Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Jerome
Boziu, ale Ty się jarasz tymi F2F Big Grin Haye też był kozak na staredownach i co ? lipa w ringu. Każdy inny przebieg walki niż dominacja Kliczki od 1 rundy będzie dla mnie zaskoczeniem.
Ja wiem. Nie zrobil kupy jak Adamek.
Bez niepotrzebnego wlazenia w.dupe jak sosnowski.
Wszystko z umiarem, lekki stres ale pewny swego Mariusz.
To bedzie wspaniala walka.
Bardzo podoba mi sie też postawa trenera Mariusza. Widac, że bardzo wierze w Mariusza i w swoje sily i widac ze nie jest to sztuczne. Bardzo wspiera Mariusza.
@AdamekFightPL
Oczywiście, że się jaram. Wydaje mi się, że jeśli tego nie robisz to nie rozumiesz tego sportu. Staredown to dla mnie jedna z pierwszych walk bo presja jest o wiele większa niż na pierwszych konferencjach, jest się naładowanym, gotowym do walki i spojrzenie przeciwnikowi w oczy to wyzwanie dla Twojej psychiki. Jeśli mój idol jak wspomniany przez Ciebie Haye czy rodak jak Adamek czy Wach pojedynkują się w walkach o wysoką stawkę (i nie tylko) to zawsze patrzę na wszystkie wywiady, konferencje, treningi, pojedynki spojrzeń, ważenia, wejścia do ringu a na samym końcu oczywiście walkę. Chcę wiedzieć do momentu walki jak najwięcej a czytam to z ludzkich zachowań. Nie rozumiem Twojego oburzenia...
@Jerome
Ja tam kozaczenia Mariusza nie widzę...Normalne F2F bez rewelacji
@Peter
Na kozaku to nie to samo co "kozaczyć się". Na kozaku to pewna siebie postawa. Kozaczyć się to znaczy popisywać, afiszować i nieco przy tym ośmieszać. Mariusz w tym pojedynku spojrzeń wytrzymał presję, podjął wyzwanie i "nie dał się zamknąć w narożniku" a więc określiłem to zachowanie kolokwializmem "na kozaku".
Wiesz choćby tam stał na przeciw Wlada Najman to i tak by się nie skulił,rozpłakał czy błądził wzrokiem po sali. F2F nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem i zapowiedzią postawy w ringu
@AdamekFightPL
Jeszcze apropo Haye'a, żeby nie było wątpliwości. Nie uważam, aby Haye w ringu spękał. Nie miał koncepcji i sposobu na Włada a więc wyglądało to tak jak wyglądało. O Władzie powiem to samo. Nie bał się, na pewno ale nie zaryzykował idąc na całość, był asekuracyjny tak samo jak Haye.

To samo Adamek. Góral nie bał się Klitschki ale też koncepcji do walki nie miał po pierwszych ciosach i też walka wyglądała nieciekawie.

Myślę, że na takim poziomie nie ma mowy o strachu u nikogo. Może być asekuracja, ostrożność ale nie strach.
Jeśli się boisz to wybrałeś zły biznes ;]
@Peter
A F2F Vitka z Sosnowskim? Tam widać było obawy Dragona. Nie był tak pewny siebie jak Mariusz czy Adamek. Ja potrafię odczytać po czyimś zachowaniu jego nastawienie. Nie jest to chwalenie się ale już tak mam i na szczęście Mariusz mnie nie zawiódł.
Skoro Adamek na F2F zaprezentował się dobrze to świetnie się kamuflował...bo zapomniał,że boks to nie tylko konferencje ale i walka w ringu
@Jerome
F2F Sosna przegrał ewidentnie, ale w ringu już był mocno rozluźniony, nie przegrał walki w szatni.

@AdamekFightPL

Haye miał wszystko aby wygrać z Władem, nawet 60 zł na niego postawiłem, tylko niestety Anglik bał się skorzystać ze swoich atutów w obawie przed kontrą Władka.

Wach ma naprawdę spore szanse na wygranie tej walki. Jak dla mnie około 30 %. Bukmacherzy widzą to mniej więcej 1,07-8.00, a więc dużo lepiej od Thompsona czy Charra i mniej więcej porównywalnie do szans Arslana w walce z Hukiem.
(05-11-2012 05:28 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]A F2F Vitka z Sosnowskim? Tam widać było obawy Dragona. Nie był tak pewny siebie jak Mariusz czy Adamek.
Adamek był pewny siebie? Chyba w F2F z Maddalone'm czy Walkerem. Na F2F z Witkiem był autentycznie wystraszony.
Przekierowanie