Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe, że walka zbliża się wielkimi krokami a o transmisji jej w polskiej telewizji ni słychu ni widu. Cieszę się niezmiernie z tego powodu a dlaczego? bo teraz jestem pewny, że nie będzie kolejnego PPV! za mało czasu na reklamę. Nie będę też płakał jeżeli żadna polska telewizja nie pokaże tego za darmo bo zawsze są streamy i RTL.
Mariusz potrzebuje tylko jednego ciosu... najgorsze jest to, że nie wiemy ilu potrzebuje Kliczko, może też jednego ? Sad
Idę o zakład, że pokaże to TVP.
@up
Z pewnością pokaże to otwarta telewizja. Polsat i TVP to moim zdaniem ludzie od tego.
Komentarz Pindery i Gmitruka obowiązkowy.

Czekam na jakieś konferencje, ważenia... nie mogę się doczekać^^
Z tego co słyszałem to Wach zgubił podczas obozu 12kg...
Te 12 kg trochę mnie zaniepokoiło. W swoich kilku ostatnich walkach Wach ważył 112-113 kg i to chyba była optymalna waga. Jeżeli teraz wyjdzie do ringu z wagą 100 kg, to padnie z wycieńczenia po pierwszej rundzie. Mam jednak nadzieję, że po ostatniej walce podjadł sobie trochę więcej, doszedł do 125 kg i z tego zbił 12.
Hehe, raczej 100 kg ważył nie będzie Mariuszek. To jaja byłyby jakby ważył mniej od Adamka Big Grin

Hugo, no właśnie też myślę podobnie jak ty, że zaczynając obóz Wach miał nadwagę i stąd te 12 kg zbijania się wzięło. Ja myślę, że na wagę wniesie jakieś 110-112 kg.

A z tym, że nie będzie PPV, to ja bym taki pewien nie był. Pamiętajcie jak było z walką Adamek vs Kliczko. Też długo nic, nic, nic. K2 chciało sprzedać prawa do transmisji jakiejś jednej polskiej stacji, ale dali taką cenę, że nikomu nie opłacało się kupić.
Walka w jakości HD zostanie pokazana przez platformę N w systemie PPV, cena 40 zł.
Na szczęście mam RTL, wolę pooglądać zapowiedzi, wywiady przed walką na RTL-u niż jakieś głupie studio w Polsacie... ależ ten czas leci... dopiero co na stronie głównej orga była informacja, że kontrakty zostały podpisane a tu walka już w przyszłym tygodniu. Pamiętam, że na walkę Adamka z Kliczko czekało się chyba pół roku.
Ja też wybiorę RTL, tym bardziej, że znam niemiecki. Nie wiem czy wiecie, ale jesteśmy jedynym krajem w Europie Kontynentalnej, w którym pobiera się dodatkowe opłaty za oglądanie walk bokserskich. W Niemczech Sauerland chciał coś takiego zrobić, ale telewizja stwierdziła, że społeczeństwa niemieckiego w czasie kryzysu nie stać na PPV...
Emocje rosną,już za tydzień Polak przed wielką szansą na przejście do historii...Wielkie wydarzenie,Mariusz wielkich nazwisk nie rozkładał ale wygrywał,pracował na swoje nazwisko i jak mogli dostać szansę Mormeck,Thompson czy Adamek to i Mariusz może,takie czasy i nie ma co się nad tym rozwodzić. Mariusz już powinien być zadowolony. Dobrze zarobi,jego nazwisko przez kilka kolejnych tygodni pojawia się w mediach bokserskich całego świata i teraz tylko jedno pozostało...Mariusz! Pokaż co potrafisz. Nie obieraj taktyki uciekania,skradania się czekania aż Wlad się wystrzela...To nie wypali, to się nie uda. Pokaż swoją walkę. Wlad jest przyzwyczajony do takich zagrywek...to go nie uśpi,za poważny chłop z niego. Musisz wyjść i pokazać jaja!
Iść do przodu,na niego,tym co masz. I albo go spalisz i zjesz albo nie wygrasz. Na punkty nie masz szans,trzeba być aktywnym jak Pacquiao w tym ringu by Wlada w Niemczech pokonać punktowo. Jesteś wielki chłop i pokaż polską siłę! Tłucz,gryź ring,próbuj bo to życiowa szansa! Masz przed sobą legendę i szansę zajęcia jego miejsca. Albo to zrobisz i będziesz wielki albo do końca kariery będziesz się bił z Fields'ami czy Gavernami. Mariusz wyjdź i WALCZ!!! Powodzenia
Przekierowanie