Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome

Ale mi chodziło o tych pięściarzy, którzy walczyli z Władimirem, a Price i Helenius takowymi nie są.
@Pakman
Jejciu, ale dziwne rzeczy piszesz (żeby nie napisać głupie). Dlaczego Adamek niby miał mniejsze szanse od Sosnowskiego? co Ty za głupoty pleciesz. Adamek to bokser 2x lepszy pod każdym względem. Szybkość, praca nóg, technika, psychika itd... jejciu, już widzę, że niektórzy tutaj są zaślepieni Wachem... co ten człowiek osiągnął w boksie żeby stawiać go obok kogoś takiego jak Haye czy Adamek? pobił Gaverna, McBride'a i Fieldsa? co to ma być... Wach skończy równie szybko co Thompson i będzie to tak samo emocjonująca walka. Władimir mimo, że jest od Wacha minimalnie niższy będzie go kontrolował swoimi jabami i Wachu kompletnie nic nie będzie miał do powiedzenia. Ale możecie twierdzić swoje, życzę Mariuszowi jak najlepiej, ale gdy widzę, że ktoś pisze, że Wach jest wymagającym rywalem dla Władimira czy coś w tym stylu to mam banana na twarzy... Jeżeli wierzycie w Wacha tak jak ja wierzyłem w Adamka przed walką z Kliczką to rozumiem, ale się przejedziecie na tym okropnie.
@Jerome
Aha, sorki, napisałeś to tak, że myślałem iż chodzi Ci o jab Władka...
@AdamekFightPl

Ale ja nigdzie nie napisałem, że Adamek jest słabszy od Sosnowskiego ! Jest od niego dużo lepszy. Napisałem, że miał z Witalijem mniejsze szanse od Sosny, a to 2 różne rzeczy. Boks jest najbardziej nieprzewidywalnym sportem na świecie. Jeden cios może zgasić światło każdemu. Pamiętam jak miałem 10 lat ( już wtedy interesowałem się boksem ) i przeczytałem w gazecie, że Władimir ma bić się z Brewsterem. Byłem pewien, że Władek go poskłada do 5 rundy. Walki nie oglądałem, dopiero dzień później dowiedziałem się od ojca, że Amerykanin pozamiatał Kliczką ring. Od tej chwili jestem zdania, że każdy pięściarz dysponujący mocnym ciosem może Władka posłać do krainy snów. To, że nie zrobił tego Haye, nie oznacza, że nie zrobi tego Wach. To co napisałem nie zmienia oczywiście faktu, że Kliczko jest faworytem, ale jestem zdania, że będzie to kapitalny pojedynek i sam będziesz oglądał go na stojąco.
@Pakman
Szanuje Twoje zdanie, ale mówię Ci szczerze, że się zdziwisz i rozczarujesz tym pojedynkiem. Wach już siada psychicznie. Ostatnio mówił, że za rok Kliczko nie miałby z nim szans pfff.... albo jeszcze wcześniej powiedział co zrobi z zarobioną kasą. On już zaczął wydawać pieniądze, których jeszcze nie ma (drogie garniaki itd...). Ja też nigdy nie skreślam zawodnika, który posiada mocny cios, ale nie bujajmy w obłokach.
@AdamekFightPL

Ale ja się na nic nie nastawiam, po walce bokserskiej płakałem tylko raz, a mianowicie po Gołota vs Ruiz. Wach może wygrać, może przegrać. Życie idzie dalej i jeszcze nie raz o Mariuszu usłyszymy. Poza tym nie widzę po nim żadnych oznak zdenerwowania czy spalenia się.
@Pakman
Jara się tym pojedynkiem jak by nie wiem co. Jego wypowiedzi są dość buńczuczne. Nie wiem o czym to świadczy. O jego pewności siebie czy może właśnie zdenerwowaniu.
Z tym Brewsterem to akurat było tak, że ten dostawał oklep aż Władimir od 4 rundy zaczął wysiadać.. Brewster trafił raz, drugi, trzeci.. w końcu na tyle poważnie aby go zranić a potem dokończył dzieła. Jeśli Mariusz ma wygrać to spodziewam się podobnej sytuacji, że Władimir będzie lepszym pięściarzem w ringu a Mariusz trafi kilka razy a później skutecznie i może wówczas sprawi niespodziankę. Co dziwne ale scenariusza na korzyść Włada nie umiem sobie wyobrazić...
@Jerome
Władimir z walki z Brewsterem a teraźniejszy Wład...
''Co dziwne ale scenariusza na korzyść Włada nie umiem sobie wyobrazić...'' - dość kontrowersyjna opinia. Nie jestem pewny czy dobrze Cie zrozumiałem...
@AdamekFightPL

A co on ma mówić, że wejdzie do ringu, pocałuje Władka w stopy za wypłatę życia i postara się urwać mu przynajmniej rundę, czy może ma robić z siebie błazna jak Haye i paradować w koszulkach, wydawać gry na iphona i tym podobne ? Jak dla mnie Mariusz jest po prostu pewny siebie i swoich możliwości. Ring wszystko zweryfikuje.

Władimir od walki z Brewsterm rzeczywiście rozwinął się boksersko, ale szczękę ma taką samą. W dodatku od dobrych kilku lat nie przyjął mocnego ciosu i nie wiadomo jak teraz się zachowa po jakiejś bombie.
@AdamekFightPL
Miałem to na myśli, że choć uważam Włada za ogromnego faworyta to z racji tego, że nigdy go nie widziałem rozbijającego większego od siebie rywala to nie widzę tego w swojej głowie.
@AdamekFightPL
Wszyscy wiedzą, że Mariusz ma małe szanse na wygraną. Czy tylko dlatego, że Gołota, Sosnowski i Adamek nic nie ździałali to mamy Mariusza olać? Wierzymy w niego, kibicujemy mu i tak powinno być.
Przekierowanie