Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Crumb
Powiedz mi tylko jedno, jak taki niż społeczny jak Ty mógł kiedyś znajdować się na stanowisku ''moderator forum bokser.org'' ?? z tego co wiem również masz 16 lat więc guzik byś mi zrobił, ale nie mam zamiaru się z Tobą kłócić na ten temat bo jak to mówią ''Koksu w necie, ci*a w świecie''. Nie wiem co tak cie dotknęło w moim poście, może jesteś zbyt wrażliwy.

''Pytasz jak trzeźwo myślący człowiek może wierzyć w wygraną Wacha a ja pytam jak trzeźwo myślący facet mógł wierzyć w wygraną Adamka. Znasz odpowiedź?'' - Gdybyś czytał uważnie z pewnością znalazłbyś moją odpowiedź w poprzednich postach.


''Kolejna sprawa to "Teraz po tym jak Witek potraktował Adamka chyba nie powinno być złudzeń" - Wach ma takie same szanse z Władimirem jak Adamek miał z Witalijem, oczywiście może liczyć na mocny cios itd, ale tak samo Adamek miał liczyć na swoją szybkość lub kontuzję Witalija. Tylko wtedy ludzie wiedzieli kto to jest Adamek (Wach wbrew pozorom jest anonimowy nawet w Polsce) i cała ta atmosfera, obrazek ''niepokonanego'' Adamka utwierdzało ich w przekonaniu, że ''pfff kto to jest Kliczko? aa nie ważne, Adamek i tak go pokona''. Jak takie opinie miały się do realnych szans Adamka? Może prościej, jeżeli ludzie zobaczyli, że ktoś taki jak Adamek dostaje niemiłosierne lanie od Kliczki to jak teraz mogą widzieć szanse Wacha ?

''Nie każdy bokser to taki słabeusz jak Adamek żeby aż tak nie poradzić sobie w walce. '' - Tego komentować nie będę bo chyba jak pisałeś te zdanie Twój ''mózg'' był AFK.

''Co Ty masz z głową człowieku?'' - Mógłbym zapytać dokładnie o to samo.

''Chciałbym zobaczyć Twoją minę jak Wach wygra.'' - Podeślę Ci fotkę i 1000 zł w gotówce. Jeżeli przegra, zrobisz to samo, ok? Smile

'' Wach to Twój idol... aż do czasu gdy poskłada go ktoś inny i tak w kółko'' - Wiesz, Adamek rok temu dostał oklep od Witalija a nadal jest moim idolem i na razie nie mam zamiaru zmieniać go na Wacha.

''Jestem bardzo poważnym, uprzejmym mężczyzną cholernie dobrym i spokojnym z natury''. - Z pewnością, jesteś także skromny i rozchwiany emocjonalnie, idź się leczyć.
@AdamekFightPL

Nie szkoda Ci czasu na odpisywanie na te głupie zaczepki ? Poza tym szybkość Adamka nie była atutem w walce z Witkiem, bo gdyby tak było to Pacquiao też miałby szanse. Inna sprawa to oczywiście to, że Adamek był wolniejszy od Kliczki.
@Pakman
Pewne sprawy musiałem wyjaśnić. Oczywiście jego głównym atutem miała być ''mądrość'' w ringu i przechytrzenie Witalija, a do tego potrzebna mu była szybkość, którą posiadał (może nie koniecznie w walce z Witalijem). Wolniejsze od Kliczki? zależy w jakim aspekcie. Na pewno jeżeli chodzi o refleks to w tej walce Witek bił Adamka na głowę (dosłownie).
@AdamekFghtPL

Podaj mi chociaż jeden przypadek w historii walk o mś w ciężkiej, kiedy to zawodnik mniejszy, nie dysponujący mocnym uderzeniem pokonał na punkty ( zakładam, że nie wierzyłeś w KO na Witku ) dużo większego od siebie zawodnika. Taki Tyson nie imponował warunkami, ale bił mocniej od kolesi ważących 20 kg więcej od niego. To samo tyczy się takich zawodników jak Jack Dempsey czy Rocky Marciano. Natomiast dość często miały miejsce pojedynki kiedy to totalny underdog jednym uderzeniem niszczył system i zdobywał pas. Wystarczy przypomnieć sobie walki Tysona z Douglasem, Lewisa z Rahmanem, Kliczki z Sandersem czy Morrisona z Benntem.
@Pakman
Chociażby Haye z Wałujewem. Co prawda David posiada duużo mocniejszy cios od Adamka, ale to chyba nie ma większego znaczenia skoro wygrał na pkt.
@AdamekFightPl
"Powiedz mi tylko jedno, jak taki niż społeczny jak Ty mógł kiedyś znajdować się na stanowisku ''moderator forum bokser.org'' ??"

A co? Trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje, skończoną odpowiednią szkołę i mieć zrobiony kurs?
To, że dla Ciebie byłby to szczyt osiągnięć w życiu to nie znaczy, że dla mnie było tak samo. To tylko użytkownik forum, który ma trzymać porządek na forum. Radziłem sobie świetnie z tym ale skoro już nie mam funkcji moderatora to nie widzę powodów dla których miałbym wciąż przestrzegać w 100% zasad. Liczę się z tym, że mogę dostać ostrzeżenia lub mogę zostać nawet zbanowany ale jeśli tak się stanie to było warto aby powiedzieć Ci co o Tobie myślę.

Zapewniam Cię, że mam 20 lat. Niewiele więcej ale jednak więcej.
"Podeślę Ci fotkę i 1000 zł w gotówce. Jeżeli przegra, zrobisz to samo, ok? " - nie potrzebuję pieniędzy. Mam je. Wystarczy mi zdjęcie Twojej miny.
@AdamekFightPL

O zwycięstwie Haye'a w tym pojedynku zadecydowała ostatnia runda, w której David mocno wstrząsnął Nikołajem. Lepszym przykładem byłaby walka Czagajew vs Wałujew. Zasada jest jednak taka, że dobry mały bokser( bez mocnego ciosu ) nie ma szans z dobrym dużym bokserem. A jakimi umiejętnościami dysponuje Wałujew wszyscy widzieliśmy na przestrzeni ostatniej dekady i dobrym bokserem bym go nie nazwał.
Popiszcie sobie na priv o niżach społecznych,pieniądzach i minach ok?
@Crumb
Moderator powinien być odpowiedzialny i przede wszystkim dojrzały a ty nie byłeś ani odpowiedzialny ani dojrzały mimo 20 lat na karku, dlatego też straciłeś te posadkę. Jeżeli uważasz, że moim szczytem byłoby zostanie moderatorem tego forum to się grubo mylisz. Napisałeś co o mnie myślisz, spoko, ale ja nie przywiązuje do tego żadnej wagi. Mało tego jeszcze straciłeś wiele w oczach innych forumowiczów. Zachowałeś się lekkomyślnie, poniosły Cie emocje, całkiem możliwe, że tego żałujesz. Nie czaje Cie Crumb, kiedyś mogliśmy normalnie po ludzku powymieniać się opiniami na dany temat. Jeżeli w jakiejś kwestii się ze mną nie zgadzałeś to to pisałeś, ale nie obrażałeś mnie bezmyślnie tak jak zrobiłeś to powyżej. I nie mów, że mnie znasz na podstawie jakiś wpisów na forum.
@Pakman
Racja, lepszym przykładem była by walka Czagajewa z Wałujewem, ale obaj wiemy jak się ma taka walka do walki Adamek Kliczko. Ja uważam po prostu, że mimo tego iż Wach teoretycznie ma większe szanse na pokonanie Władimira niż miał Adamek Witalija to uważam, że Mariusz wcale nie zaprezentuje się lepiej od Adamka w walce z Kliczko.
Panowie po co te nerwy.Crumb spokojnie bo jeszcze trochę i dostaniesz miesięczną przerwę.
Przekierowanie