Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@AdamekFightPL
Ja tylko odpowiedziałem Metzgerowi, że takie coś miało już miejsce i moim zdaniem to nie była prowokacja. Jaki masz z tym problem?

Moje typy wymieszane z życzeniami to wygrana Mariusza przez KO do 6 rundy a jeśli nie to wysoka wygrana Władimira na punkty (maks 2 rundy dla Wacha).

dominik19113

@Jerome
Spoko, spoko. Już tylko godzina.
Vit obserwuje bandażowanie MariuszaWink
Kurde, brawa dla Jackiewicza. Nie za walkę bo ta nie była w jego wykonaniu zbyt rewelacyjna, ale za szczerość. Powiedział otwarcie, że dostał prezent od sędziów za remis bo mógł tę walkę przegrać i nie miałby do nikogo żalu. Brawa dla niego!! Czas na główną walkę wieczoru!!!!
Pokazał serce i świetną kondycję
Miałem 2 dni temu sen... Dziwny sen. W tym śnie biłem się z Kliczko. I nie mogłem go trafić w głowę, bo zawsze brakło mi paru centymetrów do dosięgnięcia. Mariusz ma większy zasięg ramion od Kliczki, jest większy. Liczę, że Władimir dostanie trochę po głowie i będzie miał szansę udowodnić, że nie ma szklanej szczęki jak to się mówi.
Beznadziejne zachowanie Buffera...Ja bym lepiej Mariusza zapowiedział
Oj tam, ale za to Stallone jest. Skaleczył się o kamerę Tongue

Komentator powiedział o Kliczce i Wachu - obaj są kawalerami. A myślałem, że Mariusz żonaty.
O ludzie...1 runda-szok
Przekierowanie