarzem - odżywki zawsze zażywasz na śniadanie, na kolacje itd... aż tak trudno było się domyślić?
@Szakal
Niestety ale teraz ten post jest nie na miejscu bo nie ważne w jaki sposób to rozmawiamy na temat z AdamkiemFightPL. Tego podważyć nie możesz.

@AdamekFightPL
O co Tobie znowu chodzi? Co to ma za związek i generalnie jaki cel ma to pytanie stwierdzenie? cholera wie co.. Co ma do odżywek jakieś śniadanie/obiad? Naćpałeś się czy co? Nie idzie się z Tobą dogadać i pieprzysz głupoty NIE NA TEMAT jak poparzony. No tragedia jakaś...
@Jerome
Na litość Boską, zwróciłeś uwagę na to co napisałem, nawet pogrubiłeś to zdanie więc Ci odpowiedziałem o co mi chodziło....
Nie umiesz widocznie formułować pytań.. To nie ma sensu, równie dobrze mógłbym zapytać jak naprawia się rozrząd w samochodzie nie będąc mechanikiem. Dla mnie ma to taki sam sens. Rozumiem, że chciałeś się przyczepić do czegoś co napisałem a więc do czego? Do wzmianki o śniadaniu i kolacji? <facepalm>

Dodatkowo mam pytanie, do wszystkich. Czy odżywki nie są regulowane jakimś "prawem", że nie może się w nich znaleźć substancja np nie opisana na opakowaniu bądź zakazana "przez coś" ?
@Jerome
Tak, to była taka ''przyczepka'', ale nawet nie wiedziałem, że aż tak zwrócisz na nią uwagę.
@AdamekFightPL
No cóż. Zadałeś pytanie, które wyglądało po prostu na źle sprecyzowane a chciałem odpowiedzieć.

Wiesz co. Nie pisz więcej do mnie. Nie odnoś się do moich postów. Traktuj mnie jak powietrze. Jesteś męczący i upierdliwy i mam nadzieję, że ja dla Ciebie też taki jestem i postanowisz ustosunkować się do mojej prośby. Nie jest ona kategoryczna ale jak najmniej naszych głupich dyskusji wyjdzie forum na dobre. Tak uważam.
@Jerome
Możesz nie zwracać na mnie uwagi, ale nie oczekuj tego ode mnie. To forum jest do dyskusji na różne tematy. Po raz kolejny Jerome chowasz głowę w piasek.
@AdamekFightPL
Skończyłem już z Tobą dyskusję.
(05-12-2012 07:47 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]@Szakal
Niestety ale teraz ten post jest nie na miejscu bo nie ważne w jaki sposób to rozmawiamy na temat z AdamkiemFightPL. Tego podważyć nie możesz.
Właśnie widzę ;]

(05-12-2012 07:47 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]@AdamekFightPL
O co Tobie znowu chodzi? Co to ma za związek i generalnie jaki cel ma to pytanie stwierdzenie? cholera wie co.. Co ma do odżywek jakieś śniadanie/obiad? Naćpałeś się czy co? Nie idzie się z Tobą dogadać i pieprzysz głupoty NIE NA TEMAT jak poparzony. No tragedia jakaś...
(05-12-2012 07:51 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Jerome
Na litość Boską, zwróciłeś uwagę na to co napisałem, nawet pogrubiłeś to zdanie więc Ci odpowiedziałem o co mi chodziło....
(05-12-2012 08:10 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Wiesz co. Nie pisz więcej do mnie. Nie odnoś się do moich postów. Traktuj mnie jak powietrze. Jesteś męczący i upierdliwy i mam nadzieję, że ja dla Ciebie też taki jestem i postanowisz ustosunkować się do mojej prośby. Nie jest ona kategoryczna ale jak najmniej naszych głupich dyskusji wyjdzie forum na dobre. Tak uważam.
(05-12-2012 08:12 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Jerome
Możesz nie zwracać na mnie uwagi, ale nie oczekuj tego ode mnie. To forum jest do dyskusji na różne tematy. Po raz kolejny Jerome chowasz głowę w piasek.
----------
Przepraszam za off-topic, postaram się więcej razy tego tematu już nie poruszać. No, chyba że pojawią się jeszcze jakieś wątpliwości któregoś z "głównych zainteresowanych".
Przekierowanie