Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome

Nieoficjalnie tak, ale z drugiej strony dał się obić słabszemu od Fina Fury'emu. Ogólnie bardzo nierówny bokser. Cały czas liczę na rewanż z Heleniusem bądź Tysonem.
@Pakman
Adamek nie zasługiwał? Pokonał Arreolę,Estradę,Granta. Był aktywny,wygrywał i dostał walkę to było oczywiste
[Obrazek: yA667.jpg]
Z tym oklejaniem wszystkiego wizerunkiem Wlada to już przesadzają...Wiocha totalna
Ależ Piotrze ( jeśli mogę się tak do Ciebie zwracać ) ! Ja napisałem, że Adamek zasłużył na pojedynek, lecz jako bokser WAGI CIĘŻKIEJ jest słabszy od Mariusza i wg mnie by z nim przegrał.
@Peter
Wydaje mi się, że Pakman właśnie powiedział, że to Adamek zasłużył ale lepszym pretendentem jest Wach. Zanim On sam Ci osobiście odpisze to taka moja mała uwaga ;]

Wiecie co? Dziwię się Władimirowi, że nie poruszył tematu przeciwników Wacha. Np że pokonał bardzo groźniego McBride'a który jak wiemy pokonał samego Tysona Tongue
(07-11-2012 03:42 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]@Peter
w XXI było wielu dużo słabszych pretendentów od Mariusza:
Adamek ( @AdamekFightPL, To nie jest prowokacja )

Zaraz,zaraz...
Aaaa w tym sensie ok ok,kumam jużWink
@Peter
Co Oni do cholety robią? Zamiast zachowywać się porządnie ale bez lizania dupy to po prostu się ośmieszają. Mariusz i jego team powinni okazywać szacunek dotychczasowemu Mistrzowi chociażby w taki sposób aby go nie zaczepiać. Nie podoba mi się to. Lubię trashtalk a'la Haye, Tyson, Mayweather ale taki ktoś jak Wach powinien od tego stronić. Nie ma pękać i zawijać ogon ale bez przesady. Team Klitschko nie lubi takich akcji i biorą je bardzo poważnie, wszyscy o tym wiedzą.
@Jerome

Uprzedziłem Cię Smile

A co do twojej wypowiedzi, to uważam, że Wład po prostu nie lubi Mariusza. Takiego Mormecka to wychwalał niemal jakby był jego promotorem.
W dodatku wygląda na to,że założyli to tylko do zdjęcia bo wygląda mi to na papier...Jest "to" w nienaruszonym stanie a gdyby naprawdę na tym ćwiczyli to kilka uderzeń i by było po twarzy Wlada...Papierowej
Swoją drogą bijemy rekord postów na wątek...http://forum.bokser.org/stats.php
@Peter

O co Ci biega? Pytam bo dyskusja tak przyspieszyła, że przestaję ogarniać Smile
7 postów w górę
Przekierowanie